reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
helołłłłł!

Dla justynek - 100 latek :) spelnienia marzen!

Chyba po raz pierwszy od kiedy urodzil sie Filip ! miałam tragiczna noc! Normalnie wybudzal sie co chwile, z placzem - cholera wie o co chodzilo mu -zreszta teraz tez jakis taki marudnawy!
nad ranem nie mialam juz sily i obudzilam Jarka ( udawal ze spi) i mowie "bierz czorta bo wystawie za okno " a jarek do mnie : " Niunia ja do pracy zaraz musze wstac" a ja do niego "a gowno mnie to obchodzi" zabralam poduszke i poszlam do Patryka przytulilam sie do niego i tak pospalismy od 5 do 7 hahahaha !


Rano wstalam i mialam sniadanko zrobione i goraca kawke i karteczke " filip zasnol o 6.30 wiec pewnie pozwoli ci jeszcze odpoczac bo sam zmeczony jest ,smacznego i wroce wczesniej pa"

Niewiem co mu jest -marudzi - nie placze poprostu steka caly czas ! nie chce kolejny raz zwalac na zeby ale juz niewiem co moze to byc innego !

wczoraj Jarek robil golabki bez zawijania i mam obiad z glowy !


Hahaha ale szkoła dla Jarka :-D
dla Filipka :*

A u mnie obiad się robi i dla nas i dla Alusia :) Wczoraj był właśnie maruda :dry: aż z T warczeliśmy na siebie w kółko....a dziś aniołek :szok: je wszystko z takim apetytem, że aż chce się patrzeć :-) Oczywiście na 1 miejscu jest zupka jarzynowa z kurczakiem, ale nie gardzi marchewką :))
Z racji pogorszenia pogody - śpi cały czas :-D
 
Ostatnia edycja:
helołłłłł!

Dla justynek - 100 latek :) spelnienia marzen!

Chyba po raz pierwszy od kiedy urodzil sie Filip ! miałam tragiczna noc! Normalnie wybudzal sie co chwile, z placzem - cholera wie o co chodzilo mu -zreszta teraz tez jakis taki marudnawy!
nad ranem nie mialam juz sily i obudzilam Jarka ( udawal ze spi) i mowie "bierz czorta bo wystawie za okno " a jarek do mnie : " Niunia ja do pracy zaraz musze wstac" a ja do niego "a gowno mnie to obchodzi" zabralam poduszke i poszlam do Patryka przytulilam sie do niego i tak pospalismy od 5 do 7 hahahaha !


Rano wstalam i mialam sniadanko zrobione i goraca kawke i karteczke " filip zasnol o 6.30 wiec pewnie pozwoli ci jeszcze odpoczac bo sam zmeczony jest ,smacznego i wroce wczesniej pa"

Niewiem co mu jest -marudzi - nie placze poprostu steka caly czas ! nie chce kolejny raz zwalac na zeby ale juz niewiem co moze to byc innego !

wczoraj Jarek robil golabki bez zawijania i mam obiad z glowy !
MOŻE PREZENTU NIE DOSTAŁ, DLATEGO TAKI MARUDNY :-D:-D:-D A TAK SERIO TO NIE MARTW SIE- JA MAM TAKIE AKCJIE PRAWIE CO NO I TEZ NIE WIEM CO CHODZI:dry:
 
WITAM wAS:)
KURCZE, PORADŹCIE MI, COTO MOZE BYĆ- WYSYPKA NA WEWNĘTRZNEJ STRONIE DŁONI I W ZGIĘCIU KOLAN??? TAKIE CZEWONE PRYSZCZYKI JEDEN OBOK DRUGIEGO- A RACZEJ JEDEN NA DRUGIM.., CZY TO MOAG BYC POTÓWKI? WYDAJE MI SIE, ZE MAŁEGO TO SWĘDZI..,CZYM TO SMAROWAC??
 
Sylwik jeśli go to na prawdę swędzi to ja bym chyba nie ryzykowała samodzielnego smarowanie..wolałabym to uzgodnić z dermatologiem....bo nie słyszałam jeszcze żeby potówki swędziały..choć kto wie..
 
MOŻE PREZENTU NIE DOSTAŁ, DLATEGO TAKI MARUDNY :-D:-D:-D A TAK SERIO TO NIE MARTW SIE- JA MAM TAKIE AKCJIE PRAWIE CO NO I TEZ NIE WIEM CO CHODZI:dry:

hahahah , chyba nigdy nie rozgryziemy naszych dzieci tak do konca -chyba ze zaczna mowic samem a jeszcze nie beda umieli klamac ahhahaha

Hahaha ale szkoła dla Jarka :-D
dla Filipka :*

A u mnie obiad się robi i dla nas i dla Alusia :) Wczoraj był właśnie maruda :dry: aż z T warczeliśmy na siebie w kółko....a dziś aniołek :szok: je wszystko z takim apetytem, że aż chce się patrzeć :-) Oczywiście na 1 miejscu jest zupka jarzynowa z kurczakiem, ale nie gardzi marchewką :))
Z racji pogorszenia pogody - śpi cały czas :-D

a tam szkola ! nie pierwsze dziecko mu podrzucam hahahahah !

a Alus - nooooo jak sie ciesze ze pociska z jedzonkiem :) u nas tez rzadzi jarzynowa ale jemu to wsio ryba z jakim miesem byle cos dobrego innego i z lyzeczki !wkoncu polubil owoce wiec 3 sloiki dzinnie mi znikaja oooo!

