reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

PROSZE MI POMOC !! jak wytlumaczyc 5 miesiecznemu/prawie/ maluchowi ze ZUPA POMIDOROWA Z MAKARONEM JEST PASSE !!!! przeciez ona chciala mnie wzrokiem zjesc jak swoja zupe jadlam ... jak jej dalam sprobowac to normalnie uszy sie trzesly !!! i im bardziej pomagowana tym lepsza !!! /dalam jej 3 razy po pol lyzeczki/

no ładnie mamuska! teraz bedziesz w jej oczach be! hehe zartuje.. no coz widocznie tak smakuja jej mamine zupki:)
jak wyjasnic? nie mam pojecia... ja jak jem to odwracam julke tylem do siebie daje zabwki i wlaczam tv nie lubie jak na mnie patrzy blagalnie!
a dzis poraz pierwszy zje obiadek INDYK W POMIDORACH! ciekawe czy bedzie tolerowac pomidory.....
 
reklama
Czesc dziewczynki.

Jaki dzis koszmarny dzien.Pada i zimno...wrrr
Mala dzis byla od rana marudna i poplakiwala az w koncu teraz zasnela...
Ja zaraz znikam nas pakowac bo w piatek w koncu lecimy do Polski:-)Strasznie sie ciesze!!!

Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze pociechy...
 
Kochana jestes! :happy2:





Dziekuje dziewczynki BARDZO za zyczenia a Robercik macha do Was grzywa :-D



Duzy jest :tak: A mi sie troche smutno zrobilo jak to przeczytalam bo moj synek przez dlugi czas byl rozmiarow Twojego a ostatnio waga przestala isc w gore a wrecz duzo spadla :-( Nie mam pojecia co jest tego przyczyna. Jest tylko cyckowy i jeszcze nie rozszerzylam mu diety. Moze to to :confused:

A jesli chodzi o spanie to (odpukac ;-)) wydluzenie przerwy po ostatniej drzemce jak do tej pory pomoglo :tak:

Emirko cieszę się że ze spaniem lepiej! A wagą się nie przejmuj...Tomek w 6 tyg przytył już tylko 700 g i pamiętaj że odkąd skończył 3 miesiące chyba to zawsze przed spaniem dostaje butlę mleka modyfikowanego a teraz nawet kaszki..i zjada 210..i chciałby jeszcze:-DNo i już po mału przekonyje się do jedzenia łyżeczką..jabłka, śliwki i trochę zupki jarzynowej popitej cycem;-)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam z okazji Dnia Matki, uśmiechu, radości, pociechy ze szkrabów. :-D:-D:-D
A ja się muszę pochwalić , bo nie wytrzymam!!!:-D:-D:-D Dostałam dzisiaj prezent na Dzień Matki od mojego smyka. Weroniczka pierwszy raz sama usiadła w łóżeczku. :szok: Wchodzę do pokoju, a ona sobie siedzi w łóżeczku i tarmosi swojego ulubionego misia i uśmiech od ucha do ucha. Ale się cieszę!!! :-D:-D:-D Zrobiłam parę zdjęć, wkleję je do albumu wieczorem.
Pozdrawiamy.


Gratulacje!
Mąż ma właśnie tydzień urlopu i jakoś tylko się sprzeczamy....
Nie ma o czym gadać, główny temat malutka, nic nam się nie chce...

Jeszcze byliśmy w niedzielę u teściowej co też nie pomogło :wściekła/y:

Hmmm...my też mieliśmy taki kryzys przy Hani..ciężko jest przestawić się z samotnego życia na dziecko...ale mam nadzieję że i u was to mine
PROSZE MI POMOC !! jak wytlumaczyc 5 miesiecznemu/prawie/ maluchowi ze ZUPA POMIDOROWA Z MAKARONEM JEST PASSE !!!! przeciez ona chciala mnie wzrokiem zjesc jak swoja zupe jadlam ... jak jej dalam sprobowac to normalnie uszy sie trzesly !!! i im bardziej pomagowana tym lepsza !!! /dalam jej 3 razy po pol lyzeczki/

He he zakazany owoc smakuje najlepiej:-D
 
Ja też dołączam sie do życzeń..

