reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam serdecznie a ja dziś do dentysty z Alankiem takie tu sa wymogi że jak ząbki zaczynają wychodzic to dentysta musi je zobaczyć a u Alanka 2 dni temu pokazał się drugi na dole
ogólnie to mój synek fika teraz takie koziołki że hej jak zasypiał dzis w południe to ja w drzwiach jego pokoiu stałam bo się bałam że z łóżeczka wypadnie co chwile nogi zadzierał i się podciągał no i obroty na brzuch koniecznie jak mąż wróci z pracy to musi mi łóżeczko opuścić
no i jak leży na brzuszku to tak girki podciąga i łapki prostuje że na czworaka kuca
a ja w środe do Polski....NARESZCZE...tylko ja i Alanek mąż zostaje troche się boje podrózy bo ja sie samolotami boję latać a tu jeszcze dziecko muszę się jeszcze spakowac
troszkę mi szkoda meża bo widze że mu przykro teraz spędza maksimum czasu z Alankiem żeby sie nim nacieszyć bo nie będzie nas 3 tygodnie boi się że jak wrócimy to alanek będzie się go bał
nie będzie az tak źle;) Filip swoich jednych dziadków teżdługo nie widział, a przy spotkaniu szczerzył się do ich ;) alepodróży samej Ci współczuje- ja to bym sama sie nie wybrała -a szczególnie teraz jak Filipos taki maruder jest;)
 
reklama
Ola trzymam kciuki, żeby jakoś szybko czas zleciał i tata zobaczył synka :)
Alek jak długo kogoś nie widzi, to płacze na jego widok :no: Nigdy tak nie robił, a teraz do obcych ryczy :no: Czytałam dziś, że koło 8 miesiąca dzieci tak mają, że jak tracą matkę z oczu to panika i płacz...boję się, że on tak ma :no: Chociaż z tatą mogę go zostawić - spoko, tych których Aluś widzi na co dzień (babcia, dziadek, siostra, ciocia, wujek) też jest dobrze na parę godzin :tak: Ale jak moi rodzice przyjechali po dłuższej nieobecności, to ryk
 
Kasiu tez lubie w to grac:D:D w ogole ja myslalam ze starsza jestes:szok: powaznie wygladasz:)
a moj Alan spi 2 razy dziennie ok 10 i ok 14:)
tak? zawsze wygladalam na mlodsz, to ciekawe co bys powiedziala jakbys mnie w czarnych wlosach zobczyla:p

U Nas 80 to już ciężko zaczyna wchodzić ... nikt Nam go nie mierzy niestety ale po ubraniach śmiało widać. Trochę szkoda, że tak szybko rosną :)
yyyyyyyyyy....my mamy dopiero (juz) 71 cm:p

czy to jest z takiego materiały jak przewijaki?



no cóż, zrobiłas niezłą antyrelamę tego krzesełka więc go raczej nie kupię ;-)



Naprawede baaardzo ładne, może się skuszę...


To bardzo ładna waga, na zdjęciach nie wygląda na tyle.
hehehe pytalas wiec powiedzialam moje zdanie, wiesz moze u was by stalo w jednym miejscu ale ja to co chwile do innego pokoju nim jezdze i mnie wkurza bo zle sie przemieszcza i po to mowie zeby wlasnie doradzic:)

Dlaczego niektóre nie lubią ceratki na siedzisku? :eek: (Nie mówię Mea o Tobie). Przecież to błogosławieństwo :tak: Jedzenie, rozlane mleko, wszystko ładnie schodzi :tak: Mi się Alek jeszcze nie spocił w nim :no:



Gratulacje :-) My pewnie zostaniemy bezzębni najdłużej :-D



łał super :) Ale niektóre zasady mi się nie podobały w tej książce. Nie ustalam planu dnia :no: Kąpanie, mleko i spać to raczej z wygody tak robię :-D Bo T kapie, ja robie mleczko, mały zje i do łóżka ;-) Wczoraj mu baji nie przeczytałam, bo jakoś tak wyszło :p



Kasia ze mną krótkich nie ma :-D
Sympatycznie było :)
Ps. Zrobiłam chłopakom zdjęcia komórką (zapomniałam Ci powiedzieć) wrzucę do albumu ok?



Hehe Alek nosi 86 :-D
spoko:) a mio sie o fotkach przypomnialo jak juz odchodzilas ale juz mi sie nie chcialo robic zdjec , nastepnym razem. mam dzis zakwasy na *upie:p
Mea - wszystkiego najlepszego dla Agatki z okazji wczorajszego pol roczku!!! Spoznione ale szczere!

Paulus, lajtway - wszystkiego najlepszego dla waszych dziesiejszych pol roczniakow: Aleksa i Lidii:)
dolaczamy sie do zyczen!
 
no i po dentyście
wiecie co jakbym wiedziała że to tak bedzie wyglądac to bym chyba nie jechała sam dojazd w tą i z powrotem zajał mi ponad godzinę a wizyta trwała może 30 sekund dentysta powiedział : no tak dwa ząbki są a dwa nastyępne w drodze
kórde tyle to ja sama wiem ale pytałam się bo alankowi te ząbki troszkę krzxywo rosna a on że nie szkodzi że się naprostują
no i tyle
 
No nie wygląda, ale jak trzeba go na rękach nosić to mi kręgosłup w łydki włazi :D

Coraz ciężej te dzieciaczki nosić ... przynajmniej mi bo ja szczypior jestem :)
Ja też szczypior..., ale najbardziej to mnie nadgarstek boli bo ja ją noszę tak przodem do Świata ;-)

no i po dentyście
wiecie co jakbym wiedziała że to tak bedzie wyglądac to bym chyba nie jechała sam dojazd w tą i z powrotem zajał mi ponad godzinę a wizyta trwała może 30 sekund dentysta powiedział : no tak dwa ząbki są a dwa nastyępne w drodze
kórde tyle to ja sama wiem ale pytałam się bo alankowi te ząbki troszkę krzxywo rosna a on że nie szkodzi że się naprostują
no i tyle
Hani tez tak troszke krzywo rosną :-(
Julcia ma pierwszego ząbka!!!:-D:-D:-D:-D

Gratuluję
 
reklama
Do góry