WITAM wAS:)
KURCZE, PORADŹCIE MI, COTO MOZE BYĆ- WYSYPKA NA WEWNĘTRZNEJ STRONIE DŁONI I W ZGIĘCIU KOLAN??? TAKIE CZEWONE PRYSZCZYKI JEDEN OBOK DRUGIEGO- A RACZEJ JEDEN NA DRUGIM.., CZY TO MOAG BYC POTÓWKI? WYDAJE MI SIE, ZE MAŁEGO TO SWĘDZI..,CZYM TO SMAROWAC??

kurde ja niewiem co to moze byc ! jezeli to sa potowki to w dziwnym miejscy by se wyskoczyly -wewnetrzna strona dloni ... zglupialam !
 
Ciii ..... jeszcze 5 min ;)

hehe jak trzeba było wstać do szkoły to zawsze tak mówiłam:D

Dla półrocznego Maxia Emwu (mojego współsolenizanta :-D) buziaczki, buziaczki i jeszcze raz całuski:tak:
A dziś dla 7 miesięcznych chłopaków Marty najlepsze życzenia oraz dla półrocznych:
Hani Moni, Karolka Purchawki, Igorka Maggie sto latek :)

od nas też najlepsze życzenia:*

Buziaczki i od nas:tak::tak::tak: No i dla Justynek też:-D

Ale u nas burza była w nocy:szok:
Mało tego rano też była burza i leje ze hej....ale aż lepiej się oddycha;-)

Zapomniałam wam wczoraj napisać...chomik sie znalazł:tak::-D
Wylazł pod tylne siedzenie w aucie i A szybko mnie wołał bo on myszy nie tknie:-D

:D kurcze jestem w szoku, że mały przeżył:) dołaczył już do drugiego chomika? mam nadzieje, że to nie parka??!! :)

od nas dla wszystkich justyn najlepszego:)
 
sylwik jeśli go to na prawdę swędzi to ja bym chyba nie ryzykowała samodzielnego smarowanie..wolałabym to uzgodnić z dermatologiem....bo nie słyszałam jeszcze żeby potówki swędziały..choć kto wie..

hahahah , chyba nigdy nie rozgryziemy naszych dzieci tak do konca -chyba ze zaczna mowic samem a jeszcze nie beda umieli klamac ahhahaha



a tam szkola ! Nie pierwsze dziecko mu podrzucam hahahahah !

A alus - nooooo jak sie ciesze ze pociska z jedzonkiem :) u nas tez rzadzi jarzynowa ale jemu to wsio ryba z jakim miesem byle cos dobrego innego i z lyzeczki !wkoncu polubil owoce wiec 3 sloiki dzinnie mi znikaja oooo!



Kurde ja niewiem co to moze byc ! Jezeli to sa potowki to w dziwnym miejscy by se wyskoczyly -wewnetrzna strona dloni ... Zglupialam !
tak mi sie wydaje, ze go swędzi, bo marudny jest niemiłosiernie- moze t nie przez to, moze to zbieg okolicznosci, ale ta wysypka ładna nie jest...;/, moze poczekam do jutra, jak mu nie zacznie schodzić to faktycznie do lekarza sie wybiore..., oby to nie było od uczulenia..
 
reklama
a tam szkola ! nie pierwsze dziecko mu podrzucam hahahahah !

a Alus - nooooo jak sie ciesze ze pociska z jedzonkiem :) u nas tez rzadzi jarzynowa ale jemu to wsio ryba z jakim miesem byle cos dobrego innego i z lyzeczki !wkoncu polubil owoce wiec 3 sloiki dzinnie mi znikaja oooo!

no coraz lepiej, ale musi mieć też dobry dzień na jedzenie, bo czasami nic tylko mleko...
rybke musze mu dać w końcu, bo rodzice lubią rybki, to i on może polubi :-)

Sylwik potówki swędzą czasami - Aluś podrapał sobie cały brzuch, jak je miał;/ posmaruj spirytusem, który powinien zasuszyć krostki :tak: Aluś po 1 dniu nic nie miał ;-) a cale plecy i brzuch mu obsypało...po prostu namocz gazik w spirytusie i przemyj lekko - świąd też powinien ustąpić :tak:
 
Do góry