reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Asia tak jak piszesz to wszytsko jest niedoleczone.
maskara... ale dziwne bo w srode czysta byla osluchowo i od neidzieli taknagle cos mi sie nie podobalo a wczoraj pod wieczor to juz w ogole nas zszokowala tym furczeniem i kaszlem.
przeziebic sie nie mala gdzie... jest dosc cieplo u nas ubrana jest tak w sam raz...
niech to sie juz skonczy.
 
reklama
Heloł!

Witamy sie standardowo po dluzszej nieobecnosci ! Czesc wszystkim laska ktore nie zdarzylam poznac a chyba sie ich tutaj troche zjawilo i WERY GUT!

My dalej bezzebni! A co chyba jest nam tak dobrze ahahhaha !
Fifi zdrowiutki i szczesliwy ,nauczyl sie spiewac ( wczesniej piszczal ze az gardlo go drapalo bo zaczynal kaszlec) teraz piszczy zmieniajac tonacje - skubaniec maly !
Nauczyl sie szeptac jak cos chce waznego powiedziec i to robi z taka powazna mina ze poprostu trzeba go wysluchac!
Niewiem czego ale mi sie obrywa ,ciagnie mnie czort za wlosy i patrzy na moja rekacje ! i drapie i szczypie - niewiem dlaczego robi to tylko mi - nie mam pojecia czym mu podpadlam !

do 17 dajemy rade ale po 17 mam go juz dosc i czekam jak na zbawienia az jarek o 18 wroci i go wezmie !

a mnie nawiedzaja koszmary ze samolot spada jak lecimy do Rzymu - no psychiczna jestem jakas !

Filip podciaga juz dupe do raczkowania ale jeszcze nam do tego bardzoooo daleko ! Za to ubranie pampersa to juz jest wyczyn , obreca sie do okola z plecow na brzuch z brzucha na plecy , na lozku juz go nie zostawie ,klade koldre na podloge i to zaraz jest na drugim koncu pokoju na panelach.

Je bardzo ladnie 2 czasami 3 sloiki 190g i 3-4 razy po 210 ml mleka czasami 180 ml !

Zdrowka wszystkim dzieciaczkom !

Ja niewiem skad wy macie tyle czasu zeby tutaj tak czesto zagladac !!!!!!! Nawet nie nadrabiam bo mi Filip poprostu nie pozwoli !On najchetniej juz by sam chcial chodzic i wszystko sam dodtykac

NO i niewiem co mam na obiad zrobic a jak mi sie nie chceeeeeeeeeeeee!

Jak moja synowa??????


ASIA I LOF JU :-D Za te Twoje posty :-D i sen..mhmmm też chcę do Rzymu :-)
A i żeby nie było - ja mam czas na forum, bo mi dziecko wiecznie śpi :-D Czuję się, jakbym miała noworodka w domu, a nie prawie 7 miesięczne dziecko
:-D

powodzenia luźna na szczepieniu:* my mamy 5 lipca.

Dziekujemy już po :tak: Aluś pokwilił troszkę, ale potem już było dobrze :-) w nóżkę bardziej boli. A teraz do roczku laby ze szczepieniami :-) Tylko na badania kontrolne co miesiąc :tak: Mały waży 9200, 80 cm długi :)

miala zawalone oskrzela i mocno kaszlala... bylo ok przez 5 dni i jak poszlam z nia do kontroli to juz osluchowo byla czysta ale jeszcze 2 dni mialam podawac leki... przestalam je podawac i juz w neidziele byla mi podekrzana ale wczoraj znow zaczelo sie takie furczenie ze za plecy czy klatke piersiowa nie idzie jej zlapac tak jej tam wszystko furczy!
kaszle az sie dusi ale jest to mokry kaszel!
zeby zeby.... w sorde mowila pediatra ze ida oczywiscie ja nic nie widze ale te nocne pobudki moze to to a moze skok!
sama juz nie wiem w kazdy m razie wkuzra mnie to chorobsko ze sie nie chce od nas odczepic!

zdrowia, zdrowia, zdrowia :tak:

mój młody usnął ciekawe na jak długo..biedny się męczy, a ja nie ukrywam razem z nim..

Biedni jesteście...na prawdę Wam współczuję :tak: Wszystkie które nie mogą spać przez chore albo skokowe dzieciaczki! Dziś mi było żal szwagierki, której dzidziuś dziś miesiąc skończył. Od 2 do 6 wojował jej. Gdyby nie fakt, że ściąganie mleka jej nie wychodzi, to wzięłabym małego i dała jej pospać ile wlezie :)
 
ja zamiast wykorzystać, że młody spi i lecieć się wykapać, to kawka BB, gg..głupia baba! spi już 40 minut...wow to wieczność jak dla niego ostatnio..
 
