reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
a na zdj na nk jak patrzalam to wygladasz jakbys wazyla z 60-65kg.... jestes wysoka prawda???? moze naprawde masz ciezkie kosci bo wagi po Tobie nie widac!
a wyobraz sobie mnie.. malego pimpusia 168cm wzrostu i 81kg ahahha
Daffi przestan tez jestes wysoka a na fotach jak dla mnie grubasek to z Ciebie zaden fajna laska ale nie bede tu nikomu slodzic kazdy wie ile ma schudnac zeby sie dobrze czuc ze soba bo to jest najawazniejsze zebysmy my czuly sie dobrze ze swoja waga nie wazne czy to 60 czy 80 !!!!
 
A tak w ogole moja mama mi zrobila niespodzianke i zaraz do mnie przyjedzie bedzie az do srody ale sie ciesze pozalatwiam wszystkie sprawy :) Moj maly wczoraj zasnal o 20;30 i spal do 9 pobuszowal i znow zasnal i usypialam go 25 minut a nie godzine powoli sie chyba chlopak przystosowuje hihi
 
reklama
Mam pytanie do Was bo mam problem z ubrankiem na chrzciny bo te na allegro garniturki piekne to chyba nieocieplane i maluszek by zmarlz macie jakies fajne linki bo chyba musi miec jakis plaszczyk albo cos ocieplanego przeciez nie ubiore mu kombinezonu na gajer haha
 
Do góry