reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
witam wszystkich i życze solenizantką dużo zdrówka i wszystkiego czego sobie tylko zapragną.:-)

Natalka trzymam kciuki za egz. i musze ci powiedzieć że te buciki to są bazdzo śliczne:-D

a teraz ja w czoraj jak wiecie byłam na usg i niby wszystko wporządku moje badania są dobrę poza ciśnieniem 140/90 , ale to nic z dzidzią też niby ok ale gini zauważył że na jednej z komor muzgu jest jakaś plamka i w przyszłym tyg. ide na usg genetyczne boże nie wiem czego mam sie spodziewać. ginio oczywiście mówi że nie ma sie czego bać bo to jest małe ale że musimy to skontrolować.:-:)no:
 
To rzeczywiście niezłe trasy pokonujesz...... Ja aż tyle nie jeżdżę a do pracy miałam pieszo 10 min. Ale masz rację z tą koncentracją ja u siebie też zauważyłam jej spadek, a co do dobudzania organizmu to zawsze rano byłam neptyk , jestem niskociśnieniowcem.
Zazwyczaj cisnienie mam 90/70 ale cos wlasnie od rana jestem w stanie cokolwiek zrobic, a wieczorem do kitu. Kawa - herbata mnie rozwala - rece sie trzesa, serce lata. Pijam Ricore z plaskiej lyzeczki i Roibos... I dobrze sie czuje). A kiedy zdaza sie ze mam chocby 110 /70 to makabra - glowa boli i w ogole (
Juz nic nie rozxumim jak to jest z tym cisnieniem
 
a ja nie lubie ryb ... zjadam co najwyzej pange, sledzie i tunczyki
no to pangi w ogóle nie jedz. nie dość, że wartości odżywczych u niej brak,jakby rybą nie była, to jeszcze te wszystkie chemikalia.
śledzie są o wiele zdrowsze, puszkowany tuńczyk też, lepiej zostań przy tych gatunkach.
 
Witam z rana:) rano byłam u pana dentysty bo mnie ostatnio nastrachałyście tymi bólami zęboli- i ząbki cacy, mam sie nie przejmować:-) A teraz od godziny zbieram się do apteki do miasta po swoje pierwsze ciążowe witaminki i kremik na brzuszek. Zrobiłam wczoraj zdjęcie bębolkowi i już miałam się Wam pochwalić a tu zonk- nie ma kabla. Więc chwalić się będę mogłam w przyszłym tygodniu.
Mea, my chyba mamy ten sam wiek ciążowy a moje młode czułam pierwszy raz w weekend. Dało się poczuć mamusi, potem tatusiowi i teraz spokój.... Nic się nie dzieje. Więc może te świąteczno- sylwestrowe bobasy to takie leniuszki małe;-)
 
dołączam do niskociśnieniowców, mierzę sobie dość często, dzisiaj było 90/65. czuje się w miarę. raz w życiu miałam 140/90 i myślałam że umrę.
 
dołączam do niskociśnieniowców, mierzę sobie dość często, dzisiaj było 90/65. czuje się w miarę. raz w życiu miałam 140/90 i myślałam że umrę.
Jam też niskociśnieniowiec. Ale o dziwo w ciąży mam książkowe ciśnienie. Aż dziw że bez kawy tak sobie ładnie radzi organizm. A właśnie- jak u Was z kawą? Strasznie lubie i ciągle się powstrzymuję. 2 razy tylko nie wytrzymałam i sobie pozwoliłam na taką delikatna..mmmmm.... Tak powolutku je wtedy piłam żeby mi na dłużej starczyło, że sama isę z siebie śmiałam
 
witam wszystkich i życze solenizantką dużo zdrówka i wszystkiego czego sobie tylko zapragną.:-)

Natalka trzymam kciuki za egz. i musze ci powiedzieć że te buciki to są bazdzo śliczne:-D

a teraz ja w czoraj jak wiecie byłam na usg i niby wszystko wporządku moje badania są dobrę poza ciśnieniem 140/90 , ale to nic z dzidzią też niby ok ale gini zauważył że na jednej z komor muzgu jest jakaś plamka i w przyszłym tyg. ide na usg genetyczne boże nie wiem czego mam sie spodziewać. ginio oczywiście mówi że nie ma sie czego bać bo to jest małe ale że musimy to skontrolować.:-:)no:
Dobrze ze kontroluja. Nie martw sie na zapas, choc ja tez bym przezywala i szukala w necie co to moze byc. Ale jak male to pewnie nic groznego.
 
reklama
nawet boje sie szukać nie chce wiedzieć bo sobie dopiero zaczne do głowy przybierać :-(
Wlasnie mialam pisac - nie szukaj. Czekaj i sie nie boj no i pisz jak wyniki
Robie co miesiac badania moczu i wlasnie wczoraj widze ze bialka duzo sie nazbieralo. I co.. czytam w necie a tu strasza ze zatrucie ciazowe moze byc, Jednak jakos mnie nie ruszylo (przy 2 ciazy juz tak nie rusza wszystko)To pewnie jakas infekcja sie wkradla tylko. Postanowilam nie myslec i sie nie bac)
 
Ostatnia edycja:
Do góry