reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

za dowod sie nie placi nic?
wyglada na to ze nie bo ja w koncu zlozylam wniosek o nowy :p - 3 miesiace po ślubie hehe
i nic mi nie kazala babka zaplacić.. jeszcze zmiana prawka i karta NFZ..



co do kopciuszka..ja nie wiedzialam ze Patryk jest chory..poza tym po czesci sie z Toba zgadzam bo tez mialam tu takie cos ze napisalam posta z prosba o rade i ..echo..
ale olałam..
bo gdybym sie miala przejmowac tak wszystkim to w psychiatryku juz bym byla..

ale przyznam racje ze nie jest to mile jak Cie tak ktos zlewa...


ja to w ogole mało tu bywam bo mam dosc juz tej afery i jakos tak jak raz wzielam sie za nadrabianie i jak idiotka czytalam 10 bezsensownych stron o dupie marynie to mi przeszlo nadrabianie.. zwyczajnie na glupie tematy nie mam czasu..
przez to wlasnie umykaja mi wazne sprawy.
 
reklama
Heloł!

Witamy sie standardowo po dluzszej nieobecnosci ! Czesc wszystkim laska ktore nie zdarzylam poznac a chyba sie ich tutaj troche zjawilo i WERY GUT!

My dalej bezzebni! A co chyba jest nam tak dobrze ahahhaha !
Fifi zdrowiutki i szczesliwy ,nauczyl sie spiewac ( wczesniej piszczal ze az gardlo go drapalo bo zaczynal kaszlec) teraz piszczy zmieniajac tonacje - skubaniec maly !
Nauczyl sie szeptac jak cos chce waznego powiedziec i to robi z taka powazna mina ze poprostu trzeba go wysluchac!
Niewiem czego ale mi sie obrywa ,ciagnie mnie czort za wlosy i patrzy na moja rekacje ! i drapie i szczypie - niewiem dlaczego robi to tylko mi - nie mam pojecia czym mu podpadlam !

do 17 dajemy rade ale po 17 mam go juz dosc i czekam jak na zbawienia az jarek o 18 wroci i go wezmie !

a mnie nawiedzaja koszmary ze samolot spada jak lecimy do Rzymu - no psychiczna jestem jakas !

Filip podciaga juz dupe do raczkowania ale jeszcze nam do tego bardzoooo daleko ! Za to ubranie pampersa to juz jest wyczyn , obreca sie do okola z plecow na brzuch z brzucha na plecy , na lozku juz go nie zostawie ,klade koldre na podloge i to zaraz jest na drugim koncu pokoju na panelach.

Je bardzo ladnie 2 czasami 3 sloiki 190g i 3-4 razy po 210 ml mleka czasami 180 ml !

Zdrowka wszystkim dzieciaczkom !

Ja niewiem skad wy macie tyle czasu zeby tutaj tak czesto zagladac !!!!!!! Nawet nie nadrabiam bo mi Filip poprostu nie pozwoli !On najchetniej juz by sam chcial chodzic i wszystko sam dodtykac

NO i niewiem co mam na obiad zrobic a jak mi sie nie chceeeeeeeeeeeee!

Jak moja synowa??????
 
Heloł!

Witamy sie standardowo po dluzszej nieobecnosci ! Czesc wszystkim laska ktore nie zdarzylam poznac a chyba sie ich tutaj troche zjawilo i WERY GUT!

My dalej bezzebni! A co chyba jest nam tak dobrze ahahhaha !
Fifi zdrowiutki i szczesliwy ,nauczyl sie spiewac ( wczesniej piszczal ze az gardlo go drapalo bo zaczynal kaszlec) teraz piszczy zmieniajac tonacje - skubaniec maly !
Nauczyl sie szeptac jak cos chce waznego powiedziec i to robi z taka powazna mina ze poprostu trzeba go wysluchac!
Niewiem czego ale mi sie obrywa ,ciagnie mnie czort za wlosy i patrzy na moja rekacje ! i drapie i szczypie - niewiem dlaczego robi to tylko mi - nie mam pojecia czym mu podpadlam !

do 17 dajemy rade ale po 17 mam go juz dosc i czekam jak na zbawienia az jarek o 18 wroci i go wezmie !

a mnie nawiedzaja koszmary ze samolot spada jak lecimy do Rzymu - no psychiczna jestem jakas !

Filip podciaga juz dupe do raczkowania ale jeszcze nam do tego bardzoooo daleko ! Za to ubranie pampersa to juz jest wyczyn , obreca sie do okola z plecow na brzuch z brzucha na plecy , na lozku juz go nie zostawie ,klade koldre na podloge i to zaraz jest na drugim koncu pokoju na panelach.

