reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ślicznie z brązowymi:) mój będzie już miał niebieskie napewno... Bo tatusiu.

Ostatnio odkryłam, że Aleks nawet znamię ma po tacie. A ma na lewym udzie z zewnątrz taką plamę koloru kawy z mlekiem a Aleks na prawym identyczną:) Krew też oczywiście po tatusiu 0rh+ (ja mam A rh-) włosy po tacie, tylko brodę po mnie:p


Mi się ciężko przestawić przyznam :0 bo ja się strasznie do tego jego błękitu przyzwyczaiłam ... i tak jakoś dziecko mi inaczej wygląda :)) zmian żadnych u niego jeszcze nie widzę, ale zauważyłam, że ma dołeczki w polikach - ale nie wiem po kim :D

No to się Aleksowi ksero taty na udzie zrobiło :)) tata pewnie dumny jak paw!
 
reklama
Mi się ciężko przestawić przyznam :0 bo ja się strasznie do tego jego błękitu przyzwyczaiłam ... i tak jakoś dziecko mi inaczej wygląda :)) zmian żadnych u niego jeszcze nie widzę, ale zauważyłam, że ma dołeczki w polikach - ale nie wiem po kim :D

No to się Aleksowi ksero taty na udzie zrobiło :)) tata pewnie dumny jak paw!
Ojjj tak taki zadowolony, że szok.

No mi też by było trudno się przestawić, już przyzwyczaiłam się do błękitnych oczek:)
 
Ja ostatnio kupiłam w cenie 34zł w sklepie. Te same na allegro są za 20zł+11zł przesyłka (link poniżej). Są naprawdę dobrej jakości, jak oglądałam w sklepach chińskie za 26zł to były do bani.
PUZZLE Piankowe PODŁOGOWE Baby Mix HIT 4 WZORY (995024549) - Aukcje internetowe Allegro

Też fajne :-) i cena korzystna :tak:
witam
Dziecko mi zasnęło w końcu...Muszę na niego uważać, bo zaczął fikać i teraz na łóżku samego go nie mogę rano zostawić - przekręca się ostro na brzuch z plecków i tak wędruje po łóżeczku :szok: i teraz ciągle tak chce :szok:

Wczoraj odwiedziłam ginkę - wg niej z ginekologicznego punktu widzenia rana po cc całkowicie zagojona :szok: Nawet coś wspomniała o 2 ciąży :-D:-D
Tak czy siak mogę w nią zajść jak chce :-D podkreślam CHCĘ :-D
Nota bene czekałam 1,5 godziny na parę minut wizyty wrrrrr

Teraz posprzątam troszkę i wracam
 
Mi się ciężko przestawić przyznam :0 bo ja się strasznie do tego jego błękitu przyzwyczaiłam ... i tak jakoś dziecko mi inaczej wygląda :)) zmian żadnych u niego jeszcze nie widzę, ale zauważyłam, że ma dołeczki w polikach - ale nie wiem po kim :D

No to się Aleksowi ksero taty na udzie zrobiło :)) tata pewnie dumny jak paw!

Dołeczki ma po e-cioci:-D;-)
A te zdjęcie to sobie normalnie skopiuje i na pulpit obok Tomeczka dam:-D:-D:-D
 
Brązowe :))


Niebieskich u Nas nie miał po kim mieć :)
ŚLicznie wyglada:tak:
Witam sie z rana z kawką;-)
Niezbyt dziś wyspana jestem bo Tomek oczywiście budził sie tak jakby wcale kleiku nie pił:wściekła/y: w dodatku wstał o 6.30 bo mu się kupy zachciało a jak zmieniałam mu już czystego pampersa to się tak slicznie do mnie uśmiechnał...takie wielkie oczy zrobił..więc chciałam go jeszcze ucałować w okrągły brzusio...a on fik postawił siusiaka...i całe łóżko obsikane:szok::-D
Zaraz też Hania wstała i po spaniu....
biedna...katar juz jej nie leci..ale ponoć zielony jest najgorszy...ale ma straszną chrypkę i kaszel...tylko że flegamina chyba działa bo ładnie odkaszluje:tak:

Maarta jak czytam te nazwy drzewek:szok: normalnie jak będę miała chwilę czasu to zrobię zdjęcia tego ogrodu i wam podeśle....tylko trudno bedzie mi go ująć na jednym zdjęciu:baffled:

I w dodatku ze zmianami będę musiała i tak poczekać aż ciotka umrze:-D absolutnie nie życzę jej śmierci ale teraz nic nie da zmienić hi hi:-D
Maliny mi powyrywała i ziemniaki zasadziła:szok: W zeszłym roku nawet między róże ziemniaki wcisła:laugh2: A ma już 87 lat:szok:

I my ciężką noc mieliśmy;-(
Rób zdjęcia i podsyłaj :tak:
A ciotka widze w sile wieku hehehe ze ma kobieta siły mając tyle lat!!!! szok!!!!
 
Piotruś skończył 4,5 miesiąca i ma już pierwszego zęba! :tak:

Co prawda do końca jeszcze nie wyszedł bo dopiero połowa.... no i bidulek męczy się.:-(
 
Witajcie mój robaczek zrobił mi pobudkę o 6 a teraz smacznie śpi ale niebawem jedzonko więc tylko patrzeć jak się obudzi. Wczoraj rozpoczęliśmy wprowadzanie nowych pokarmów na pierwszy rzut poszła dynia z ziemniakami i nawet że smakowała kupka była ładna więc dziś damy troszkę więcej.
 
W dzień dobry TVN mówili o tym słynnym filmiku na YT...oczywiście teorię spiskową obalili, mówiąc, że to eksplodowała broń BORowców...o głosach nawet nie wspomnieli oczywiście, tylko o strzałach.
 
reklama
A tak wyglądał po pierwszym posiłku...
micha.jpg
 
Do góry