reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

to masz śpiocha. Daniel zasypia o 19:30 i ZWYKLE się budzi o 6 (nie licząc pobudki nocnej). dziś próbuję mu przesunąć kąpiel o kolejne pół godziny czyli na 19:30. o ile mi pośpi w dzień, bo wczoraj była tragedia... od 4 nad ranem do 19 spał ledwo 2-2,5 godziny... może dlatego taka ładna nocka była - bo był wymęczony.

eee wcale tak kolorowo nie jest
w zeszłym tygodniu dwa razy mi numer wywineła i wstala o 5.30
my nieprzytomni:baffled:
a dziecko gotowe do zabawy
 
reklama
Laski napiszcie mi na PW o co chodzi na zamknietym bo od wczoraj mialam miec dostep ale nadal cos nie tak jest!....:-(
 
Keik to lipa...przynajmniej dla nas...Mała się po nim budziała wkólko, po kaszcze nie...ja daje gęstą łyżeczką...jakieś 60ml +cyc...z butli nie piję :tak:

Eliza jaką dajesz kaszkę? Bezglutenową czy glutenową? I jakiej firmy?
Idę zobaczyć, co na tym zamkniętym.
 
Laski mam jeszcze pytanie- czy któraś będzie dawała dziecko do żłobka? Teraz albo za jakiś czas???? Co myślicie o tym?
 
czy Wasze dzieciaki reagują już na swoje imiona?

Daniel jak słyszy że ktoś woła "Danuś" to momentalnie banan na dziobie i kręci główką jakby kogoś szukał.
 
reklama
Ja kąpie w emolium , ale u mnei to nic , a nic zupełnie nie daje. Koleżanka , mama dwójki chłopaków poleciła to :
A DERMA Exomega Bain Płyn do kąpieli - skóra atopowa sucha 250ml PROMOCJA - Apteka internetowa - leki produkty kosmetyki Vichy Roche-Posay Avene Ducray Klorane A Derma
Powiedziała, że u niej też emolium i oilatum nic nie dawały, a to okazało się być super ekstra, więc posyłam linka w świat co by się nie zagubił :) Dziś podjadę kupię to , to powiem jak efekty :)
Mój Staś ma dermatologiczny ponoć problem: nadmierne rogowacenie przymieszkowe /po tatusiu/, przetestowałam setki maści i kremów, ten też i niestety nie pomógł.
co do wzw b to ja sie oczytalam ze ta szczepionke przyjmuje sie zawsze w tym samym systemie 1 dawka, za 6 tyg druga i po pol roku 3 ... i tak samo dorosli ... podawana w innym systemie /przedluzonym lub skroconym/ nie ma tej samej skutecznosci !! dlatego ja jednak na 5w1 sie zdecydowalam
My lecimy wersją 5w1 i na wzw mam przyjść jak skończy pół roczku.
Miała mi przedłużyć umowę o pracę i się wycofała...
Marzka, bardzo mi przykro. Ja od lipca pewnie też będę bezrobotna choć umowę miałam na czas nieokreślony.
Laski mam jeszcze pytanie- czy któraś będzie dawała dziecko do żłobka? Teraz albo za jakiś czas???? Co myślicie o tym?
Ja może i bym się zdecydowała, choć nie teraz, ale z chodzącym dzieckiem może już tak. U mnie niestety nie ma żłobka. A gdzie ty mieszkasz? Bo np. w stolicy ponoć żłobek kosztuje kosmiczne pieniądze.
 
Do góry