ASIA I LOF JU :-D Za te Twoje posty :-D i sen..mhmmm też chcę do Rzymu :-)
A i żeby nie było - ja mam czas na forum, bo mi dziecko wiecznie śpi :-D Czuję się, jakbym miała noworodka w domu, a nie prawie 7 miesięczne dziecko
:-D



Dziekujemy już po :tak: Aluś pokwilił troszkę, ale potem już było dobrze :-) w nóżkę bardziej boli. A teraz do roczku laby ze szczepieniami :-) Tylko na badania kontrolne co miesiąc :tak: Mały waży 9200, 80 cm długi :)



zdrowia, zdrowia, zdrowia :tak:



Biedni jesteście...na prawdę Wam współczuję :tak: Wszystkie które nie mogą spać przez chore albo skokowe dzieciaczki! Dziś mi było żal szwagierki, której dzidziuś dziś miesiąc skończył. Od 2 do 6 wojował jej. Gdyby nie fakt, że ściąganie mleka jej nie wychodzi, to wzięłabym małego i dała jej pospać ile wlezie :)

dzięki luźna..i tyle obudził się..lece..
 
ja zamiast wykorzystać, że młody spi i lecieć się wykapać, to kawka BB, gg..głupia baba! spi już 40 minut...wow to wieczność jak dla niego ostatnio..

moja ostatnio spi po 4 godz....
z tym ze od kilku dni sa one z pobudkami i ogromnym placzem... w niedziele wracajac z wyborow szlam sama bo oczywiscie z moim sie poklocilam i poszedl do rodzicow a ja w wozku w koszyku mialam 7kg proszku bo juz mi sie skonczyl i w pewnym momencie zapiecia puscily i wszytsko wypadlo.. do tego julka rozwrzeszcala sie przez sen i musialam niesc julke na rekach zakupy co sie dalo wrzucilam do wozka reszte w rekach i jeszcze pchac wozek pzrez pol miasta! myslalam ze sie osram za przeproszeniem!
 
moja ostatnio spi po 4 godz....
z tym ze od kilku dni sa one z pobudkami i ogromnym placzem... w niedziele wracajac z wyborow szlam sama bo oczywiscie z moim sie poklocilam i poszedl do rodzicow a ja w wozku w koszyku mialam 7kg proszku bo juz mi sie skonczyl i w pewnym momencie zapiecia puscily i wszytsko wypadlo.. do tego julka rozwrzeszcala sie przez sen i musialam niesc julke na rekach zakupy co sie dalo wrzucilam do wozka reszte w rekach i jeszcze pchac wozek pzrez pol miasta! myslalam ze sie osram za przeproszeniem!

Ojej bidulo, wspolczuje.Szkoda, ze facet jak sie obrazi to czasem dziecka ze soba nie zabierze tak w ramach protestu:p
 
hej laseczki ja tylko na chwilke,bo za sprzatanie sie wzielam porzadne!!! od paru dni mnie nie bylo...rocznica itd...
w skrocie: maly od wczoraj musi pic bebilon pepti bo jakies uczulenie co 3 dni mu wyskakiwalo wiec przeszlismy na to mleczko. Smakuje mu wiec jest ok,mam nadzieje ze pomoze...
wieczorkiem do was wskocze na dluzej i sobie pogadamy co i jak,bgo tesknie!!!! Dziekuje Dziewczynki (te co pisaly) ze o mnie pamietacie to mile ! do wieczorak malenkie!!!
Acha buziolki dla mojej synowej!!!:)
 
sorry Laski, ale to forum przestaje być dla mnie przyjemnością. kiedyś byłyśmy takie serdeczne i zgrane, a teraz?
dziękuję tym, których choć troszkę interesuje Daniel i jego postępy, nasze problemy i inne sprawy.
Kopciuszku i Daffi, wybaczcie że przeoczyłam posty z chorobami waszych dzieciątek, ale teraz bardzo pobieżnie czytam to forum. między innymi z tego powodu, że jak widzę tu ciągnięte cały czas afery i kłótnie, to po prostu zamykam przeglądarkę, ot co. niemniej jednak dużo zdrówka dla Patrysia i Julci.
Danielek już lepiej się czuje (część z was wie, że miał zapalenie gardła i jamy ustnej, reszcie delikatnie przypomnę...)
 
hej laseczki ja tylko na chwilke,bo za sprzatanie sie wzielam porzadne!!! od paru dni mnie nie bylo...rocznica itd...
w skrocie: maly od wczoraj musi pic bebilon pepti bo jakies uczulenie co 3 dni mu wyskakiwalo wiec przeszlismy na to mleczko. Smakuje mu wiec jest ok,mam nadzieje ze pomoze...
wieczorkiem do was wskocze na dluzej i sobie pogadamy co i jak,bgo tesknie!!!! Dziekuje Dziewczynki (te co pisaly) ze o mnie pamietacie to mile ! do wieczorak malenkie!!!
Acha buziolki dla mojej synowej!!!:)

Heeej!
Juleczka dziekuje i wysyla buziolki dla Antosia:)
Dobrze, ze to nowe mleczko smakuje:) mamy nadzieje, ze nie bedzie juz uczulenia:)
Rozumiem, ze rocznica sie udala?
 
reklama
Do góry