reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Niezle Marta zaczyna od 70 kg a ja marze zeby tyle wazyc dobre dobre:)))No ale ja nigdy mniej nie wazylam niz 70 kg a juz z ta waga bylam w miare szczupla dla mojego T nawet zbyt szczupla ( jakis odmieniec) no i taka waga jest dla mnie super moze mam ciezkie kosci tak sie pocieszam:D
 
A tak na marginesie mialam kumpele w Anglii ktora byla ode mnie szczuplejsza, mojego wzrostu i wazyla 99 kg nie wiem jak to mozliwe chyba ma dziewczyna kosci ze stali;)
 
Moze stworzymy jakis nowy podtemat bo niektore laski sa tutaj juz takie rakiety ze beda ich nudzily opowiesci o odchudzaniu jak uwazacie zeby nikt sie nie wkurzal hihi?
 
reklama
Niezle Marta zaczyna od 70 kg a ja marze zeby tyle wazyc dobre dobre:)))No ale ja nigdy mniej nie wazylam niz 70 kg a juz z ta waga bylam w miare szczupla dla mojego T nawet zbyt szczupla ( jakis odmieniec) no i taka waga jest dla mnie super moze mam ciezkie kosci tak sie pocieszam:D

a na zdj na nk jak patrzalam to wygladasz jakbys wazyla z 60-65kg.... jestes wysoka prawda???? moze naprawde masz ciezkie kosci bo wagi po Tobie nie widac!
a wyobraz sobie mnie.. malego pimpusia 168cm wzrostu i 81kg ahahha
 
Do góry