reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Emwu moja teściowa już taka ograniczona jest....
podobnie jak moja:)

To teraz ja co u nas :)

wczoraj miałam wnerwa na T..ale jakiego!!!! Bylismy u jego rodziców - kompletnie go porabało. Nie chciał mi pomóc, jak mlody ryczał, a potem nie chciał ze mną wrócić do domu go wykąpać :szok:
To ja swoją taktykę zastosowalam - połozyłam się spać z Alusiem i tak twardo zasnęłam, że czekał i dzwonił pod drzwiami pół godziny:-D:-D:-D:-D Bo sierota kluczy swoich nie wziął
To akurat nie było udawane bo spałam:-):-)
Z racji tego dzwonienia obudził dziecko - to je usypiał potem godzinę:tak:
Rano baaardzo głosno bawilam się z małym i komentowałam pogodę, aż wstał:-)
potem cały czas zajmował się dzieckiem, bo ja sprzątałam, no i mnie kręgosłup boli:-p

koniec tortur:-D:-D:-D

Mam dosc stekania, zaczelam dzialac - oby popamiętał!!!!

Alus dzis wcinal mięsko:szok:jagnięcina z oliwa - az mu sie broda trzesla:-D:-D szpinak z ziemniakami nie wchodził - bo ze słoiczka był.
sloiczki ma w powazaniu!:dry: tylko mamine wyroby toleruje...a szkoda, bo tyle tego mam....

kurcze ale mam dzien - czuje sie jak po porodzie. dziecko śpi - mama śpi:-D:-D:-D
No i młody spał w łóżeczku w dzień:szok:

Teraz chipsy wcinam, bo mam chcicę na nie:-D
hehehe sam sobie wyprosil:)


Witajcie kochane najdrozsze utesknione!!
czytam was od godziny, mala zasnela na chwilke a ja w koncu mam czas zeby cokolwiek napisac.
U mnie spraw zatrzesienie - mala ma dwa okupione bolem zebole i rosna kolejne dwa wiec tone w jej lzach i zielonych kupach.
Ale nie moge na nia narzekac - siedzi juz sama od jakiegos czasu, je lyzeczka az jej sie uszy trzesa wszystko co jej podsune lacznie z glutenem i odpukac puki co zadnych problemow z zoladkiem przez to nie ma, robi cacy , robi papa raczka obraca sie o 360 stopni , gada i gada a jak- z trudem niestety- zasypia to jak jej nie spiewany spiewa sobie sama;).
Ja jeszcze lecze spojenie, do tego niedawno ledwo co z zyciem uszlam bylam w szpitalu bo mi sie zator w plucu zrobil i teraz musze sie oszczedzac.
No ale nie ma jak bo otwieram SPA i mnostwo lazenia i zalatwien przez to jest-chce malej zapewnic przyszlosc ale to duzo kosztuje nie tylko finansowo i do tego strach czy sie zwoci...
Tesciowa pomaga mi jak moze nad opieka nad nami takze odpada mi gotowanie i sprzatanie.
A z mezem ...
hmm rozumiem cie EMWU dziecko jak trofeum- ostatnio coraz mniej jest pieknych dni tylko wielki dół zamiast pomoc to jeszcze przeszkadza wiecznie niezadowolony i wrzeszczacy ehh dobrze ze mam wsparcie w tesciach bo bym juz dawno go odstawila.
.TAKZE JESZCZE RAZ KOCHANE WITAJCIE I MAM NADZIEJE ZE W NATLOKU MOICH SPRAW UDA MI SIE COS TU OD CZASU DO CZASU NAPISAC ALBO CHOCIAZ WAS PODCZYTAC:*
no wreszcie sie reaktywowalas:p
To tylko pozazdrościć, bo mój w nocy też się jeszcze budzi. Najgorsze że od 5 to już właściwie takie drzemanie na 5, 10 minut, bo cały czas się przebudza.
moj je o 2 i o 5 a ok 5:30 ,mamy pobudke..
moja to nic z zasypianiem nie kojazy hihi:) zal jej zasnac:)a i probowalam metody 3-5-7 przez miesiac czasu i nic sie nie udalo:/
samA musi do tego dorosnac:)

Książka to wspaniały przyjaciel,
Możesz ją zabrać gdzie tylko chcesz
Książka będzie przy Tobie bo
książka to fajna jest rzecz.
Pełna hisotri, obrazków i przygód
Wesoła czy smutna, rozśmieszy lub wzruszy Cie
Więc czytaj książki, książeczki i księgi
I miej je zawsze ze sobą gdziekolwiek udasz się.

alez talent:)
 
hehe najlepszego dla rysia :D
no to bedziesz miala jazde :D i rys odbije sobie za twoja mame :D

Wszystkiego najlepszego dla Rysia z okazji pieciomiesiecznicy:-)

A no właśnie

Rysiu wszystkiego najlepszego z okazji pięciomiesiącznicy!!!!! Aluś przesyła piątkę:-D a e-ciotka buziaki:-D

Wszystkiego najlepszego dla Rysia :)
dziekujemy serdecznie wszystkim ciociom!!
to są tez kaszki bez mleka jeszcze?
ja na 50 ml wody dałam znowu 3 lyzki kaszki i dupa blada.. ;-/
ja kaszke ryzowa daje raz na ilka dni bo je lubi..
bo ani po nich dluzej nie spi, a tylko ma od nich zaparcia...

a wy dajecie ryzowe kaszki czy juz glutenowe w takich duzych ilosciach??
 
reklama
Do góry