reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja na razie na nic nie mam smaka:) Choć Cola mi się kończy a jak jej nie mam to wtedy to bym się jej napiła, ale jakoś przeboleję, mam sok;)
Kurde no, a ja jakos z tym piciem mam przechlapane. Jeśli już to piję wodę z sokiem wyrobu własnego mojej teściówki, bo po innych napojach mam zgagi :baffled:
 
No właśnie, a gdzie jest Emwu, Kulaszusza ..? Ktoś wie?

No i poiwedzcie, jak to jest z tymi grzybami w ciąży, bo teściowa mnie wkurza :angry:
 
mowie wam dziewczyny jak mnie wczoraj w klatce piersiowej bolalo az czulam w plecach i zastanawiam sie czy to mozliwe ze taka zgaga czy mi male tak wysoko podeszło?????

Rowniez zyczonka dla Martusiek
 
Ja kawę pochłaniałam litrami, ale teraz mnie odrzuciło i nie mogę patrzeć na szczęście.

A rybki faktycznie zdrowe i teraz przynajmniej wiem, które moge jeść :-)
Teściowa zrobiła wczoraj świeży sos z kurek i jak zjadłam to mówi do mnie "A ty w ciaży grzyby jesz, przecież nie wolno..." No i znów mam zonka, bo nie wiem czy można czy nie, niby nigdzie nie jest napisane, ze nie wolno ..

mazia 24 takie plameczki się zdażają, nie martw się na zapas, choć wiem, ze łatwo jest mówić... Najważniejsze, ze gin w porę reaguje i zaleca takie usg. Głowa do góry!
Rybke najbardziej lubie po grecku))) . W puszkach raczej nic nie kupuje, wedzonego unikam od lat, grzybki moga byc ciezkostrawne ale nie syszalam ze zakazane w ciazy.
W pracy sie ze mnie smieja ze pije kawe w proporcji: 1/6 kawy z expresu, do tego troche goracej wody i reszta mleka. Jedna taka "kawke" wypijam na dzien oprocz porannej Ricoreee))).
Trudno powiedziec co szkodzi co nie. Niektore kobietki jedza pija wszystko i rodza zdrowe dzieci a inne uwazaja i tez ich dzieci sa zdrowe;)
 
No właśnie, a gdzie jest Emwu, Kulaszusza ..? Ktoś wie?

No i poiwedzcie, jak to jest z tymi grzybami w ciąży, bo teściowa mnie wkurza :angry:

Ciąża to o tyle dobry stan, że jak się dobrze czujesz, nie masz po jakiś potrawach mdłości, to praktycznie możesz jeść wszystko.
Gorzej z karmieniem piersią, wtedy trzeba uważać na to co jemy, ponieważ dziecko może mieć od tego kolkę.

Czytałam, że grzyby zawierają dużo żelaza, potasu, fosforu, wapnia, sodu. Są w nich także mikroelementy - miedź, cynk, jod, mangan, fluor i ołów w granicach normalnych dla roślin jadalnych. Można jeść grzyby będąc w ciazy. Tylko ostrożnie bo ciężkostrawne są.


Ja jadłam sos z kurek, pycha, i nic mi nie było


 
reklama
to super, bo ja uwielbiam grzybki:) a szczególnie w jajecznicy :D:D:D
taka piękna pogoda a ja mam takiego megalena że ruszyc z domumi się nie chce:-p poczekam więc na mojego Macka az z pracy wróci to pewnie pojdziemy na spacerek ;)
 
Do góry