reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

boshe my jutro szczepienie..tak to przezywam ze szok!

w ogole nadal nie mam dostepu do zamknietych.. niby mialo juz dzialac a tu dalej nic...:-(
 
reklama
a mi znów zasnął bez niczego ;-)
Zaraz idę się umyć i coś obejrzeć - jednym okiem na forum będę :-D
 
Mika fuga nazywa się Mira
Tata już dużo fugował i z taką się nie spotkał więc MAM NADZIEJĘ że to jednak ta fuga jest zła a nie że płytki źle leżą na tej płycie :(
 
boshe my jutro szczepienie..tak to przezywam ze szok!

w ogole nadal nie mam dostepu do zamknietych.. niby mialo juz dzialac a tu dalej nic...:-(

spoko Daffi przeżyjemy!!!!
Dobrze, że T będzie, to mi pomoże zagadywać Alka na szczepieniu ;-)

Laski ja padam na ryjek...ta pogoda mnie dobija coś...nic tylko kolderka i TV :) już na zapas - dobrej nocki - jakby mi się oko przymknęło :-D
 
Mika fuga nazywa się Mira
Tata już dużo fugował i z taką się nie spotkał więc MAM NADZIEJĘ że to jednak ta fuga jest zła a nie że płytki źle leżą na tej płycie :(

biedactw..tak czytam i czytam i wspolczuje! az na przyszlosc mi sie odechciewa remontu a trzeba bedzie cala chate od podstaw prostowanie scian, wmiana oken, pocieganiecie hydrauliki lazienka przylaczenie do gazu ziemnego! wstawianie okien dachowych.. szok! az sie boje na sama mysl jak to bedzie szlo i ile czasu!!!!!!!
 
spoko Daffi przeżyjemy!!!!
Dobrze, że T będzie, to mi pomoże zagadywać Alka na szczepieniu ;-)

Laski ja padam na ryjek...ta pogoda mnie dobija coś...nic tylko kolderka i TV :) już na zapas - dobrej nocki - jakby mi się oko przymknęło :-D

ja rano kupie ta masc emla i posmaruje mloda..jutro ja ją bede trzymac maz jakos nie ma podejscia!
w domu od razu podam viburcol! oby bylo tak lagodnie jak ostatnio!
 
Mika Tomek z tym zasypianiem po kąpieli miał przez pierwsze dwa miesiące życia:wściekła/y:
Myślałam że się wykończę..ale na szczęście mu przeszło:-D

I muszę pochwalić moje dziecko bo dziś był super grzeczny..bo przesał pół dnia:szok: 2x po 2 h i jeszcze 1 h:szok::szok::szok:Ciekawe jak noc przespi:-D
My remontu ciąg dalszy..ale są postępy;-) Kabina już stoi..i w sumie szłoby wszystko już ustawić ale niestetu musimy wydrapać fugę i kupić inną..bo dalej pęka i się kruszy:no: 50 zł wywalone:no:

Wojtysiowa miło że jesteś:-)

My za 0,5 kg fugi zaplacilismy 90 zl:tak:

nie jestem w stanie więcej nadrobić bo musze pisać prace.....

kiedyś was doczytam wreszcie ;-)

nie piszcie za dużo, żebym mogła być w miare na bieżąco :-D mimo że zaglądam kilka razy dziennie to nie moge was dogonić od wczoraj hihihi ;-)

Pisz,pisz i szybko wracaj do nas;-)
 
no ja chciałam kupić 2kg czerwonej fugi za 130zł :-D no tak strasznie mi się podobała ;-) ale to już by była przesada hihihi.. koniec końców kupiłam za 40zł.. ;-)
 
reklama
a
a nie jesz przypadkiem czegoś co może uczulić? masła, jajek, mleka, serków homogeniz. i jogurtów.. śmietany? nawet w niewielkich ilościach dodanych do jakichś przetworów.. może warto kupić jakiś konkretny emolient i smarować tą twarzyczke żeby poprawiła się? ja bym na twoim miejscu wycofała całkowicie jakiekolwiek jedzenie i niech dziecko będzie na samym mleku. Jeśli nadal będzie wysypka to winy bym szukała gdzieś indziej.. nawet w twoim mleku :tak: na początek wycofaj tą marchew i wszystko inne jeśli coś jeszcze dostaje i poobserwuj kilka dni. No i kup np krem Emolium specjalny i smaruj tą buźke :tak: a potem pogadamy co dalej jak nie będzie poprawy ;-)


wycofać i ponownie spróbować wprowadzić po kilku tygodniach ;-)

raczej nie zgrzeszylam, nawet nieswiadomie, bo etykiety czytam bardzo dokladnie. smaruje jej te policzki oilatum soft, ale nie jest ani lepiej ani gorzej. moze rzeczywiscie emolium lepiej sie spisze. diete rozszerzylismy , bo mala slabo przybierala. i chyba rzeczywiscie sie nie najadala, bo teraz znacznie lepiej spi i wyglada na szczesliwsza. powrot do samego mleka moze byc trudny dlatego. ale w razie czego mam recepte na humane sl czyli "mleko bez mleka".
dzieki za rady i zycze powodzenia w pisaniu. domyslam sie jak ciezko jest sie zebrac majac do tego dwojke malych dzieci.
 
Do góry