Je bardzo ladnie 2 czasami 3 sloiki 190g i 3-4 razy po 210 ml mleka czasami 180 ml !

Zdrowka wszystkim dzieciaczkom !

Ja niewiem skad wy macie tyle czasu zeby tutaj tak czesto zagladac !!!!!!! Nawet nie nadrabiam bo mi Filip poprostu nie pozwoli !On najchetniej juz by sam chcial chodzic i wszystko sam dodtykac

NO i niewiem co mam na obiad zrobic a jak mi sie nie chceeeeeeeeeeeee!

Jak moja synowa??????

synowa srednio. choroba do nas nawrocila!!!! juz ku**a mam tego dosc naprawde!
do tego nocki sa zaburzone bo ta ciagle wyje! spac tez nie chce isc od jakiegos czasu mamy problem!
ja juz nie wiem co mam z nia zrobic....
 
ja to w ogole mało tu bywam bo mam dosc juz tej afery i jakos tak jak raz wzielam sie za nadrabianie i jak idiotka czytalam 10 bezsensownych stron o dupie marynie to mi przeszlo nadrabianie.. zwyczajnie na glupie tematy nie mam czasu..
przez to wlasnie umykaja mi wazne sprawy.

Przyznam sie z reka na sercu ze ja tez mam juz dosc nadrabiania i czytania o nowych aferach ! Zreszta czasu doslownie mi brakuje ....ten czas wole poswiecic rodzince niz czytac o kolejnych spieciach !
A Sylwie rozumiem !!Mi tez zrobiloby sie przykro,tym bardziej ze chodzilo o Patryczka!
 
reklama
Miał jakieś szczepienie?

nie miał szczepienia..nie wiem juz czy to zeby czy co? zasypiał sam w łóżeczku i od 4 nocy jest wycie i zasypianie kolo 22, 23

u nas viburcol wogóle nie działa, dałam 3 razy małemu i nic- jak płakał tak płakał, a myślę, że ni go nie bolało.

u nas tez nic nie pomógł, mały się i tak budził i płąkał..

Aluś zawsze spał sam :tak: nigdy ze mną :no: nie lubił tego od samego urodzenia ;-) Najgorzej było po cc, kiedy musiałam go położyć do 'łóżeczka', ale dzięki temu Aluś wie, że on ma swoje i rodzice swoje miejsce do spania :tak:

Magda i Sylwia współczuję - pisałam na zamkniętym, że Nessi ma ciężko i widzę, że Wy też ;/ Melisa może przed snem?
Marzena - gratuluję Martynce ząbków :tak: no i taka kruszynka z niej :))

Dla wszystkich dzieciaczków zdrówka :*
dziś szczepienie mamy :)

powodzenia luźna na szczepieniu:* my mamy 5 lipca.

Witamy sie,
noc u nas jak zwykle ze wstawaniem...moim bo Julcia to sobie spi i wciaz ten sam scenariusz..przekreca sie na brzuch, ja wstaje ja obracam na plecy bo miauczy a jak polozylam obok kocyk zwinety zeby sie nie przekrecala to sie wybudzala i zloscila...wiec zabralam go.
Poczytalam wczorajszy wieczor no i mimo ze ja z tych nowszych forumowiczek to tak troche przykro mi sie rowniez zrobilo, poniewaz ja codziennie jak czytalam forum to sie zastanawialam czy dziewczyny sie w koncu odezwa czy nie(mowa tu o Kopciuszku czy Daffi) na priva nic wam nie pisalam bo czujac sie bardziej z nowych niz staruch myslalam, ze pewnie bedzie to dla was bez znaczenia. A wiecie co ciekawe czy jak ja bym zniknela to byscie o mnie pomyslaly???
Chcialam tylko dodac ze pewne rzeczy dzialaja w dwie strony...a nie pomyslalayscie, ze jakies dziewczyny mogly sie poczuc urazone, ze odeszlyscie i olalyscie je?Moze dlatego nic nie pisalysmy... Wy tez nie wykazywalyscie zainteresowania.

Mam nadzieje, ze atmosfera sie oczysci bo tutaj o dzieciaczki chodzi glownie!
Mam nadzieje, ze Patryk juz zdrowy jest a Juleczce zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia i prosze Daffi informuj nas jak Julcia sie czuje, mnie to akurat bardzo interesuje.

mądrze napisane Kala:) brawo
 
Do góry