reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Coma jak będę miała chwile to wkleje taką rozpiske ile dzieci powinny przybierać w danym miesiącu ale o ile dobrze pamiętam to ok.700 g, więc się nie martw. Wydaje mi się, że nawet jak nic nie przybierze to nie jest tragedia bo czas intensywnego przybierania maluchy mają już za sobą, teraz to wolniej idzie i dobrze:-D

P.S ja tez od niedawna jestem na forum:cool2:
 
Witam się kochane rzadko ostatnio zaglądam bo duzo czasu spędzamy poza domem tam moja maruda jest mniej
upierdliwa. Coma nie przejmuj jak chcesz by twój post doczekał się odpowiedzi to pogrubiaj go albo pisz większymi literami to napewno wszyscy zauważą, mój ostatnio przybrał w ciągu 7 tygodni tylko 400g ale może to wina zębów? Któż to wie.
 
reklama
coma, wiem co czujesz, też niedawno byłam nowa, i tez czułam sie nieswojo, teraz jest lepiej, chociaż nie ukrywam, że nie czuje sie jeszcze jak u siebie. tez czasami nikt nie reaguje na moje posty, ot życie..nie sposób wszystkim odpisać..jeżeli dziewczyny maja mniej czasu pewnie odpiszą tym dziewuchom, ktore lepiej znaja, taka prawda:) czasami warto tupnąć nogą, wtedy jest wiekszy odzew. moim zdaniem nie masz co się przejmować. dzieciaki teraz mniej przybierają.maja więcej ruchu, to pewnie dlatego:)
ja też mam jakiś wieczorny gorszy humor.

No lepiej tego ujac bym nie mogla wiec pozwolisz magda ze podpisze sie pod twoim postem:))) dlatego coma nie przejmuj sie bo kazda z nas miala taki kryzys tu na forum.
Ja bym bardzo chciala obejrzec zdjecia twojej Julci!!!
 
Do góry