reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

oj moj glosno krzyczy:D potrafi tak opitolic czlowieka jak mu podpadnie ze szok:szok:
dzis caly dzien mowil "mama" no ale pewnie jeszcze nie swiadomie:-D
moja tez,mama,dada tylko jej tata nie wychodzi i mąż się wnerwia,hehe.
wiem,że to nieświadomka ale miło usłyszec jak mówi mama...ja wtedy reaguje a ona widząc to od razu sie śmieje :)
 
reklama
Moja za to woła 'baba' jeśli chodzi o takie rodzinne słówka;)

A piszczeć to piszczy od 2 miecha życia. A jak płacze to całe osiedle pewnie ją słyszy bo ma strasznie donośny głos:)
 
moze jak zmeczona to podudek nie bedzie:) jak to wina zabka to mozna dac syropek przeciwbolowy na noc,albo jakas mascia dziaselka posmarowac :)
mam nadziej ze dzis bedziesz mila spkojniejsza nocke:)


Ula to juz ktore pijesz?:)
dzieki! smaruje dentinoxem!
ale jesli bedzie zle to podam eferalgan (czopek) i zobacze jak wtedy! ale ja glupia ze wczesniej na to nie wpadlam!
dziewczyny spadaci emi jak z nieba z dobrymi pomyslami!!!

a gdzie taka lista?

w spisie watkow....
w sumie podaj martynki dane to ja dopiszemy!
 
Witam się i ja:)
Jakoś ostatnio weny do pisania nie mam. Ale dzielnie podczytywałam.
Wszystkiego najlepszego dla małych jubilatów z ostatnich dni.
Gratuluję Fifiemu i Julce ząbków.
Dołączamy do zwolenników ciągnięcia firanek, zabawy pilotem i komórką:) Nie mogę normalnie porozmawiać przez telefon jak mam Alę na kolanach, bo zaraz mi wyrywa. A jak przyłożę jej do ucha to namiętnie słucha, nawet jeżeli po drugiej stronie nikogo nie ma hihi. I też zaczęła mówić sylabami, przeróżnie je składa i tak wychodzi jej: baba, bapa, papa, mama, awa i tego typu śmieszne rzeczy. Ale mogę tego słuchać i słuchać.
ula to zaszalałaś z tymi trzema piwami, mnie by po jednym wywróciło (od roku nic nie piłam poza lechem free)
asia Twoje komentarze to można czytać na poprawę humoru, zawsze się gęba uśmiechnie:)
Hmm nie wiem co jeszcze miałam napisać. Może cofnę się o kilka stron i coś jeszcze skrobnę.
 
dzieki! smaruje dentinoxem!
ale jesli bedzie zle to podam eferalgan (czopek) i zobacze jak wtedy! ale ja glupia ze wczesniej na to nie wpadlam!
dziewczyny spadaci emi jak z nieba z dobrymi pomyslami!!!



w spisie watkow....
w sumie podaj martynki dane to ja dopiszemy!

to daj znac czy pomaga bo alan cos ma na dziasle,jeszcze pod skora ale chyba zab bedzie szedl na dniach:) chyba ze sie myle :) zobaczymy:) jak dobra masc to tez bym kupila na zas:)
 
reklama
A ja polecam Bobodent. Małej szybko pomaga, wręcz błyskawicznie, a to nawet nie taka droga maść, koszt ok 15zł.
 
Do góry