reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Aleksowi pobrali próbkę kupy na testy w stronę rota i zrobili USG brzuszka. Ogółem ma dobry humor, ale Paulus wykończona - napisałam jej, żeby trochę się przespała, bo oka nie zmrużyła:-(
 
No i patrzę na suwaczek ze zdziwieniem, a dziś moje małe kochanie ma miesięczninki!!!! :> Tak więc sprawdzam, kto jeszcze i oprócz Lolka dziś miesieczninki mają :
Hania, Igorek i Mikołaj!
Sto lat!
Maggie ja dopiero teraz zobaczyłam, że nasze dzieci się w jednym dniu urodziły! hihi
 
reklama
My też zakładamy czapkę po kąpieli- taką cieniutką. Podobno najwięcej ciepła ucieka przez główkę, więc na razie to praktykujemy, tym bardziej, że u nas już nie grzeją.

W takim wieku :szok: czapke ?...my zakladalismy przez 1 miesiac jak byl malutki no i zima za oknem ;)

my założyliśmy czapę z 4 razy może..w domu kaloryfery wyłaczone już dawno, ale jest ciepło. plus mieszkania w bloku. mały czesto w samym body smiga.

Mój tez juz w samym body czasem cienkie skarpetki ;) ktore kocha sciagac :-) i do pysiaka ;)

Ach jak romantycznie...:-)Mój mąż nawet nie pamieta dokładnej daty ślubu, jak z resztą wszystkich innych imienin, urodzin itp:wściekła/y:
:szok::szok::szok::szok::szok::szok: - dla mnie to jest szokiem jak mozna nie opamietac swojej daty slubu... :shocked2:

my tez wszystkim maluchom wszystkiego dobrego zyczymy!!

Dolaczamy zyczonka dla kolejnych 5 miesieczniakow buzzzzziaki STÓWKA ;*

No i jeszcze dziś pół roku kończą bliźniaki 23marty - Michaś i Łukaszek oraz nasz kochany Fifi!!!!!!!!! Stooo latt!!!

Sto lat :) to juz poł roku :shocked2: zleciało....
 
Do góry