reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witajcie mamuski:)
ja wlasnie upeiklam ciasteczka ryzowe z watku kulinarnego, sa pyszne!:tak::tak::tak:
dziekuej lasce ktora podala przepis( nie pamietam kto:-p:zawstydzona/y:)
K. niedlugo przyjdzie pewnie zaraz wszystkie zje!:-p
 
reklama
Witam się!
Rzeczywiście pustki cały weekend. My byliśmy z malutką na wyborach. Dziękujemy wszystkim za życzonka na pół roczku! Teściowa małą widziałą po 2 m-cach, to się nie mogła nadziwić, jak urosła (ja tej różnicy aż tak nie widzę, jak jestem z nią codziennie). A mi mała, jak wcześniej się słabo przekręcała, to teraz załapała o co w tym chodzi i tylko ją położę, to zaraz siup i jest na brzuszku i się cieszy ;-).
 
Witam się!
Rzeczywiście pustki cały weekend. My byliśmy z malutką na wyborach. Dziękujemy wszystkim za życzonka na pół roczku! Teściowa małą widziałą po 2 m-cach, to się nie mogła nadziwić, jak urosła (ja tej różnicy aż tak nie widzę, jak jestem z nią codziennie). A mi mała, jak wcześniej się słabo przekręcała, to teraz załapała o co w tym chodzi i tylko ją położę, to zaraz siup i jest na brzuszku i się cieszy ;-).
to u nas jest to samo z tym przekrecaniem,!
 
Oli mnie ostatnio rozbraja, po kapaniu krzyczy ze taki strasznie glodny i spiacy, no to dajemy papu mleczka z kleikiem, idzie ladnie spac, spi jak kamien, pospi ok 20 min albo 30 min budzi sie pelen checi i energii do zabawy!!!! pochichra sie, powierci pokreci pogada zmeczy i idzie dalej spac wiercac sie z 20 minut zeby znlaezc odpowiednia pozycje......
 
Kasiu z moim tez to roznie jest,ale jak idzie na noc to jak zasnie to spi,ale czasmi zanim zasnie to z 30 min sie wierci.
A w dzien potrafi spac 20 min i byc wyspanym:D dzis mi tak zrobil:)
 
reklama
Do góry