reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja też zaraz zmykam do łoża, zanim się jutro zwleke to Wy juz z 10 stron zapiszecie ;) hihihi
He szkoda że nie możemy się wszytskie spotkac na żywo :) tyle ciężarówek na raz było by smiesznie

hehe takie stezenie hormonow w jednym miejscu ?? odwazna propozycja :)

no a mnie mezus obudzil i teraz nie moge zasnac ... przemecze troche ksiazke i moze jakos sie uda ...
 
reklama
HEJ. Ja już w pracy jestem, nie wyspałam się nic, dzidzia mi psoci w brzuchu teraz mocno ;) U mnie komarów tak nie ma. A co do opalania się na plaży - ja byłam nad morzem w 18 tyodniu leżałam na słoneczku bez problemów, zakrywałam brzuszek od czasu do czasu odsłaniałam a efekt - fajna opalenizna nóg, rąk i dekoltu, brzusio lekko zarumieniony na brązowo i super samopoczucie, kąpałam się w morzu również :) żadnych komplikacji - to zależy tylko i wyłącznie od organizmu kobiety ...;) pozdrawiam
 
Cześć Kobietki, wczoraj było gorąco a dziś nie lepiej się zapowiada ale niestety muszę wyjść z domu. Poczytałam to co wczoraj popołudniu naskrobałyście.
Ja nie brałam jak do tej pory nic na infekcje bo podobno śluz o barwie przejrzystej lub lekko żółtej bez zapachu, swędzenia i pieczenia to nie infekcja więc na razie mnie to omija.
Z komarami u nas różnie zwłaszcza jak się ma na deszcz to tną niemiłosiernie ale mój pomysłowy mąż zrobił mi moskitiery do okien i mogę je otwierać kiedy chcę.
Co do pedicure to wczoraj również się za stopy wzięłam ale też musiałam się trochę nagimnastykować aby coś zrobić a brzusia zbytnio nie ugnieść.
Mój mąż po raz pierwszy poczuł wczoraj kopnięcie maleństwa, fajną miał minę, nie wiem czego się spodziewał ale chyba nie takiego kopniaka że mu ręka odskoczy. I rękę szybko zabrał.Chyba to był dla niego lekki :szok:
 
Mam pytanie odnośnie śluzu w ciąży, już mnie męczy codziennie muszę nosić wkładkę, nawet w nocy, tez tak macie ? Śluz jest przezroczysty i bezwonny ale ... męczący :/ ...
 
Witam z rana ciężarówki:-)
U nas dziś trochę chłodniej ale czort wie jak będzie po południu:-(
Ja się o tą nytamycynę nie spieram że jest dozwolona w ciąży bo być może że przekręciłam nazwę !!! Wiem że to było coś na N i już to brałam w ciąży!
Boże jak ja niecierpię poranków:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Niby mdłości mi przeszły ale moja córcia ma zwyczaj robienia kupki rano:wściekła/y: I z jednej strony zlewu jej myję dupcię a z drugiej żygam!!! BARDZO mi teraz takie zapaszki przeszkadzają:no::no:
 
Mam pytanie odnośnie śluzu w ciąży, już mnie męczy codziennie muszę nosić wkładkę, nawet w nocy, tez tak macie ? Śluz jest przezroczysty i bezwonny ale ... męczący :/ ...

No niestety ja już mam taką naturę że nawet bez ciąży muszę nosić wkładki na okrągło:-(
A teraz u nas taka zwiększona wydzielina jest ponoć normalna:-)
 
reklama
Mam pytanie odnośnie śluzu w ciąży, już mnie męczy codziennie muszę nosić wkładkę, nawet w nocy, tez tak macie ? Śluz jest przezroczysty i bezwonny ale ... męczący :/ ...
Mam podobnie i początkowo się tym martwiłam ale gin i mama mi uświadomili, że to normalne. Niestety okropnie niekomfortowe nawet przy zmienianiu wkładek kilka razy dziennie:-(
 
Do góry