reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A tak w ogole moja mama mi zrobila niespodzianke i zaraz do mnie przyjedzie bedzie az do srody ale sie ciesze pozalatwiam wszystkie sprawy :) Moj maly wczoraj zasnal o 20;30 i spal do 9 pobuszowal i znow zasnal i usypialam go 25 minut a nie godzine powoli sie chyba chlopak przystosowuje hihi

mi miska wczoraj zasnela przed 22.... wstala o 7 na jedzenie.. zasnela i wstala niedawno na jedzenie i znow spi!! hihi
a mama zadwonila i zaprosila mnie na ciasto i kazala mala obudzic hehe a ja jakos nie mam sumienia!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Zastanawiam się czy któraś z was miała może podobny problem: moja Julcia jest na butli i od jakiegoś czasu pręży się, zaczna płakać i kręci głową podczas jedzenia. Myślałam, że może tak okazuje, że już nie chce, ale jak wyjmuję butlę to płacze strasznie to ja daję spowrotem i z chęcia znowu zajada i po paru chwilach znowu się pręży i zaczyna płakać. Jak poszłam z tym do lekarza to stwierdziła reflux i kazała zagęszczać mleczko i jakby na chwile było lepiej, ale teraz pomimo zagęszczanego mleczka problem powrócił i w sumie średnio wiem co robić a mieszkam w Anglii i tutaj niestety nie można iść od razu do specjalisty tylko do ogólnego lekarza, który jest dosyć beznadziejny, ale pewnie i tak u niego wyląduje. Chciałam tylko zapytać czy któraś z was może miała coś podobnego i mogłaby mnie nakierować co to może być, bo pewnie sama małą szybciej wylecze niz angielska służba zdrowia:wściekła/y:. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkie mamy i ich dzieciaczki:-)
MOj maly taj nieraz ma np dzis rano chyba wtedy go boli brzuch bo puszcza akurat baki smierdzace:) no ale zdarza sie to raz na pare karmien i po chwili mu przechodzi i zjada do konca wiec nic z tym nie robilam
 
Hej dziewczyny!
Zastanawiam się czy któraś z was miała może podobny problem: moja Julcia jest na butli i od jakiegoś czasu pręży się, zaczna płakać i kręci głową podczas jedzenia. Myślałam, że może tak okazuje, że już nie chce, ale jak wyjmuję butlę to płacze strasznie to ja daję spowrotem i z chęcia znowu zajada i po paru chwilach znowu się pręży i zaczyna płakać. Jak poszłam z tym do lekarza to stwierdziła reflux i kazała zagęszczać mleczko i jakby na chwile było lepiej, ale teraz pomimo zagęszczanego mleczka problem powrócił i w sumie średnio wiem co robić a mieszkam w Anglii i tutaj niestety nie można iść od razu do specjalisty tylko do ogólnego lekarza, który jest dosyć beznadziejny, ale pewnie i tak u niego wyląduje. Chciałam tylko zapytać czy któraś z was może miała coś podobnego i mogłaby mnie nakierować co to może być, bo pewnie sama małą szybciej wylecze niz angielska służba zdrowia:wściekła/y:. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkie mamy i ich dzieciaczki:-)

a moze to kolki???? moja mala majac 1szy raz kolke tak sie wlasnie zachowywala! wrzesczala jakby glodna byla.. ale jak pojadla przez chwilke to sie prezyla wyginala odwracala glowe i plakala... okazalo sie to kolką....
na pewno cos ja musi bolec skoro placze i sie prezy!
podajesz małej herabtke z kopru???
to ułatwia kupkę! moja jak pije herbate to wszystko ok.. a przedwczoraj nie dostala i wczoraj bylo jak ty piszesz! jadla i stekala wykrecala sie i mocno prezyla... ale jak baczus poszedl i kupka ze wszystko bylo okupkane to od razu cisza i mala dokonczyla spokojnie jedzonko!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam się.
dołączam do grona odchudzających się (mniej rygorystycznie, bo karmię piersią). do zrzucenia mam minimum 12 kg :sorry:
 
Tak juz na 68 kupuje spioszki:)

Oj to długaśny, pytałam bo mam po Piotrusiu śliczny polarowy śpiworek kombinezon ze chrztu, za grosze bym go oddała;-) A Piotruś tez nosi śpiochy na 68 i na niego jest za mały już ten śpiworek;-)
Zapytac warto Joannę, ona z tego co pamietam miała płaszcyk do garniturka, może sprzeda;-)
 
