reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam nowe mamusie:)bardzo sie ciesze ze macie swoje fasoleczki:) spokojnych 9 :)

karothinka nic sie nie mrtw nawet jakby trzeba lezec 9 miesiecy to warto:)bedzie dobrze, damy rade :):)

ja nie umiem dołaczyc sówaczka:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Laseczki :-)
U nas tez piekna pogoda, wiec kombinuje zeby chociaz na chwile wyrwac sie z biura :tak:
Jutro mniej wiecej o tej porze po raz pierwszy zobaczymy nasza fasolke! Doczekac sie nie moge!
Ja tez poki co biore tylko folic, ale potem mam zamiar przestawic sie na prenatal.
Jolka:-) to faktycznie malutko przybralas... a z jakiej wagi startowalas i ile masz wzrostu? Ja poki co nie przytylam nic, ale kobietki w mojej rodzinie maja duzy problem z waga w ciazy i po ciazy wiec mam lekkie obawy.... Oczywiscie tez nie chcialabym za duzo przytyc, ale odchudzac sie nie mam zamiaru. Pomoc moze tylko ruch i zdrowe odzywianie:tak::tak: a wczoraj tak mnie na chipsy naszlo... cale szczescie skonczylo sie na malej paczusi ale calkiem odmowic sobie nie mialam sily :-D
 
Karothinka dziekuje:):-D:-D:-D:-D

Kalaszusza ja dzis wciełam w pracy prazynki a potem loda:/ słaba wola bardzo słaba.:) dla wyrówniania zjadłam troche owoców:)
 
Ostatnia edycja:
kulaszusza mam 171cm wzrostu i 55-56kg :tak: i rzeczywiście dużo prawdy w tym jest, że ruch pomaga, bo ja z Maksem w ciąży codziennie do pracy i spowrotem pieszo chodziłam (ok4km) ;-)
Czy wy też tak macie, że macie na coś apetyt, po czym w połowie jedzenia robi wam się niedobrze???
 
ja tak mam... wczoraj napaliłam się na makaron z sosem... mmmm... jak on pachniał! :-) ale w połowie stwierdziłam, że przestał mi smakować i zrobiło mi się niedobrze...:-( A powiedzcie mi - mam taki problemik. Lekarz kazał mi brać 2 razy dziennie po 2 tabletki luteiny.. przeczytałam na opakowaniu, że mam wszystkie objawy przedawkowania (straszne nudności, gorzki smak w ustach, zawroty głowy,potworna senność) - zrobiłam eksperyment. Na noc wzięłam 1 tabletkę a rano żadnej - czuję się rewelacyjnie! Nic mi nie jest, zero wymiotów itp! Niestety mój lekarz wyjechał za granicę (wraca 4 maja) a ja nie wiem - mogę tak sobie sama dozować tą luteinę?
 
Magda faktycznie duza dawke luteiny dostałaś:szok: ja biore jedną na dobę 50 mg, ale lekarz powiedział, ze w razie powrotu krwawień trzeba bedzie dawke zwieszyć.

Jolka tylko pozazdrościc takiej formy w ciąży:tak: Ciesz sie Kobietko ze lezec musisz, u mnie 3 ciąża i trzecia zagrożona:-(taki to mój urok, muszę bardzo się oszczędzać żeby ja donosić. No a z brakiem ruchu tycie idzie w parze- siedzenie w domu, a po drugie zawsze na aerobik chodziłam- teraz niestety ruchu niet:no:

I zachcianki tez mam, takie ze cos bardzo chce zjesc a za chwilę mnie mdli:-( teraz zachciało mi sie barszczu ukraińskiego....
 
jolka ja mam apetyt i ZAWSZE wszystko ładnie zjadam......:laugh2::laugh2::laugh2: Czasami nawet poproszę o dokładkę.....:-D

Za 2 godzinki będę u lekarza........:nerd::nerd::nerd: więc chwila prawdy......:rofl2:
Po wizycie dam znać......:-D:-D:-D
Super, jest nas coraz więcej.......:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Też mam przezycia z jedzonkiem, ale u mnie nie powstają nudności jak zaczynam jeśc, a już jak otworze lodówkę!:-( Ale znowu innym razem mogłabym pochłaniac co tylko mi w ręcę wpadnie... Oj, trza się pilnowac. Mój mąż stwierdził, że to będzie ciężkie 9m-c:-D
 
Do góry