reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Dla półrocznego Maxia Emwu (mojego współsolenizanta :-D) buziaczki, buziaczki i jeszcze raz całuski:tak:
A dziś dla 7 miesięcznych chłopaków Marty najlepsze życzenia oraz dla półrocznych:
Hani Moni, Karolka Purchawki, Igorka Maggie sto latek :)

Buziaczki i od nas:tak::tak::tak: No i dla Justynek też:-D

Ale u nas burza była w nocy:szok:
Mało tego rano też była burza i leje ze hej....ale aż lepiej się oddycha;-)

Zapomniałam wam wczoraj napisać...chomik sie znalazł:tak::-D
Wylazł pod tylne siedzenie w aucie i A szybko mnie wołał bo on myszy nie tknie:-D
 
reklama
Witam się u nas LEJE jak diabli i chłodno, 10 st mniej niz wczoraj więc ze spaceru nici, mały mi marudzi od paru dni może to kwestia upału albo nadciągających górnych jedynek.Ja jeszcze dostałam @ więc siedzę i nic mi się nie chce.
 
u nas troszke popadalo od rana a teraz przebija sie sloneczko i zaglada mi przez okienko:-)moze sie wypogodzi,bo jak pada to nawet na spacer krotki wyjsc sie nie chce a trzeba sie ruszyc zeby nie zardzewiec:-D
 
helołłłłł!

Dla justynek - 100 latek :) spelnienia marzen!

Chyba po raz pierwszy od kiedy urodzil sie Filip ! miałam tragiczna noc! Normalnie wybudzal sie co chwile, z placzem - cholera wie o co chodzilo mu -zreszta teraz tez jakis taki marudnawy!
nad ranem nie mialam juz sily i obudzilam Jarka ( udawal ze spi) i mowie "bierz czorta bo wystawie za okno " a jarek do mnie : " Niunia ja do pracy zaraz musze wstac" a ja do niego "a gowno mnie to obchodzi" zabralam poduszke i poszlam do Patryka przytulilam sie do niego i tak pospalismy od 5 do 7 hahahaha !


Rano wstalam i mialam sniadanko zrobione i goraca kawke i karteczke " filip zasnol o 6.30 wiec pewnie pozwoli ci jeszcze odpoczac bo sam zmeczony jest ,smacznego i wroce wczesniej pa"

Niewiem co mu jest -marudzi - nie placze poprostu steka caly czas ! nie chce kolejny raz zwalac na zeby ale juz niewiem co moze to byc innego !

wczoraj Jarek robil golabki bez zawijania i mam obiad z glowy !
 
helołłłłł!

Dla justynek - 100 latek :) spelnienia marzen!

Chyba po raz pierwszy od kiedy urodzil sie Filip ! miałam tragiczna noc! Normalnie wybudzal sie co chwile, z placzem - cholera wie o co chodzilo mu -zreszta teraz tez jakis taki marudnawy!
nad ranem nie mialam juz sily i obudzilam Jarka ( udawal ze spi) i mowie "bierz czorta bo wystawie za okno " a jarek do mnie : " Niunia ja do pracy zaraz musze wstac" a ja do niego "a gowno mnie to obchodzi" zabralam poduszke i poszlam do Patryka przytulilam sie do niego i tak pospalismy od 5 do 7 hahahaha !


Rano wstalam i mialam sniadanko zrobione i goraca kawke i karteczke " filip zasnol o 6.30 wiec pewnie pozwoli ci jeszcze odpoczac bo sam zmeczony jest ,smacznego i wroce wczesniej pa"

Niewiem co mu jest -marudzi - nie placze poprostu steka caly czas ! nie chce kolejny raz zwalac na zeby ale juz niewiem co moze to byc innego !

wczoraj Jarek robil golabki bez zawijania i mam obiad z glowy !
kurcze czytajac to skupilam sie na Twoim mezu,toz to aniol!!!:-D
a Filipek no coz musi dac troche popalic:-D
STO LAT DLA FILIPKA Z OKAZJI 7MIESIECY!!!
 
reklama
Do góry