reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

no gdzie nie zajrze to uciekacie
h020.gif
 
reklama
Jak wy to robicie, że zawsze jestescie wyrobione... Moja mała śpi, a ja mam jeszcze tyle roboty:wściekła/y:. Jedynie co codziennie robie, to dbanie o małą, kąpanie, nawilżanie i inne zabiegi kosmetyczne. Ale to troche czasu zajmuje i na sprzątanie zawsze mi brakuje:wściekła/y:
 
DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA WSZYSTKIM CIOCIOM:)

wy tu piszecie ze sie wasze dzieci kreca to z brzuszka na plecy to odwrotnie... a mojej udalo sie moze raz i dalej malpa nie chce probowac,.... mam sie martwic??
 
mataka moim zdaniem nie ma się czym martwić. Widać, że jak Mała chce to potrafi, na wszystko przyjdzie czas. A zobaczysz jaką będzie miała z tego frajdę. Moja Ala polubiła leżenie na brzuchu, odkąd sama zaczęła się na niego przewracać.
Daffi gratulacje dla kuzynki.
mika powodzenia w pisaniu pracy!
 
Chyba dlatego ze weekend. A u mnie weekend spokojny wiec mam czas zagladac i nawet cos napisac :)
aa tak zapomnialam dla mnie nie ma dni tygodnia ciagle to samo....

DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA WSZYSTKIM CIOCIOM:)

wy tu piszecie ze sie wasze dzieci kreca to z brzuszka na plecy to odwrotnie... a mojej udalo sie moze raz i dalej malpa nie chce probowac,.... mam sie martwic??
Oli tez sie sam przewrocil tylko raz, ale probuje i sie wysila, ja sie nie martwie kazde dziecie w swoim tempie sie rozwija wiec mysle ze nie ma sie czym martwic:)
 
wy tu piszecie ze sie wasze dzieci kreca to z brzuszka na plecy to odwrotnie... a mojej udalo sie moze raz i dalej malpa nie chce probowac,.... mam sie martwic??
Nie masz się czym martwić;-) każde dziecko rozwija się w swoim tempie:tak: ale możesz ją stymulować do obrotów podczas zabawy aż sama załapie o co chodzi ;-)
 
reklama
DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA WSZYSTKIM CIOCIOM:)

wy tu piszecie ze sie wasze dzieci kreca to z brzuszka na plecy to odwrotnie... a mojej udalo sie moze raz i dalej malpa nie chce probowac,.... mam sie martwic??

Tomek też niedawno dopiero zaczął się przewracać a jest miesiąc starszy! Więc nie masz sie co martwić!

No i buziaki dla dzisiejszych solenizantów..córeczek Mataki i Arabelki
 
Do góry