reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jejku jak ten czas szybko minął.....jeszcze niedawno ja zostałam grudniowa mamą, a tu juz nowe grudniowe mamy. Wszystkim Wam życze spokojnych 9 miesięcy i cudownych dzieciaczków w grudniu. Grudzień to najlepszy miesiąc na rodzenie dzieci, bo teraz juz wiosna i można spokojnie wychodzic z maluszkami i wyjeżdżać na dłużej...... Zdrowych maluszków życzy Wam grudniowa mama 2008
 
reklama
Cześć dziewczynki,
witam się z rana, bo jak pisałam spać nie mogę od niedawna :-)

Wczoraj wieczorem pobolewało mnie w podbrzuszu ale liczę, że to nic złego tylko więzadła się naciągają. Wizyta dopiero za tydzień.
Pozdrawiam, miłego dnia
 
Dzień dobry :-)

Ja dziś zaliczyłam wizytę u gina. Wreszcie do mnie dotarło i..... bardzo się cieszę :-D:-D:-D
Ospamox, amoksycylinę można stosować w ciąży. Natomiast Furaginu w I trymestrze ja bym nie przepisała :no:

kurcze, to mnie zmartwiłaś, bo biorę ten urostept i g*** daje, nerki mnie bolą :-( chyba wybiorę, się do mojego lekarza rodzinnego, który zna mnie od dziecka i on coś pomoże, tylko będę musiała się przyznać do kropka ;-) a to ciocia moja jest :-p

LolaT ja w obydwu ciążach smarowałam się zwykłym balsamem ujędrniającym kolastyna. Na brzuchu mam 4 rostępy :-p a na piersiach niestety więcej, ale przyznam się, że tam mnie solidnie smarowałam ;-) Wydaje mi się jednak, że zależy to też od predyspozycji ;-)
 
Witam wszystkie nowe mamusie i wasze fasolki:-):-):-)
Zycze wam spokojnych 9 miesiecy:tak::tak::tak::tak:

Cześć dziewczyny widze że narobiłam sobie niezłych zaległości:tak:
myslałam ze tylko ja bede miała duza dzidzie ale z tego co czytałam to beatko twoja jest wieksza. :-):-):-)
Ja jak narazie dobrze sie czuje i nie mam żadnych mdłości i tego tez wam życze.
Jesli chodzi o rozstepy to też mi sie wydaje że zalezy to od predyspozycji i nie ma na to wpływu:tak:
 
Hmm... No właśnie, ja predyspozycje niestety mam:-( Ale jakoś damy radę, byleby maluszek był zdrowy, a dla niego wszystkie niedogodności da się wytrzymac:tak:
 
Słuchajcie nie ma co sie przejmować małym cellulitem;-) trzeba ciągle w ciąży nawilżać skóre- to najważniejsze a niestety niektóre predyspozycje mają większe, inne mniejsze. Tak samo z przybieraniem i na wadze i zrzucaniem kg;-)Oczywiście najważniejsze jest dziecko i jego zdrowie.
TE które są pierwszy raz w ciąży moga być zdołowane po porodzie wyglądem piersi, niestety w pewnym momencie stają się flaczkowate:-( Dla pocieszenia dodam, ze po jakimś czasie wracają do swojego pierwotnego wyglądu;-)

Miłego Dnia! Ja od rana w garach bo urodzinki Antosiowi szykuje! Pozdrawiam!
 
cześć

jolka mnie rozstępy w pierwszej ciąży też oszczędziły- ani jednego na brzuszku i na piersiach, kilka jest na pośladkach.....:-D:-D:-D ale tą część ciała zawsze mam zakrytą....:-D:-D:-D Nieciekawie z tymi nerkami....:eek:

Lola generalnie trzeba się balsamować- zresztą nasze dzidzie najważniejsze....:-D

Kulaszusza jak usg???????

Pozostałe grudniowe mamusie pozdrawiam......:tak::tak::tak:

U mnie dziś upał.....:-D a zawroty głowy się nasilają.....:baffled::baffled::baffled: Jest coraz gorzej..:wściekła/y:
Miłego dnia

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=zMlRnUsIidk"]YouTube - świnia ma rogi?[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochane,

Ja dziś walcze z mdłościami od rana - buuuuuuuuuuuuu, macie może jakieś sposoby na pozbycie się ich???


Witajcie ;-);-);-)




Dobrze to wiedziec rowniez i od was:tak:, bo ja wlasnie jestem na tym drugim antybiotyku. Niestety angina mnie dopadla:-(.

Kulaszusza - Jak tam USG, bo czekam z niecierpliwoscia!!!!!

A ja dzisiaj pierwszy raz taka zmeczona sie poczulam, ze bylam w szoku. Po mojej pracy poszlismy z mezem na zakypy a ja, jak bardzo je lubie tak bardzo ciagnelam do domu:-D W sklepach ciagle siadalam na poleczkach:-D

Pozdrawiam was wszystkie;-):-);-)
Miałam to samo na zakupach. Masakra. Jechaliśmy na działke i musieliśmy nabyć pare rzeczy. Jak już dotarliśmy na działe to ja myk na hamak i 2h sobie pospałam :-)
Kulaszusza - właśnie jak tam USG?

co do rozstępów to ja sie zgadzam że to zależy od naszych organizmów poprostu. Ale nawilżać skórę trzeba - słyszałam że najlepiej oliwką dla dzieci. A może macie jakieś godne polecaenia balsamy??
 
dzień dobry dziewczynki widze ze od rana mdłosci, dziwne ja jeszcze nie mam, moze nie bede moieć, czasem jak cos zjem to czuje sie tylko jakbym za duzo zjadła a jem naprawde niewiele, wdze ze pogoda dzis we wszystkich regionach piekna wiec po obiedze na spacerki mamusie, te które moga:);-);-);-)
Ja dzis małe zakupy bo w czwartek jedziemy na chorwaje na tydzień, ale bede miec zaległosci:) lekarz powiedział ze nie ma przeciwskazań tylko musze kupic dobry filt i nie wylegiwac sie na słońcu a wy jakies wakacje? czy d grudnia odpoczywacie w domkach?
:-p:-p

maggie_f moje kolezanki stosowały regularnie oliwke rano i wieczorem po kapieli i albo miały szcescie albo faktycznie im pomogło i maja bardzo niewielkie rozstepy.
 
reklama
Czesc dziewczynki :)

wczoraj zadzwonilam do mojego lekarza poniewaz martwily mnie bole brzucha - kazal mi przyjechac na badanie dzis.

okazalo sie ze jak narazie wszystko pieknie a bol brzucha czasem wystepuje u kobiec w ciazy , chociaz trzeba go ciagle kontrolowac.

widac juz cialko zolte

nasz 'dzióbek' ma 1 15cm . lekarz powiedzial ze to 6 tc i termin na 21 .12. 2009

nast. badanie za 10 dni - moze bedzie juz serduszko?

pa :)

nadal mam polegiwac :(

a i nadal biore duphaston
 
Ostatnia edycja:
Do góry