reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

chyba coś Ci się pomieszało:D
Twoja synowa siedzi u mnie na kolanach!!!!

Z tego co ja wiem to jej synowa ma byc coreczka Jutki:tak:a druga coreczka moja:tak:

Witam sie i ja mój maluch usnął po porannej zabawie. W niedzielę robie małą imprezkę słodką i chcę zrobić 3BIT na który był podany przepis w gotujących grudniówkach tylko nie wiem czy robić to dzień wcześniej czy tego samego dnia którego podam?

Ja polecam zdecydowanie dzien wczesniej:tak:potem nie jest taki slodki i mdly:tak:

co to za podejrzena ??



ja tez uwazam ze to bron borowikow ... ale moja teoria brzmi ze mozliwe ze ktos przezyl ale byl w takim stanie ze wolal umrzec ??



ja tez czytam wszystkie opowiesci porodowe ... zgoda nie czytam wszystkich postow ale tak samo nie czytam starych forumowiczek jak i nowych !! darujcie ale po prostu nie nadazam z nadrabianiem !!! i uwazam podzialy na starych i nowych za glupote !! i to samo mysle o tworzeniu grup !!! owszem sa rzeczy ktorych na forum napisac nie mozna ...



no i wlasnie o to chodzi ...



no i to jest problem jesli chodzi o babcie ... ja wiem ze moja tesciowa ma inne metody wychowawcze i boje sie ze jak zostanie z agatka to mi ja rozpusci na maksa !! i wtedy sie wqrze ...

A powiedz mi jak pojdziesz dopracy to Agatka zajmie sie tesciowa?

Magda teraz płaczę ześmiechu, bo pisałam już ofertę matrymonialną Alusia :-D
A wyglądała tak:

UWAGA! UWAGA!

Oferta matrymonialna


Alan poszukuje uroczej towarzyszki do wspólnych zabaw (yhyym)
minimalne wymagania:
- nadziani rodzice
- spory posag po małżeństwie
- wzrost <80 cm
- dobra ogólna prezencja
- uznanie ze strony przyszłej teściowej

Każde zgłoszenie zostanie poddane surowej ocenie eksperta ds związków.

Fotografia amanta:-)



No tak ale ile to dla ciebie duzo pieniedzy?:-D:-D:-DBo wiesz tobie moze bedzie sie widzialo za molo,kazdy ma inne podejsci8e do tego tematu:tak::-D

Mówią, że głodnemu chleb na myśli haha:-):-D:-D

no i trzymam sie jako samotna matka.... taki nasz los..... trzeba być twardym a nie miętkim:-) najgorsze sa wieczory bo fajnie posiedziec z meżem przy kominku i sobie pogadać.


Szkoda, że mam synów:-D:-D:-D

Wiesz faceci maja lepiej w zyciu;-)


Ja sobie nie wyobrazam zycia bez prawka:tak:wiec nie zgadzam sie z toba:no:


My juz zamowilismy tynk wiec juz prawie wsio mamy kupione:-)juz widze w lazience zmiany:-)robota idzie jak burza:tak:takich majstrow to ja lubie a nie takie grzebanie:tak:
 
reklama
mi się wydaje, że jak sie ma prawko to jest się bardziej samodzielnym i niezależny. ja zaluje, ze nie mam i ciągle muszę sie prosić, a tego nie cierpię!
no pod warunkiem ze ma sie sprawne auto..
moje nadal nie jezdzi i mimo prawa muze sie prosic...;/

u nas dziś słoneczko ale wieje jak cholercia, głowy urywa więc spacer mam z głowy Zobacz załącznik 237980
ale zabierzemy się mężem kuzynki do Krosna bo babcia stęskniła się za Danielkiem.
mój Nunuś uwielbia zupkę jarzynową, normalnie połyka cały słoiczek. a jak się cieszy jak widzi słoiczek i łyżeczkę Zobacz załącznik 237984
moj nie lubi jarzynowej..
moglby co dzien wswac marchewkowa z ryzem ale daje mu co dzien inna zeby sie przyzwyczail..
tylko jedzenie innych niz marchewkowych jest strasznie ja go karmie bez bluzki bo tak pluje:D

a co do zupek przygrzewacie w mikrofali??
bo ja juz mam dosc grzania tych sloiczkow bo sie dlugo grzeja w wodzie...i kusi mnie kikrofala..;/
eheheh ja dwa dni przed porodem byłam u fryzjera; potem maz sie smiał ze zdazyłam zrobic sie na bóstwo na poród; wkocu do najwaznijeszy dzień :-))
no baaa:)
nawet wazniejszy niz slub trzeba bylo mu powiedziec:p


wiecie co moj Rysiek nie lubi tlenionych blondynek...
bez obrazy dla dziewczyn ktorae maja takie wlosy!!!!!!
moj m jak zaprosil kolezanke to sie poryczal i plakal 20 minut...
dzis wsadzilam go dzielnie wchuste i poszlam do sklepu tam zobaczyl stara babe utleniona i taki placz ze zlapalam tylko za chleb i heja do domu...nie moglam go uspokoic...
moze to zbieg okolicznosci..ale kolor wlosow jednak ten sam:) hahaha

uspilam go i na obiadek strzele sobie szybko krokiety barszczyk...
 
wpadaj!! posklejam i dla Ciebie:) kurde szkoda ze wszytskie nie mieszkamy w jednym miescie:) ale by sie dzialo:) normalnie mafia gorsza niz sycylijska:D hahaha

dokładnie :-D
wyobrażacie sobie taki tabun bab z wózkami po mieście??? :-D ulicą chyba byśmy chodziły :-D By nam musieli osobny pas zorganizować :-D
Dopiero mi mlody wstał - idę go nakarmić :-)
 
Emwu widze ze nie nadrabaisz no bo nie dziwie sie jest tyle...ale spojrz tu i udziel mi pozwolenia hehe:)
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...dzien-2009-a-25004/index5690.html#post5313963
Jejku daffi - juz dawno nikt i takiego pieknego komplementu nie trasnal. Oczywiscie przesadzasz ale Dziekuje bardzo :).

dokładnie :-D
wyobrażacie sobie taki tabun bab z wózkami po mieście??? :-D ulicą chyba byśmy chodziły :-D By nam musieli osobny pas zorganizować :-D
Dopiero mi mlody wstał - idę go nakarmić :-)

pomysleliby ze to jais protest i sie zaczeli dolaczac :) Tak dla zasady.
 
Wczoraj jak brałam prysznic wyczułam w prawej piersi niewielkie zgrubienie mam nadzieję że to nic takiego zapisałam się do gina niech mnie zbada bo trochę mnie to niepokoi :-(
 
reklama
toż toć że żyje :p
a odkad nikt sie nie wtraca do naszego małżeństwa to czuje sie jakbysmy przezywali początki naszego związku :-D
Maja dzisiaj o 24 sie obudzila i znowu cyrk przy odkladaniu do lozeczka.. no za chiny ludowe nie chciala tam lezec to zmieklam i spala z nami o 4 nakarmilam i wio do lozeczka.. ;) i tak se spi do tej pory .. a slysze tylko jak pierdzi mi tam :-D
super ! i życze żeby tak było zawsze :)))
 
Do góry