reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

chihotka pytałaś o dobre pieluszki
powiem ci że mnie też pampersy nie zachwycają i jak byłam w Polsce to wypróbowałam biedronkowe Dado albo Dodo nie pamiętam nazwy dla mnie rewelacja bo nie przeciekają na bokach w nocy
tutaj jeszcze nie znalazłam które by mi odpowiadały muszę jeszcze spróbowac lidlowskich
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam z okazji Dnia Matki, uśmiechu, radości, pociechy ze szkrabów. :-D:-D:-D
A ja się muszę pochwalić , bo nie wytrzymam!!!:-D:-D:-D Dostałam dzisiaj prezent na Dzień Matki od mojego smyka. Weroniczka pierwszy raz sama usiadła w łóżeczku. :szok: Wchodzę do pokoju, a ona sobie siedzi w łóżeczku i tarmosi swojego ulubionego misia i uśmiech od ucha do ucha. Ale się cieszę!!! :-D:-D:-D Zrobiłam parę zdjęć, wkleję je do albumu wieczorem.
Pozdrawiamy.

Wspaniale, ja czekam na tą chwilę,
Jak usiądzie, jak wstanie, jak słowo pierwsze powie :)
nie mogę się doczekać postępów małego człowieka
 
Ja tylko wpadlam sie przywitac i mamom pozyczyc wszystkiego naj :))) aby w dzisiejszy dzien nasze pociechy byly dla nas łaskawe i nie dokuczały :-) i duzo sie usmiechały :-)
 
Witamy Kochane mamusie i przyłączamy sie do zyczeń :-)
ja juz dzis po badaniach okresowych do pracy wiec teoretycznie mogę wracac.... ale sie niechce...
 
Kochane mamusie, wszystkiego najlepszego w NASZ dzień ;-)

A ja się muszę pochwalić , bo nie wytrzymam!!!:-D:-D:-D Dostałam dzisiaj prezent na Dzień Matki od mojego smyka. Weroniczka pierwszy raz sama usiadła w łóżeczku. :szok:
Cudowny prezent :tak::tak::tak: Macol dzisiaj wsadził pierwszy raz stopę do buzi i zrobił wielkie oczy ze zdziwienia, że tak można :-D:-D:-D

U nas biegunki cd :-( Na szczęście Maciek nie jest odwodniony :tak: Jest to delikatny 'katarek jelit', najprawdopodobniej po brokułach :dry:
Dałam mu wczoraj na noc kaszkę ryżową na mleku modyfikowamym i spał bardzo niespokojnie, przez sen troszkę marudził i się wiercił :-( ostatecznie zasnął o 23 ;-) Prawdopodobnie kaszka była dla niego troszkę za ciężka :no: Dałam około 1,5h przed snem i bezpośrednio po kąpieli cycola, ale coś mu jednak nie pasowało:confused: Za to wstał dzisiaj o 8.30 :szok: ale w nocy i tak zrobiłam mu 2 pobudki na zmianę pampola:sorry2:
 
reklama
Do góry