reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
hej dziewczyny:)
oglaszam ze Alan ma juz zabka:) wczoraj jeszcze nie byl przebity a dzis juz jest:D:D
Gratulacje!
a ile pozwalasz spać w dzien Aleksowi ? i po ile drzemek ? ja tez chce spac do 9:D:D:D:D a nie do 5 ;P
wczesniej spal tak"
9
11
13
15
(czasem 14 albo 16)
a teraz tak:
11
13 albo 12(na dworzu)
i czasem o 16
ppozniej go przetrzymuje, fakt marudzi altrudno i kapie ok 19.30

a my dzis po dluuuuuuuuuuuuuuuuuugim spacerze z Luzna i Alankiem:D
potem przyszlam do dmu zjadlam obiad i pojechalismy do brata i pogralam sobie w babingtona (czy jak too sie pisze:p)
i spadam bo chce zeby mi plecy dzis odpoczely
pa dziewczynki!
 
hej dziewczyny:)
oglaszam ze Alan ma juz zabka:) wczoraj jeszcze nie byl przebity a dzis juz jest:D:D

No to brawo, dobrze przewidziałaś, że niedługo się pojawi :) Super, gratulujemy i witamy w gronie jednozębnych dzieciaków :-)

U nas chyba niedługo drugi się pojawi, bo już białą kreseczkę pod dziąsełkiem widać :tak:

Co do krzesełek to też mam CHICCO POLLY i jestem bardzo zadowolona :-D

My dziś też korzystaliśmy z pięknej pogody i duuuuuuuuużo spacerowaliśmy.
U nas ostatnio samodzielne zasypianie w łóżeczku szło dość sprawnie, a dziś - MAKABRA. Przed chwilką zasnęła, jakieś 1,5 godziny jej to zajęło. Były śmiechy chichy, przewroty we wszystkie strony aż do złości, płaczu i od nowa zabawa, śmiechy .... Ale w końcu śpi ;-)
 
a u nas niby nie pada ale bardzo zimny wiatr byl.Bylam z malym w kosciele on spal pod kocykiem a mnie wywialo i nie wiem czy cos nie bedzie mnie pobierac bo telepie mnie z zimna:(
coma ja teraz codziennie bede wypatrywac kolejnych:D czy sie gdzies kreseczki nie pojawiaja:D
 
reklama
hej dziewczyny:)
oglaszam ze Alan ma juz zabka:) wczoraj jeszcze nie byl przebity a dzis juz jest:D:D
gratki ząbelasa :) teraz tylko patrzec jak drugi się pojawi :-)
dobre z tym kasownikiem,jeje usmiałam się :-)

a moja zaczęła dwie drzemki w dzień i ostatnią na noc :-)
ile by nie spała to wstaje mi o 6 no i teraz tylko dwie drzemki dziennie,ale po 2 godzinki :-):-)
mam mniejszy problem z usypianiem,bo zazwyczaj jest tak padnieta ze zasypia sama :-D

Laski czy któryś maluch ma już ząbki na górze??
jeśli tak to ile wychodziły??
My się już męczymy 2 tydzień :-( i dalej widzę tylko białe kreseczki.
 
Do góry