reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Daffi pewnie że się dopisz teraz to już kwestia 1-2 dni u nas wyszedł w tym czasie ząbek w całej okazałości.

no cos ty? ale super:) nie moge sie doczekac zobaczyc go calego... a julka tak dziwnie zwijala caly czas jezyk w rulonik i tak nim smiesznie mielila hahahha
takie emocje mam w sobie ze szok!
czewkalam na niego tyle czasu i sie doczekalam:)
tym razem pediatra miala racje:)
 
A teraz my z dobrą nowiną!
Juz wiemy co sie dzialo z misunia ze nie chciala spac!
mam nadzieje ze to to!
wlasnie jadla sobie obiadek i cos mi stuknelo! zajrzalam do buziaka po jedzeniu by przemyc dziaselka i mamy zebolka!
co prawda caly nie jest na wierzchu!
wystaje tylko jeden maly czubeczek... jest bialy i przez dziaselko przekul sie taki szpikulec ala koncowka od igly:) haha postukalam po nim lyzeczka i tak ladnie slychac!:) normlanie jestem taka szczesliwa ze sie poplakalam!
prawa dolna jedyneczka wychodzi nam.. powiedzcie mi dziewczyny jak u was juz kawalek sie przebil to ile czasu wychodzil tak by widoczny byl caly ząbek?
no i do listy mam dopisac jak juz caly wyjdzie czy ten czubeczek juz sie zalicza?
Gratulujemy zęborka:) i na listę wpisywać- liczy się już !:)
 
Wiecie co???? hahaha
nie wyrobie sie z myciem naczyn i ugotowaniem obiadu do 17 a co tam! mamy wazniejsze dzis swieto!:-)
 
no cos ty? ale super:) nie moge sie doczekac zobaczyc go calego... a julka tak dziwnie zwijala caly czas jezyk w rulonik i tak nim smiesznie mielila hahahha
takie emocje mam w sobie ze szok!
czewkalam na niego tyle czasu i sie doczekalam:)
tym razem pediatra miala racje:)
Będzie wyglądała przeuroczo z tym zębolkiem tylko patrzeć jak drugi do pary wyjdzie.
 
reklama
Będzie wyglądała przeuroczo z tym zębolkiem tylko patrzeć jak drugi do pary wyjdzie.

kochana jestes.... nie wiem czy ta koncowke ujmie sie na zdjeciu... jesli nie to wrzuce za dwa dni zdj moze jak juz bedzie bardziej widoczny!
tylko u niej zajzrec do buzki to wyczyn a jak sie usmiecha to u niej dziasel nie widac a znow nie chce jej torturowac.. w kazdym razie potrzeba bedzie do tego dwoch osob :p
 
Do góry