reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a ja mam juz tylko kota:) psy tez uwielbiam ale mam alergie,i na kota tez:( prawie na wszystkie siersciuszki:( doslownie tragednia:(

współczuje..ale są psy dla alergików, które maja włosy a nie sierść właśnie Yorki. tylko powinno się kupić psa z rodowodem, żeby mieć pewność, że york to york a nie yorkopodobny kundelek:)

dzięki, mam taką nadzieje, że będzie zdrowo rósł, i zadomowi się u nas, narazie troszke się boi, ale widać, że będzie wiernym towarzyszem :) wejherowo nie jest aż tak daleko od gdańska, mam jakies 30 km do gdyni, do gdańska jakas godzinka jazdy pociągiem :)

bo wszystkie laski sie tu spotykają, a ja nie mam z kim:) a ty jestes najblizej:)
 
tak:) ja mam 2 dogi niemieckie, wielkie są, teraz marzę o małym, jakiś kundelek może?:)
ja zawsze chciałam doga miec, ale wiem, ze takie psy potrzebują bardzo dużo ruchu, mieszkam w centrum w kamienicy, do parku (takiego małego) mam malutki kawałek,ale do lasu trochę dalej i zdaję sobie sprawe z tego, że nie zapewniłabym umu tyle ruchu co potrzebuje.
 
Mi marzył się york ale A powiedział, że on szczurka nie chce więc stanęło na tym, że kupimy golden retivera
ja miałam wcześniej golden retrivera, ale podarowałam go mojego męża bratu, te psy idealnie nadają się o pracy z chorymi, a on właśnie cierpi na porażenie mózgowe, i powiem Wam, że o wiele lepiej dgaduje się z tymże bratem niż ze mną;P
 
reklama
Do góry