Oj to długaśny, pytałam bo mam po Piotrusiu śliczny polarowy śpiworek kombinezon ze chrztu, za grosze bym go oddała;-) A Piotruś tez nosi śpiochy na 68 i na niego jest za mały już ten śpiworek;-)
Zapytac warto Joannę, ona z tego co pamietam miała płaszcyk do garniturka, może sprzeda;-)
No spytam spytam a zmierz marciu ten spiworem moze akurat bo chrzciny mam za 3 tyg zmiezr ze swoim i zobacze
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!witam po bardzo dlugiej nieobecności.opowiem Wam co strasznego mi sie przytrafilo
od jakichs dwoch tygodni oprucz kolki mialam straszny problem z Kuba plakal po 18 godz na dobe slanialam sie na nogach ,plakalam i slablam zaczela sie przewracac o wlasne nogi masakra.Moje dziecko kiedy ktos mnie odwiedzal i bral go uspokajalo sie a jak ja go bralam to trauma plakal az sie zanosil przezywalam wtedy najciezsze chwile w zyciu stwierdzilam ze mnie nie lubi i nie kocha:-( zamykalam sie w lazience i plakalam.w pt bylam u dentysty bo dotego wszystkiego dwa tyg bolal mnie zab:-(noi w ten dzien odwiedzila mnie ciotka ktora jest pielegniarka i stwierdzila ze z moim syn jest cos nie tak wiec odrazu w wozek go i do lekarza tam go zwazyli i szok dziecko 2mc wazy 7300:no::no::no:okazalo sie ze jest przezarty a jego jelita stoja w miejscu i nienadalzaja ze swoja praca tak jak zoladek,okazalo sie ze karmienie na zadanie w jego przypadku to najgorsza rzecz jaka moglam zrobic dlatego zaden lek na kolki nie dzialal:szok: pani dr kazala mi karmic go co 3 godz czyli o polowe mniej niz jadl powiedziala ze wytresowal mnie sobie jak "psa" i patrzac na mnie widzial tylko cycka dlatego u mnie sie darl bo odrazu chcial jesc:-(kojazyl mnie tylko z cyckiem.dotego drastyczna dieta dla mnie tylko ryż,ziemniali i mieso z indyka i dwie kromki chleba dziennie!!!!a ja jestem bardzo oslabiona i nie powinnam sie tak odrzywiac bo padne ale coz dla syna wszystko.
moj maly czesto plakal przy cycku prezyl sie i puszczal smierdzace baki to podobno tez obiaw przekarmienia i te baki to znaczy ze zoladek nie nadozal trawic:-(
teraz walczymy z tym wszystkim nie jest latwo syn duzo krzyczy i ciagle szuka cyca ale tym razem wygram ja a nie on
1 karmienie co 3 godz
2nie nosic na rekach tylko klasc na brzuch i lezec obik
3 scisla dieta dla mnie
noi w sb robilismy mu wyniki brali mu krew z glowki:-( ale byl dzielny
trzymajcie kciuki moje drogie mamusie
dzis 1:0 dla mnie chcial,mnie oszukac darl sie mimo ze nic go nie bolalo bo chcail jesc a do karmienia 2 godz wiec ja go do wozka karuzela w ruch i zasnol po 15min jeczenia .
mam nadzieje ze juz bedzie lepiej bo moj kregoslup dostal w d.....!!!
przezylam traume ale teraz musi byc tylko lepiej oby wyniki byly dobre:tak::tak::tak::tak:
a i kolki wczoraj trwaly tylko 1 godz a nie 5
 
reklama
Kala, może spróbuj ją karmić w pozycji półsiedzącej z głołką wyżej? Nam czasem pomaga.
JA tez bym sie z Wami poodchudzała0 jakby mi spadło 5 kg to byłabym już szczęśliwa;-)
My ciągle walczymy z Lidką marudą- od szczepienia jest coś nie tak. Z każdym dniem jest lepiej ale jednak coś jej jeszcze dolega. Na pewno to nie kolki bo to juz przechodziłam. . Dajemy sobie jeszcze jeden dzień i ewentualnie jutro kierunek pediatra.
Co do chrzcin- my robimy 7 marca i ku zdziwieniu teściowej nie robimy imprezy- będzie u nas w mieszkaniu a nie mamy nawet takiego stołu żeby wszyscy usiedli więc same przekąski i torcik. Bedzie raptem kilka osób więc się nie przejmuję
 
Do góry