reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
jolka - super, to po porodzie pewnie odrazu figurka wróciła do normy :-)

Dobranoc Dziewczyny,

Spokojnej nocki i Kolorowych
 
dzień dobry :happy: witam z rana wszytskie mamusie, :) wczoraj widze temat o upławach, ja tez mam od samego poczatku i bóle tylko ze dłuzsze niz 30 sek i biore nospe ale lekarz mi powiedział max 3 na dobe ale lepiej brac niż przetrzymywać bule. :-D:-D:-D
Jolka jak ty to zrobiłaś, ehh , tez bym tak chciała :):p
 
Czesc mamusie!
Jestem u Was nowa i strasznie milo sie czyta wszystkie posty,to wspaniale jak jestesmy dzieki "fasoleczkom" szczesliwe.
Wszystkim dziewczynkom gratuluje i przesylam duzo sloneczka,oby najblizsze 9 miesiecy byly cudownie lekkie i bardzo radosne!

Hej hej! - Miło, że dołączyłaś - podglądałam czasem Twojego bloga ;-)
Inne dziewczyny też witam cieplutko. Siadam tymczasem nadrabiać zaległości czytelnicze z dwóch dni.:-)
 
cześć

jolka no to jestem w szoku......:szok::szok::szok:

miłego dnia......:-)
Mam pierwsze mdłości za sobą, na 18 idę do gina- zobaczymy czy wszystko ok.....:nerd:
 
hej :)

Musze przyznac ze mam wielki szacunekndla wszystkich mama ktore lezaly podczas ciazy - ja leze 3 dzien i juz mam dosc - trzymam sie tylko dzieki mysli ze moze to pomoze.
dzisiaj tez czysciutko ale brzuch nadal mnie boli i 2razy mnie zemdlilo.

pa ;)
 
Hej Mamuśki!:happy:

Super, że istnieje takie forum. Chciałabym do niego dołączyc, bo również spodziewam się dzidziusia, a poród 20 grudnia:-)

Długo się staraliśmy o naszą dzidzię, więc możecie sobie wyobrazic jaka jestem teraz szczęśliwa!
Mięliśmy małe przejścia z bólem brzucha, ale naszczęście lekarz powiedział, że wszystko jest Ok i to tylko kolki...uff...

Już się nie mogę doczekac kiedy zobaczę maleństwo na USG, hmm moją fasolkę:-)
 
reklama
Dzień dobry :-)

Pogoda piękna, weekend za pasem, aż chce się żyć :-)

Poleżeć w ciąży to bym mogła ale góra 2-3dni :-p ja zawsze w ruchu i obydwie ciąże praktycznie w biegu;-) może dlatego miałam taki mały przyrost wagi :-p
 
Do góry