reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja mam dzisiaj na obiad sosik grzybowy i teraz nie wiem czy mam go jesc:-(ale z tego co pamietam to jadłam grzyby w pierwszej ciazy i mi nic nie było.
A przepis na Snicersa tez mam-pycha:-)
 
reklama
No właśnie, a gdzie jest Emwu, Kulaszusza ..? Ktoś wie?

No i poiwedzcie, jak to jest z tymi grzybami w ciąży, bo teściowa mnie wkurza :angry:

Wiesz co ja tez slyszalam o`tych grzybach i nawet gdzies znalazlam na necie ze`nie mozna ale tez sobie zjadlam sos kurkowy. W tym artykule bylo ze najbezpieczniejsze sa pieczarki i mozna jesc dowoli w ciazy
 
Reve ja tez jadlam sos z grzybkow ostatnio z makaronem....niebo w gebie.i nic mi nie bylo :) nie zamartwiaj sie !!!!! Wszystko z umiarem a bedzie dobrze :)

Co do ryb !!!!!! Ja wlasnie zakanszam buleczki z pasta rybnaaaaa ,no tak mnie naszla w sklepie ochota ze musialam sie zaopatrzyc :) Pychota !!!!!
 
Pieczarek nie można? a ja tak lubię surowe pochrupać... Myślę że grzyby raczej nie powinny nam szkodzić, sama nie tak dawno kurki w sosie śmietanowym robiłam:-)
Kurcze, byłam w aptece i nie maja tych witaminek, które chcę więc moje dzidzi jeszcze przez jakiś czas nie dostanie suplementów. Owocki, warzywka... może nie będzie wyrodnej matki kopać ze złości;-)
 
Pieczarek nie można? a ja tak lubię surowe pochrupać... Myślę że grzyby raczej nie powinny nam szkodzić, sama nie tak dawno kurki w sosie śmietanowym robiłam:-)
Kurcze, byłam w aptece i nie maja tych witaminek, które chcę więc moje dzidzi jeszcze przez jakiś czas nie dostanie suplementów. Owocki, warzywka... może nie będzie wyrodnej matki kopać ze złości;-)

Nie no PIECZARKI SA NAJBARDZIEJ BEZPIECZNE I MOZNA DO WOLI:-)
 
Ja niestety imieninki mam dopiero 22 lutego, ale dziekuje za zyczonka hihi ;)
Ja do tej pory ni wierzę jak to zrobiłam że udało mi się zdać za 1 razem, miałam dużego stresa ale i dużo szczęścia...
o mnie tez sie udało, ale to było dawno temu, jak poszlam na egzamin to bylam pewna ze nie zdam i sie w ogole nie stresowalam i dlatego chyba mi sie udało ;)
Ja słyszalam ze makreli to powinno sie duzo jesc.Ma ona duzo witaminy omega3.

w ogóle rybki morskie mają dużo tego, to są kwasy tłuszczowe a nie witaminy, rybki ich same nie produkują tylko, jedzą algi które są w te kwasy bogate :) kwasy omega 3 wpływaja m.in na inteligencję dziecka :)
To ze mnie jakiś wybryk natury? Bo aż się dziwnie czuje z tą moją hemoglobiną 14,5:szok:
no normalne to nie jest teraz :p , nie a tak poważnie to bardzo dobre masz wyniki pogratulować, ale i Tobie pewnie zacznie spadać hemoglobinka ;)

Jam też niskociśnieniowiec. Ale o dziwo w ciąży mam książkowe ciśnienie. Aż dziw że bez kawy tak sobie ładnie radzi organizm. A właśnie- jak u Was z kawą? Strasznie lubie i ciągle się powstrzymuję. 2 razy tylko nie wytrzymałam i sobie pozwoliłam na taką delikatna..mmmmm.... Tak powolutku je wtedy piłam żeby mi na dłużej starczyło, że sama isę z siebie śmiałam

a mi ginekolog zabronił picia kawy...


We wtorek lece na badania - ciekawe jak mi wyjda - ostatnio mialam hemoglobine 11,6 wiec lekarz powiedzial ze na tym etapie ciazy to bardzo dobry wynik spadla z 12 ...mam nadzieje ze wiecej mi nie poleciała:baffled:, no i beda robic nieszczesne obciazenie glukoza !
A 10 sierpnia usg !!!! Mam nadzieje ze dziecko wkoncu pokaze co ma miedzy nogami !!!!!!
tez mam teraz taką HGB, spada mi co miesiąc z 12,6 --> 12,5 --> a teraz 11,6
No Joasiu ja tez jestem ciekawa co tam w Tobie siedzi czy Twój czuj na boya sie sprawdzi hihi, ja mam 5 sierpnia, ale juz jestem nastawiona psychicznie na dwóch bojaków hehe

nawet boje sie szukać nie chce wiedzieć bo sobie dopiero zaczne do głowy przybierać :-(
wiesz co mi tez powiedzial ze nie widzi zeby jeden miał wypełniony żołądek, co jak sobie wymyslilam moze sugerowac ze nie polyka wód płodowych i moze miec jakis niedrozny przewód pokarmowy, ale nigdzie nie patrze, nie szukam i sie nie stresuje, tylko czekam cierpliwie do 5ego na nastepne USG, bo bardzo mozliwe ze po prostu akurat zołądek mu sie opróżnił.. takze nie martw sie na zapas :)
A rybki faktycznie zdrowe i teraz przynajmniej wiem, które moge jeść :-)
Teściowa zrobiła wczoraj świeży sos z kurek i jak zjadłam to mówi do mnie "A ty w ciaży grzyby jesz, przecież nie wolno..." No i znów mam zonka, bo nie wiem czy można czy nie, niby nigdzie nie jest napisane, ze nie wolno ..
ja jem grzybki normalnie, marynowane domowej roboty pychotaa
Hmm a dziś serwuje ciasto snikers :sorry::laugh2: zapraszam! hehehehe

mojaaaa ulubioneeeeeeeeeee mniammmmmmmmmm <ślina> ahhaha
Mi mama dała na to znamię antybiotyk taki w maści. Ona zna się na lekach, więc mam nadzieję, że mi to pomoże.
Georgina przepraszam ale jak słysze takie cos ze moja mama zna sie na lekach, to mi sie wlos na głowei jerzy. Ty jesteś w ciąży, gdzie nie można brać praktycznie żadnych antybiotyków, a Ty bez wiedzy lekarza chcesz sie smarowac jakas mascia z antybiotykiem??? Egz z dermatologii mialam pół roku temu i wiem ze w ciąży rzadko które masci z antybiotykami mozna używać, w ogóle przy niektórych wręcz trzeba stosować antykoncepcje!!! Zaraz Ci naklepie po dupie chyba!! DO LEKARZA SIOO
 
Tez ostatnio mnie ktos pytal czemu jem grzyby w ciazy:eek:
Ale skoro nic mi nie jest i mam smaka to czemu nie?:-)
Mysle, ze nie sa niebezpieczne, a jedynie moga powodowac wibracje w jelitkjach jak przesadzimy z iloscia:-p

Uff jeden pokoj juz gotowy, lece dalej ogarniac moje gniazdko:tak:
 
reklama
Do góry