reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej dziewczynki
Ale z was ranne ptaszki :)
chciałam się pochwalic,że moje dzieciątko przwróciło się z plecków na brzuszek :) bez pomocy :)
Nie wiem czy juz o tym nie pisałam...hmmm...
Jak tak to z góry sorki ;)
Pauluś nie jestem w temacie,więc nie mam pojęcia nawet gdzie jest nowy a gdzie stary zamknięty ;)
 
Hej dziewczynki
Ale z was ranne ptaszki :)
chciałam się pochwalic,że moje dzieciątko przwróciło się z plecków na brzuszek :) bez pomocy :)
Nie wiem czy juz o tym nie pisałam...hmmm...
Jak tak to z góry sorki ;)
Pauluś nie jestem w temacie,więc nie mam pojęcia nawet gdzie jest nowy a gdzie stary zamknięty ;)
Gratulujemy przewrotu ;)

w ogole to Witam, bo jeszcze nie zdarzylam sie przywitac ;)
Miło, ze do nas dołączyłaś :)
 
u nas znowu noc do duuuupy ;-/
spanko do 22 .. i koniec... co godzine orkiestra deta...tak do 4.. o 4 nie wiem czy zasnela ale ja padłam trupe to o 5 zaczal budzik dzwonic i majka znowu w placz.. :(




juz niedlugo sie przekrece.. ;-/

W takim razie wspolczuje:tak:

dokładnie :-D potwierdzam to :-D z dwójką łatwiej ;-)

nessi dzięki za stronke bo MjakM sobie chętnie obejrze :-D

Zalezy jeszcze jaka jest roznica wieku:tak:ale ja tez twierdze ze moja corcia czasami jest bardzo pomocna:tak:

laseczki helo!!
mnie nie bylo bo maz wylal mleko na laptopa i niedokladnie wytarl najpierw padl touchpad potem klawiatura;/
teraz jestem u sister do jutra:)

u nas ta se..bylismy u tego neurologa i juz wszystko wiemy...
przykurczy w szyi nie ma a to ze ma skrzywiona glowke z bok to wina ulozenia w ciazy glowka musialabyc dlugo w kanale rodnym bo jest skosna z lewej atrony i dlatego tak jak krzywi/...
to ze robi luk to nie wina zlego rozwoju tylko tego ze jest ciezki i nie umie sie inaczej obrocic...taki sposob na obracanie sobie znalazl bo misnie wszytskie dzialaja popawnie....

ale...

RYsiu jest nadpobudliwy..
ma nadwrazliwa glowke na dotyk co podonno jest oznaka nadpobudliwosci..
poza tym jest nadpobudliwy ruchowo...strasznie duzo wierzga wg doktor
i rozwniety jest na 7 m-cy...
ma odruch skoczny i stoi na plaskich stopach...lezac na brzuchu bwi sie zabawkami sam i spoglada do gory i ma cos tam nie pamietam juz co co robia dzieci duzo pozniej (jakis odruch/)...
psychicznie tez rozwija sie dobrze...

dostalismy skierowanie na usg glowy i za miesiac chce go zobaczyc czy rozwoj sie zrowna jak nie to pokaze nam cwiczenia na wyciszanie go:)


kazala sie nie martwic tylko powiedziala ze bedzemy mieli przesrane w sensie ze nie nadazymy za nim jak zacznie chodzic:)
i kazala zapytac ktore z nas takie bylo i oczywiscie mama mi powiedziala ze ja taka bylam;)

dzis wprowadzamy miecho i zaczynamy gluten:)
ide was troszke poczytac:)


Jednak warto bylo pojsc:tak:najwazniejsze ze nic mu nie jest;-)
Hej dziewczynki
Ale z was ranne ptaszki :)
chciałam się pochwalic,że moje dzieciątko przwróciło się z plecków na brzuszek :) bez pomocy :)
Nie wiem czy juz o tym nie pisałam...hmmm...
Jak tak to z góry sorki ;)
Pauluś nie jestem w temacie,więc nie mam pojęcia nawet gdzie jest nowy a gdzie stary zamknięty ;)

Gratuluje!!!

STO LAT DLA RYSIA!!!
 
Rysiek Sto Lat!!!!!


Desmont co do chusty to kółkowa spoko jest do chodzenia po domku:tak: szybciutko wkłada się dziecko;-) Ale jak masz zamiar nosić w chuście to warto zaopatrzyć się w tkaną:tak:
 
Kasiekrk ty możesz wejść w przyklejonych jest link do tego tematu.
Hichotka narazie dla Ciebie jest zamknięty ten temat. Jeśli będziesz dużo się udzielać to pewnie będziesz miała dostęp
 
Ania u nas też dzisiaj lipa z kleikiem. Mała się budziął częściej niż często.
Jak Ty podałaś tą kaszkę- łyżeczką czy butelką? Bo to chyba gęstsze od kleiku?
Keik to lipa...przynajmniej dla nas...Mała się po nim budziała wkólko, po kaszcze nie...ja daje gęstą łyżeczką...jakieś 60ml +cyc...z butli nie piję :tak:
 
