reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

DAFI ile za przesylke??:-)
dziewczyny czemu nie moge sie dostac do albumu?:-(

no wlasnie nie iwem ile przesylka kosztuje paczki pampersow.. musialabym sie dowiedziec na poczcie ale mysle ze w 10zl sie zmieszcze... przeciez ja ciezsze rzeczy dostawalami nawet 10zl paczka nie kosztowala.

co do albumu to nie iwem ale byc moze nie ma cie na liscie.. bo album od jakiegos czasu jest zamkniety.
 
reklama
no wlasnie nie iwem ile przesylka kosztuje paczki pampersow.. musialabym sie dowiedziec na poczcie ale mysle ze w 10zl sie zmieszcze... przeciez ja ciezsze rzeczy dostawalami nawet 10zl paczka nie kosztowala.

co do albumu to nie iwem ale byc moze nie ma cie na liscie.. bo album od jakiegos czasu jest zamkniety.
powiem K o pampkach i dam ci znac ok??
a co do albumu to do kogo mam sie zwrocic?
 
Dziewczyny a może któraś chce krem przeciw odparzeniom nivea baby i szampon bambino? Użyłam dosłownie 2 razy ale moja mała alergiczka musi mieć wszystko specjalne:wściekła/y:.Oddam za darmo, tylko koszt przesyłki. Jak by ktoś był zainteresowany to jest mój numer gg 11819744.
 
Normalnie znow musze sie pochwalic...
przed chwila na swiat przyszla coreczka mojej kuzynki.
Malutka Zosia wazy 3150g i 53cm...
od razu zalapala sie na imieninki:)
 
reklama
Normalnie znow musze sie pochwalic...
przed chwila na swiat przyszla coreczka mojej kuzynki.
Malutka Zosia wazy 3150g i 53cm...
od razu zalapala sie na imieninki:)
Gratulacje :-) Maciek też ważył 3150g tylko był dłuższy ;-)
I dobrze, że powiedziałaś o tych imieninach bo ja na śmierć zapomniałam złożyć życzenia:sorry2:
 
Do góry