reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
a moj maly od 15,15nie spal tak ze o 19tej juz byl bejt:-)szybko kompu kompu,kaszunia i przy butli zasnal. juz od godz spi:-)a pozy niesamowite przybiera:tak:najczesciej to glowke wysoko zadziera ze az nosek ma caly z tylu na ochraniaczu i jeszcze raczka sie przytula do ochraniacza,nozki po bokach i oczywiscie czesto uklada sie w poprzek lozeczka co powoduje ze sie zaklinuje i rady dac sobie nie moze hehe kombinator!
moj tez najlepiej to w poprzek lozeczka a pozniej steka bo sie zaklinuje:D:D
 
aj te maluchy kombinatory male no:) a Martynka juz spi:) ja mojego juz do lozeczka polozylam,ale ostatnio ma problemy z zasypianiem,chyba dlatego ze jest tak goraco.
Moja też co wieczór ma duże problemy by usnąć. Śpi od 18.50;) Zasypiała dziś 50 minut, ale bywa i godzinę, dwie, zależy od wieczorku /ah te upały - dla dzieci masakra/
 
Moja też co wieczór ma duże problemy by usnąć. Śpi od 18.50;) Zasypiała dziś 50 minut, ale bywa i godzinę, dwie, zależy od wieczorku /ah te upały - dla dzieci masakra/
u nas zasypianie trwa ok 5-10minut:-) klade po kaszuni malego do lozeczka i chwile pogada do zabawek po czym nastaje cisza i maly spi:-D
wczoraj to nawet poszlam z mezem na dlugi spacer wieczorny i przyszlismy sobie dopiero ok23ej och jak za czasow panienskich bylo:-D
 
u nas zasypianie trwa ok 5-10minut:-) klade po kaszuni malego do lozeczka i chwile pogada do zabawek po czym nastaje cisza i maly spi:-D
wczoraj to nawet poszlam z mezem na dlugi spacer wieczorny i przyszlismy sobie dopiero ok23ej och jak za czasow panienskich bylo:-D
nasza córa też zawsze przed upałami zasypiała bezproblemowo, ale teraz gorzej. Ma pokoik na poddaszu, przed 19.00 miała 32 stopnie przy otwartym oknie! Wentylator interweniował.
 
reklama
Kurde Daffi ale fajny ten stroj czegos takiego wlasnie szukam od zawsze nosze taki 2 -czesciowy ale gora w formie koszulki tyle ze obcislej bo moja skora po tym ile schudlam nigdy nie bedzie sie nadawala do bikini a tu jeszcze luzna wypas:)

moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
taki rodzaj strojów nazywa sie tankini:) ja tez w takie cos celu:) ostatnio przymierzałam taki i w XL moje cyce się nie zmieściły..ehh

u nas zasypianie trwa ok 5-10minut:-) klade po kaszuni malego do lozeczka i chwile pogada do zabawek po czym nastaje cisza i maly spi:-D
wczoraj to nawet poszlam z mezem na dlugi spacer wieczorny i przyszlismy sobie dopiero ok23ej och jak za czasow panienskich bylo:-D

my z moim J też kiedyś tak spacerowalismy:) często wracaliśmy z imprezy braliśmy psy i w długą na spacer godzinny lub dłuższy:)

nasz młody jeszcze nie spi w szoku jestem:) co prawda, jak wracaliśmy od teściowej (ok 18.30) to zasnął w samochodzie i kimał ok godzinę. potem wspólna kąpiel z tatą:) cyc i do łóżeczka. zasy[iał już pare razy ale dalej buszuje, bo go słyszę:) a to już po 21!
 
Do góry