I niestety muszę powiedzieć że mi dzieci w nocy jak na złość nie dały pospać:wściekła/y:
Najpierw obudziła się Hania..i jak zwykle jak wstał do niej A to skończyło się wielkim rykiem! Bo chciała do dużego łóżeczka isć spać..a tatuś zawsze da się przekonać jak ona trochę popłacze! W końcu jak się Tomek przy okazji obudził to zły policjant...mama musiał wkroczyć do akcji:no: W końcy Hania zasnęła..więc cyrk zaczął Tomek..najpierw pogadywał w łóżeczku..ale przed 2!!!! zaczął ryczeć! Jak skończyłam wrzeszczeć po A:zawstydzona/y: to się poddałam i wzięłam Tomka do łóżka i zasnął przy cyca! A Arek do mnie "wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki":-D:-D:-D Tak się śmialismy że mało znów dzieci nie pobudziliśmy:-D
 
My też mieliśmy kryzys po Stasiu, teraz już nie. Wydaje mi się, że ten "kryzys" to raczej coś co nam przeszkadza i z czym musimy się oswoić, wszystko w życiu trzeba zaakceptować jeśli nie można tego zmienić i wtedy ponownie nastaje harmonia :-)
 
Emirko cieszę się że ze spaniem lepiej! A wagą się nie przejmuj...Tomek w 6 tyg przytył już tylko 700 g i pamiętaj że odkąd skończył 3 miesiące chyba to zawsze przed spaniem dostaje butlę mleka modyfikowanego a teraz nawet kaszki..i zjada 210..i chciałby jeszcze:-DNo i już po mału przekonyje się do jedzenia łyżeczką..jabłka, śliwki i trochę zupki jarzynowej popitej cycem;-)

Wlasnie mialam Cie pytac czy podajesz cos oprocz piersi i nie zdazylam bo juz mi odpowiedzialas :-) Bo ja dietowe dylematy przechodze :tak:
 
No ja zdecydowałam się na butelkę wieczorem żeby mały dłużej spał(choć z tym bywa różnie) i żeby wiedział jak się pije z butli bo Hania do 10 miesiąca nie chciała pić z niczego tylko z cyca! A jak wprowadziłam kleik..to po mału troszkę jabłuszka żeby nie było zaparć, potem przeszłam na kaszkę..z łyżeczki nie chciał to daję przez flachę:)
 
Hej laski. Troszkę mnie nie było więc wypada się odezwać.
Aleks zaskakuje mnie z dnia na dzień coraz bardziej. Siada samodzielnie kilka razy dziennie!!!!!:tak::-D Co chwila obrót na brzuch(obraca się na obie strony) Obecnie zmiana pampersa to wyczyn!:-)

Jutro podpisujemy umowę o wynajem mieszkanka(domku) dwupokojowego, udało nam się znaleźć za 500 zł miesięcznie więc jesteśmy zadowoleni bo praktycznie w centrum będziemy mieszkali:)

Wyprowadzimy się dopiero za miesiąc, dwa ale to z powodów finansowych...
Zła wiadomość jest taka, że wtedy nie będę przez dłuuuugi czas pisać na forum... Tylko podczytywać czasem o neta mieć nie będę...
Hm... no to chwilowo tyle. Buziaki:happy2:
 
Hej laski. Troszkę mnie nie było więc wypada się odezwać.
Aleks zaskakuje mnie z dnia na dzień coraz bardziej. Siada samodzielnie kilka razy dziennie!!!!!:tak::-D Co chwila obrót na brzuch(obraca się na obie strony) Obecnie zmiana pampersa to wyczyn!:-)

Jutro podpisujemy umowę o wynajem mieszkanka(domku) dwupokojowego, udało nam się znaleźć za 500 zł miesięcznie więc jesteśmy zadowoleni bo praktycznie w centrum będziemy mieszkali:)

Wyprowadzimy się dopiero za miesiąc, dwa ale to z powodów finansowych...
Zła wiadomość jest taka, że wtedy nie będę przez dłuuuugi czas pisać na forum... Tylko podczytywać czasem o neta mieć nie będę...
Hm... no to chwilowo tyle. Buziaki:happy2:
cieszę się, że coś sobie znaleźliście, i to dosyc taniego ( moja siostra wynajmuje mieszkanie 2-pokojowe za 900 zł i to nie w centrum) , i brawo dla Aleksa, zdolne dzieci nam rosną :)
 
reklama
bosz,,, co za tydzien.,. ja juz mam dosc... biegam laze po sklepach meblowych zeby znalezc jakies w miare fajne i niedrogie lozko dla mojej chrzesnicy- bo to sobie na komunie zarzyczyla... sama nie wiem czy dobrze czy zle...

w dodadtku macica i jajniki tak mnie ostatnio napier,,,,,,,,,,,, ze szok!!!!! chyba musze do mojej gin sie wybrac... i brzuch mam jakby spuchniety... :0
 
Do góry