Sto lat Rychu!!!

kasiek, ciesze się, że wizyta u neurologa cię uspokoiła :tak: mój Maciek też jest bardzo ruchliwy więc jak chłopaki podrosną to możemy ich w jednym pokoju zamknąć na demolki ;-):-D

A ja mam takie pytanko do was.Czy wasze maluchy tez umieja sobie sciagnac skarpetki z nozek?Bo ja chyba zakladam je 100 razy dziennie:tak::wściekła/y:trze noga o noge i co chwila sa juz sciagniete:tak:
Maciek non stop gubi skarpety... nawet na spacerze muszę mu zakładać:tak: Butów mu nie zakładam, bo bardzo ich nie lubi... taki mały naturysta :-D

wycofać i ponownie spróbować wprowadzić po kilku tygodniach ;-)
Dzięki mika, nie wiedziałam, że aż na kilka tygodni trzeba odstawić ;-)

ja np Julce gestej kaszki nie daje jeszcze.... dostaje na 180ml mleka 5 lyzeczek kaszki i ma taka fajna do picia:)
Witaj daffi ;-) ciesze się, że wróciłaś :tak: co do kaszki to masz jakiś specjalny smoczek dla Julki, czy poszerzałaś dziurki?

to są tez kaszki bez mleka jeszcze?
ja na 150 ml wody dałam znowu 3 lyzki kaszki i dupa blada.. ;-/
Są albo mleczno-ryżowe (na mleku modyfikowanym i zalewa się je wodą) lub ryżowe (zalewasz mlekiem) ;-)
 
reklama
butelka .. ale w smoczku zrobilam jedna wieksza dziurke..nie za duza ale taka zeby lecialo..

jak tak dalej pojdzie to sie wykoncze.. ;-/
dzisiaj dam jej wiecej .. ale juz nie wiem co zrobic by spała ;-/

kurcze sie męczysz ;/

Kasiek to rysiu szaleje:) a co:):):):) ja mam nadzieje ze Julka bedzie spokojnym dzieckiem.. teraz jest ciekawska tez sie wierzga kreci...gdzies cos uslyszy juz tam szuka i nie odpuszcza strasznie rozruszana jest ale u nas to chyba raczej ciekawosc.. poznaje duzo nowosci wiecej rozumie i to hyba normalne rekacje!
a rysiu po mamusi idzie:)
no i najlepszego dla Rysia!:-)

co do szczsepien to ja zawsze mialam na 8:05 1numerek:) a dzis maz pojechal i jak uslyszal ze od 10 to jej nie zarejestrowal..ze wzgledu na histerie jedzilismy autem... ale ostatnio bylo ok.. jak przyjechal i powiedzial ze jej nie zarejestrowal to rece mi opadly bo od czego jest wozek i moje nogi?????
wiec zadzwonil babka poznala go poglosie zaczela sie smiac i spytala czy jednak sie zdecydowal... i stad na 10:40 bo iles tam poczatkowych numerkow sa dla osob rejestrowanych na miejscu nie telefonicznie..:--) taka jakas glupia poliytka no ale coz.. czesto przez tel mowia ze nei zaszczepia bo szczepionek nie ma.... pierwszenstwo maja ci co byli osobiscie rejestrowac dzieci.. ale mamy ulge bo marek byl tam tylko niezdecydowany:-)

Paulus mi na szczescie Julka dzi snie zrobila zadnej pobudki ale ta wczorasza byla bombowa... wstala panna dzis o 8 wiec zadowlona jestem:):):):)

A ja sierota znow przypalilam sie zelazkiem! tylko tym razem w reke!

dziwne z tymi numerkami :eek: ja po prostu idę i szczepią Alusia bez żadnych śmiesznych numerków czy godzin...
Ty uważaj na to żelazko, bo biedy sobie narobisz!

Ja właśnie piję maślankę straciatella:))

Łaaaaaa :-)

Aluś też wstał o 8 rano :szok: spałam 9 godzin i chyba za dużo, bo taka pijana chodzę hehe
Znów miałam mdłości rano;/;/
a teraz jestem jak nowo narodzona :szok:

Pediatra jest zadowolona z Alka - co nieco przybrał w końcu (może bez rewelacji, ale chociaż nie chudnie), zdrowy, uśmiechnięty - nawet nie płakał za bardzo :szok: Zazwyczaj ryczy w niebogłosy, a dziś pojękiwał tylko :szok: :-)
Chyba sie wyrobił, bo kłują go ciągle, to juz się biedak przyzwyczaił...
Rozwojowo jak najbardziej ok :-) Dostał mleczko Bebilon 2 ;-)
Mięsko wcina, więc żelazo powinno się wg niej poprawić (morfologia później), no i stwierdza, że jak na razie nie dostrzega u niego alergii żadnej, ale warto byc ostrożnym ;-)

DLA RYSIA STO LATEK!!!
 
Do góry