reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Pauluś Kochana dużo zdrówka dla Aleksia Trzymajcie sie kochani :*:-(

Czesc :) tylko 5 stron do nadrobienia szok ;):szok:
Coś mało piszecie ;p No i do nas w końcu przyszla z rana burza , deszcz i brzydka pogoda a było tak ślicznie ....dopadła i nas ta szara pogoda...
Ja ogarnełam , Igorka uśpiłam i w sumie nuddyy obiad mam zrobiony,,,
A i zapomnialam sie pochwalic udało mi się kupić ubranko na Chrzest :) wczoraj i buciki :):-) tylko koszula 74 a spodnie i kamizelka 68 troche dziwacznie ale mierzylismy co nieco i ładnie wyglada... musze tylko dokupic jakas marynarke lub sweterek do kosciola bo nie bylo przy tym a my w komisie kupilismy :tak: bedę szukać,...A w niedziele z rana jade na giełde z moim , Igorka do teściowej i jade sobie kupic strój na Chrzest tunike mam jeszcze jakies spodnie i żakiet... Dobrze ze M juz ma :) Włoski mam zrobione zostanie zakupy i od Strony kuchni no ale jest czas...
 
reklama
my też trzymamy kciuki za Alusia!

wsadziłam malucha do łóżeczka, bo chciałam podgrzać jabłuszko z myśla, że zaraz zacznie marudzić, a tu mu sie spodobało i leży i gada z karuzelą:) no i jak go pochwaliłam, to zaczął marudzić hehe cwaniaczek:)
w niedzielę juz komunia, kurcze jak ten czas leci już połowa maja..w koncu kupiliśmy pamiątki, naprawde ładne, takie obrazki świętej rodziny ze srebra i serduszko z białego złota, narazie mamy jedno musimy kupić drugie, bo moja siostra ma komunie za tydzień..kurcze troche kasy poszło, ale co zrobić.
 
dziewczyny co mysice o tym?
Rysiek kaszle ale tylko przy krzyku..tak jakby go gardlo drapalo...
ni ma kataru a kaszel ewidentnie jest z gardla...
isc do lekarza??
 
Pauluś dziękuje wszystkim za słowa otuchy ;-) W szpitalu pobędą albo do jutra albo do niedzieli ;/
Będzie nas podczytywać czasami.
 
Sto lat solenizantom:-)

:szok::szok::szok::szok::szok::szok: - dla mnie to jest szokiem jak mozna nie opamietac swojej daty slubu... :shocked2:
Mój mąż co prawda datę pamięta, ale roku już nie:-D Musi się mocno skoncentrować i poobliczać w którym roku się pobraliśmy :-D ale to pewnie dlatego, że jesteśmy razem 11 lat i sam ślub niewiele u nas zmienił ;-)

Co do żłobka to my prawdopodobnie też będziemy musieli oddać Maćka jak nie znajdziemy dobrej niani... no chyba, że ja nie znajdę tutaj pracy :-D
Prywatny żłobek kosztuje tutaj 900zł i na 10 osobową grupę są 4 opiekunki, 1 pielęgniarka i monitoring ;-) teoretycznie można non stop podglądać co się dzieje w żłobku ;-)
Jeszcze przed przeprowadzką jak sprawdzaliśmy żłobki na Mokotowie to o publicznych można było zapomnieć bo takie kolejki, że nie było najmniejszych szans się dostać a prywatne kosztowały od 1800zł do 2500zł:sorry:

Miałam tyle napisać i zapomniałam:wściekła/y:
 
Pauluś Kochana dużo zdrówka dla Aleksia Trzymajcie sie kochani :*:-(

Czesc :) tylko 5 stron do nadrobienia szok ;):szok:
Coś mało piszecie ;p No i do nas w końcu przyszla z rana burza , deszcz i brzydka pogoda a było tak ślicznie ....dopadła i nas ta szara pogoda...
Ja ogarnełam , Igorka uśpiłam i w sumie nuddyy obiad mam zrobiony,,,
A i zapomnialam sie pochwalic udało mi się kupić ubranko na Chrzest :) wczoraj i buciki :):-) tylko koszula 74 a spodnie i kamizelka 68 troche dziwacznie ale mierzylismy co nieco i ładnie wyglada... musze tylko dokupic jakas marynarke lub sweterek do kosciola bo nie bylo przy tym a my w komisie kupilismy :tak: bedę szukać,...A w niedziele z rana jade na giełde z moim , Igorka do teściowej i jade sobie kupic strój na Chrzest tunike mam jeszcze jakies spodnie i żakiet... Dobrze ze M juz ma :) Włoski mam zrobione zostanie zakupy i od Strony kuchni no ale jest czas...


No to super :-)
Ja muszę iść do fryzjera, bo wyglądam jak idź i nie wracaj :-D

dziewczyny co mysice o tym?
Rysiek kaszle ale tylko przy krzyku..tak jakby go gardlo drapalo...
ni ma kataru a kaszel ewidentnie jest z gardla...
isc do lekarza??

Ja bym poszła :tak: Zapytać nie zaszkodzi, a głowy Ci pediatra nie urwie - masz prawo się martwić. Albo zadzwoń i zapytaj ;-) Będzie szybciej
 
No to super :-)

Ja bym poszła :tak: Zapytać nie zaszkodzi, a głowy Ci pediatra nie urwie - masz prawo się martwić. Albo zadzwoń i zapytaj ;-) Będzie szybciej
tylko do przychodni nie pojde bo jest glupia ta baba da nam od rzu antybiotyk...

a prywatnie to kaze mi przyjsc i 80zl;/ za wypisanie wit c ktora mam:(
nie wiem co robic;/
 
tylko do przychodni nie pojde bo jest glupia ta baba da nam od rzu antybiotyk...

a prywatnie to kaze mi przyjsc i 80zl;/ za wypisanie wit c ktora mam:(
nie wiem co robic;/

antybiotyk? Takiemu małemu dziecku?:szok: to nawet moja pediatra (nalogowo wypisująca antybiotyki na wszelakie choroby) nie zapisze takiemu dziecku antybiotyku bez poważniejszego powodu!
Ja bym poszla, a jak wypisze antybiotyk, to bym nie wykupiła, albo jej powiedziała, że nie zyczę sobie faszerowania dziecka antybiotykami!
 
reklama
antybiotyk? Takiemu małemu dziecku?:szok: to nawet moja pediatra (nalogowo wypisująca antybiotyki na wszelakie choroby) nie zapisze takiemu dziecku antybiotyku bez poważniejszego powodu!
Ja bym poszla, a jak wypisze antybiotyk, to bym nie wykupiła, albo jej powiedziała, że nie zyczę sobie faszerowania dziecka antybiotykami!
kuzynka meza poszla dwa razy z dzieckiem...
dwa razy dostala antybiotyk i dwa razy trafili potem do szpitala....
bo sie nie poznala i wypisala na zapalenie oskrzei antybiotyka to byla ktan..
wiec przychodnia odpada na bank1!

niestety u nas nie ma tam na kogo liczyc..;/
 
Do góry