reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej witam się z ranka:) Aluś coś tam gada w łóżku. Dziś zszokował mnie bo wstał już o 5 i potem obudził się o 7.45. Pierwsza taka pobudka od półtora miesiąca!
Anoola to kaszka nie pomaga nic???
 
reklama
Powiem Ci, że wbrew pozorom ale przy dwójce dzieci łatwiej, u mnie wystarczy, że położe Piotrka w leżaczku, a obok jest Antek, Mały potrafi tak godzinami ze starszym braciszkiem rozmawiać.
No i nie bedę ukrywac, że w codziennym życiu bardzo pomaga mi chusta:tak: odkurzam razem z Piotrkiem, gotuję, , ostatnio nawet razem z nim kosiłam trawę;-)
dokładnie :-D potwierdzam to :-D z dwójką łatwiej ;-)

nessi dzięki za stronke bo MjakM sobie chętnie obejrze :-D
 
Dziewczyny wielkie dzięki za pomoc ;) jesteście niesamowite !!! wiem, że mogę na Was polegać a teraz pytanie z innej beczki dla samotnych matek których mężowie wciąż są w podróży ... mój M wyjechał 2 tyg. temu na poligon a ja nawet nie mam jak sobioe domku posprzatać jak wy sobie dajecie rade bo jak tylko położe małą na matę albo na bujak to po 5 minutach jest lament :/

ja nie pomoge... na szczesciemam tak ze jak poloze do bujaczka to ona juz sie soba donbrze zajmie wsyatrczy dac jakas pileczke grzechotke i pieluche! czasami tylko wymaga by byla w danym pomieszczeniu w ktorym sprzata tak by tylko mnie widziala.
 
my szczepienie mamy na 10:40.....
bo dzis dziwnym trafem szczepia dopiero od 10.. takze nadal wszystko przed nami.
 
laseczki helo!!
mnie nie bylo bo maz wylal mleko na laptopa i niedokladnie wytarl najpierw padl touchpad potem klawiatura;/
teraz jestem u sister do jutra:)

u nas ta se..bylismy u tego neurologa i juz wszystko wiemy...
przykurczy w szyi nie ma a to ze ma skrzywiona glowke z bok to wina ulozenia w ciazy glowka musialabyc dlugo w kanale rodnym bo jest skosna z lewej atrony i dlatego tak jak krzywi/...
to ze robi luk to nie wina zlego rozwoju tylko tego ze jest ciezki i nie umie sie inaczej obrocic...taki sposob na obracanie sobie znalazl bo misnie wszytskie dzialaja popawnie....

ale...

RYsiu jest nadpobudliwy..
ma nadwrazliwa glowke na dotyk co podonno jest oznaka nadpobudliwosci..
poza tym jest nadpobudliwy ruchowo...strasznie duzo wierzga wg doktor
i rozwniety jest na 7 m-cy...
ma odruch skoczny i stoi na plaskich stopach...lezac na brzuchu bwi sie zabawkami sam i spoglada do gory i ma cos tam nie pamietam juz co co robia dzieci duzo pozniej (jakis odruch/)...
psychicznie tez rozwija sie dobrze...

dostalismy skierowanie na usg glowy i za miesiac chce go zobaczyc czy rozwoj sie zrowna jak nie to pokaze nam cwiczenia na wyciszanie go:)


kazala sie nie martwic tylko powiedziala ze bedzemy mieli przesrane w sensie ze nie nadazymy za nim jak zacznie chodzic:)
i kazala zapytac ktore z nas takie bylo i oczywiscie mama mi powiedziala ze ja taka bylam;)

dzis wprowadzamy miecho i zaczynamy gluten:)
ide was troszke poczytac:)
 
Witam się z rana jestem zła od wczoraj jak osa po rozmowie z szefową. Mika wysłałam ci wiadomość na priv jeśli możesz mi pomóc będę wdzięczna.
 
laseczki helo!!
mnie nie bylo bo maz wylal mleko na laptopa i niedokladnie wytarl najpierw padl touchpad potem klawiatura;/
teraz jestem u sister do jutra:)

u nas ta se..bylismy u tego neurologa i juz wszystko wiemy...
przykurczy w szyi nie ma a to ze ma skrzywiona glowke z bok to wina ulozenia w ciazy glowka musialabyc dlugo w kanale rodnym bo jest skosna z lewej atrony i dlatego tak jak krzywi/...
to ze robi luk to nie wina zlego rozwoju tylko tego ze jest ciezki i nie umie sie inaczej obrocic...taki sposob na obracanie sobie znalazl bo misnie wszytskie dzialaja popawnie....

ale...

RYsiu jest nadpobudliwy..
ma nadwrazliwa glowke na dotyk co podonno jest oznaka nadpobudliwosci..
poza tym jest nadpobudliwy ruchowo...strasznie duzo wierzga wg doktor
i rozwniety jest na 7 m-cy...
ma odruch skoczny i stoi na plaskich stopach...lezac na brzuchu bwi sie zabawkami sam i spoglada do gory i ma cos tam nie pamietam juz co co robia dzieci duzo pozniej (jakis odruch/)...
psychicznie tez rozwija sie dobrze...

dostalismy skierowanie na usg glowy i za miesiac chce go zobaczyc czy rozwoj sie zrowna jak nie to pokaze nam cwiczenia na wyciszanie go:)


kazala sie nie martwic tylko powiedziala ze bedzemy mieli przesrane w sensie ze nie nadazymy za nim jak zacznie chodzic:)
i kazala zapytac ktore z nas takie bylo i oczywiscie mama mi powiedziala ze ja taka bylam;)

dzis wprowadzamy miecho i zaczynamy gluten:)
ide was troszke poczytac:)

hehe najlepszego dla rysia :D
no to bedziesz miala jazde :D i rys odbije sobie za twoja mame :D
 
reklama
Do góry