reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
100 lat Rysiu!
luuuzna ja dziś też pospałam :-D położyłam się o 23:30 bo Daniel jeszcze jadł, pobudka o 4:30 i tak do 8:30 :-D ale bosko się czuję. szkoda że to zapewne jednorazowe.
 
a u nas słoneczko raz swieci raz nie ale idziemy na spacerek bo ciepło 20 stopni
jak młoda sie obudzi mam nadzieje ze nie bedzie spac jak wczoraj
3.5 h to pewnie przez pogode ja tak zmogło
 
100 lat Rysiu!
luuuzna ja dziś też pospałam :-D położyłam się o 23:30 bo Daniel jeszcze jadł, pobudka o 4:30 i tak do 8:30 :-D ale bosko się czuję. szkoda że to zapewne jednorazowe.

moja chodzi o 20 spac i wstaje o 8 ZWYKLE:blink:
choc czasem bywa inaczej

a na niby jedzenie budzi sie jak danielek
tylko coraz czesciej podejrzewam ze jej o picie chodzi
bo niewiele z tego zjada
musze znow sprobowac z woda:tak:
 
ja czekam aż Daniel wstanie i też idziemy na spacerek.
pranie już prawie wyschło na ogrodzie, więc wieczorem czeka mnie prasowanie i nauka, w sobotę mam egzamin :sad:
a jutro jadę do rodziców i zostajemy tam do 16, 17 maja, mąż powinien wrócić z Niemiec w piątek-sobotę.
 
Witam,
u nas dzien jak co dzien:)


kurcze sie męczysz ;/



dziwne z tymi numerkami :eek: ja po prostu idę i szczepią Alusia bez żadnych śmiesznych numerków czy godzin...
Ty uważaj na to żelazko, bo biedy sobie narobisz!



Łaaaaaa :-)

Aluś też wstał o 8 rano :szok: spałam 9 godzin i chyba za dużo, bo taka pijana chodzę hehe
Znów miałam mdłości rano;/;/
a teraz jestem jak nowo narodzona :szok:

Pediatra jest zadowolona z Alka - co nieco przybrał w końcu (może bez rewelacji, ale chociaż nie chudnie), zdrowy, uśmiechnięty - nawet nie płakał za bardzo :szok: Zazwyczaj ryczy w niebogłosy, a dziś pojękiwał tylko :szok: :-)
Chyba sie wyrobił, bo kłują go ciągle, to juz się biedak przyzwyczaił...
Rozwojowo jak najbardziej ok :-) Dostał mleczko Bebilon 2 ;-)
Mięsko wcina, więc żelazo powinno się wg niej poprawić (morfologia później), no i stwierdza, że jak na razie nie dostrzega u niego alergii żadnej, ale warto byc ostrożnym ;-)

DLA RYSIA STO LATEK!!!

Rowniz dolaczam sie do zyczen: Wszystkiego najlepszego dla Rysia:D

No i bardzo milo ze Alus nie plakal za duzo:)
Mea i Daffi mam nadzieje, ze wasze dzieciaczki tez gladko przeszly szczepienia:) trzymam kciuki:)
 
moja chodzi o 20 spac i wstaje o 8 ZWYKLE:blink:
choc czasem bywa inaczej

a na niby jedzenie budzi sie jak danielek
tylko coraz czesciej podejrzewam ze jej o picie chodzi
bo niewiele z tego zjada
musze znow sprobowac z woda:tak:

to masz śpiocha. Daniel zasypia o 19:30 i ZWYKLE się budzi o 6 (nie licząc pobudki nocnej). dziś próbuję mu przesunąć kąpiel o kolejne pół godziny czyli na 19:30. o ile mi pośpi w dzień, bo wczoraj była tragedia... od 4 nad ranem do 19 spał ledwo 2-2,5 godziny... może dlatego taka ładna nocka była - bo był wymęczony.
 
reklama
Cherie nie wiem czy to od tego, ale dalam wczoraj Alusiowi więcej kleiku do mleczka wieczorem...może dlatego spał tak duzo!
 
Do góry