reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja sama szczerze sie przyznam ze nieraz nadrabiam was po lepkach i nie wszystko czytam...

Przy tym tempie produkcji, to by trzeba od kompa nie odchodzić, zeby być na bieżąco, albo nadrabiać w nocy :) Ja też nie wyrabiam z całością. Dlatego rzadko zaglądam na olbrzymie wątki (tematy) jak ten, wolę te bardziej szczegółowe...
 
reklama
Przy tym tempie produkcji, to by trzeba od kompa nie odchodzić, zeby być na bieżąco, albo nadrabiać w nocy :) Ja też nie wyrabiam z całością. Dlatego rzadko zaglądam na olbrzymie wątki (tematy) jak ten, wolę te bardziej szczegółowe...

Ja ten uwielbiam :tak: bo czasami człowiek potrzebuje rady, a tu najwięcej dziewczyn zawsze jest :tak:
 
dziewczyny czytacie swoim dzieciom bajki??
ja otatno zakupilam ksiazke "poczytaj mi mamo" i "kraina dobranocek"...
i czytam mu ale jemu chyba bardziej zalezy na ogladani uobrazkow..i w poowie bajki juz mu sie nudzi...:)
ja czytam czasami...i zdarzy sie ze maly zasnie:p

Mataka- powiedz mu ze ojcostwo nie konczy sie na splodzeniu...:/

u mnie nudy...i snieg pada:(
 
Czesc dziewczyny ..... niewiem czemu zacina mi sie forum ehhh wkurzaja mnie ...;-)

przyszedl do nas wozio i jest ok tylko kolorek ciemniejszy troszke sie wkurzylam no ale sa plusy nie bedzie sie tam brudzil ... a pozayym


chcemy byc po wszystkim..... trzymajcie kciuki za mojego dzidziusia jutro z rana o 7 jedziemy na usg brzuszka ..... oby bylo wszystko ok...... teraz tylko o tym mysle........

pozatym jeszcze nie moge zobaczyc co u was bo mi sie strony zacinaja.....
 
Czesc dziewczyny ..... niewiem czemu zacina mi sie forum ehhh wkurzaja mnie ...;-)

przyszedl do nas wozio i jest ok tylko kolorek ciemniejszy troszke sie wkurzylam no ale sa plusy nie bedzie sie tam brudzil ... a pozayym


chcemy byc po wszystkim..... trzymajcie kciuki za mojego dzidziusia jutro z rana o 7 jedziemy na usg brzuszka ..... oby bylo wszystko ok...... teraz tylko o tym mysle........

pozatym jeszcze nie moge zobaczyc co u was bo mi sie strony zacinaja.....

3mam kciuki!
mi sie robi tak ze jak cytuje to wyskakuje cos dziwnego i nie ma nic tylko znaczki... ehhh niech mi tylko zmienia zeby tych znaczkow nie bylo jak uztwa sie polskich znakow bo to koszmar dla mych oczu.
 
Czesc dziewczyny ..... niewiem czemu zacina mi sie forum ehhh wkurzaja mnie ...;-)

przyszedl do nas wozio i jest ok tylko kolorek ciemniejszy troszke sie wkurzylam no ale sa plusy nie bedzie sie tam brudzil ... a pozayym


chcemy byc po wszystkim..... trzymajcie kciuki za mojego dzidziusia jutro z rana o 7 jedziemy na usg brzuszka ..... oby bylo wszystko ok...... teraz tylko o tym mysle........

pozatym jeszcze nie moge zobaczyc co u was bo mi sie strony zacinaja.....

Wika nie bój się - będzie dobrze :tak: w razie czego i ja trzymam moje kciuki!

3mam kciuki!
mi sie robi tak ze jak cytuje to wyskakuje cos dziwnego i nie ma nic tylko znaczki... ehhh niech mi tylko zmienia zeby tych znaczkow nie bylo jak uztwa sie polskich znakow bo to koszmar dla mych oczu.

Wlasnie Dafii czemu? U mnie jest normalnie bez zadnych znaczkow
 
reklama
Do góry