reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

I jak na ciebie działa? Co sądziz o tych tabletkach?

A i jeszcze pyt dla dziewczyn, które karmią Bebiko-u was też są takie skoki cen? Ostatnio kosztowało w Tesco 10.90 a dziś 11.99.
A i co sądzicie o chusteczkach Huggies Pure albo z serii Dada z Biedronki

co do huggies'ow to nie sa zle..powiem ci ze sa grube w porownaniu do innych dada nie uzywalam ale uzywam tych pieluszek

o skoro juz o pieluszkach pytanie do mam chlopcow: czy wasze pociechy tez tak sikaja na bok ze im przelatuje na ubranie??
 
reklama
co do huggies'ow to nie sa zle..powiem ci ze sa grube w porownaniu do innych dada nie uzywalam ale uzywam tych pieluszek

o skoro juz o pieluszkach pytanie do mam chlopcow: czy wasze pociechy tez tak sikaja na bok ze im przelatuje na ubranie??
Mojemu po pampersach nie a gdy Dada były już przymałe to mu przelatywało a ty nadal używasz najmniejszego rozmiaru????
Dada chusteczki jak dla mnie są super ale chciałam tych huggies spróbować bo słyszałam, że są dobre.
Z Dada najłądniejszy zapach miały maturals a najlepsze wg mnie sensitive a są jeszcze lavender a i jeszcze mocno są nawilżone-cena? 3.99
 
A co do oszczędności-tzn cena pieluch-Dada zmieniałąm co 3 godz a i tak mu czasem przeleciało a Pampersa co 8 nieraz 12 godz i ani razu zasikany nie był. Przy ogólnym rozrachunku Pampers wychodzi jak dla mnie taniej a mamy już rozmiar4-9
 
Marta, powiedz mi czym pielęgnowałaś skórę Antosia przy skazie?
dostaliśmy receptę na robiony krem w aptece ale przecież tym nie idzie posmarować! jest taki "twardy", gęsty, ciężko go rozsmarować a przy ubieraniu Daniel się tak darł, bo się ciuszki zaczęły przyklejać do skóry... a nie dość, że ma suche plamy wykrostkowane to jeszcze mu skóra schodzi z plecków i za uszkami :sad:
te wszystkie kosmetyki (Nivea, Babydream, Oilatum itp...) są zapachowe i podrażniają mu skórę. Chyba się skończy tak jak i u mnie - Cetaphil do mycia i Physiogel do smarowania... :szok:
Ciekła parafina? może?- w aptece kilka zł.
Może spróbuj humektan?- też emolient ale chyba bezzapachowy- ja używam dla siebiue ale zdarzyło mi się też posmaropwać małej byuzię i umyć kilka razy- to taka emulsja- w konsystencji troche jak cetaphil ale cetaphil np moja skórę podrażniał a humektan już nie. No i tańszy trochę jest. Tu masz więcej o produktach tej firmy-http://www.emolienty.pl/index.php?ps=1. Ja sprawdziłam humektan i ambilan i jak dla mnie rewelacja. Ciężko je dostać- mi chyba w czwartej aptece dopiero zamówili ale się da;-)
 
Witam się,
dziś mam znowu nienajlepszy dzień, a takie miałam plany :sorry: i muszę je zmienić.
Staś miał dziś normalnie iść do przedszkola, bo tylko katar ma, M go budzi, mają się szykować, a młody zwymiotował. Myślałam, że to od kaszlu bo czasami mu się tak zdarza ale powiedział, że nie, że bolał go brzuszek. No to zatrzymałam dziecko w domu, temp. 37 stopni, potem był w wc, załatwił się, a 5 minut później popuścił w majtki, mówiąc, że mu zabulgotało w pupie :-D Z wyglądu, zapachu i innych objawów jestem prawie przekonana, że to rotawirus :wściekła/y: Już mu podałam lek, ale starczy mi tylko na dwie dawki. Najgorsze, że z higieną u niego jest kiepsko i boję się, zeby Frankowi nie oddał, bo to się bardzo łatwo przenosi.
Tak więc mam znów dwójkę dzieci w domu, jedno chore i muszę je maksymalnie izolować od siebie, przechodząc za każdym razem przez łazienkę gdy idę od jednego do drugiego. Do tego Franek wczoraj mi cały dzień przespał, a dziś jak mam Stasia jest marudny.
Chętnie bym codziennie z małym wychodziła na spacery ale Stasio mnie zatrzymuje w domu :-( Ehhh, nie łatwo jest z dwójeczką. Gdyby było zdrowie to zniknęłyby wszystkie moje problemy.
Daffi, trzymaj się, masz nasze wsparcie. Marta dobrze napisała, kompromisy są ważne, ja teraz też mam łatwo. Ale na początku musiałam wychować męża :-D Nie odbieraj tak szybko telefonów i nie wybaczaj za łatwo. Niech się pogryzie z myślami i przeprasza z kwiatami, on też musi odczuć, że zrobił źle :-D

o mamo ... nieciekawie to wyglada !!! a malego szczepilas na rota ??

Hej laski ja właśnie wróciłam z wizyty u gina:) używa, któraś tabletek Azalia? Bo powiedziałam mu, żę jeszcze próbuje karmić i takie tabsy mi przepisał

ja biore Cilest ... ktos bral ?? czego sie moge po nich spodziewac ??

Hej laseczki mam pytanko na powitanie jutro mamy szczepienie kupilam ta 5 w 1 i pierwsza dawke rotawirusow i babka w aptece mi powiedziala ze jednoczesnie nie mozna w tym samym dniu tego podac a mi kazali przyniesc i jedno i drugie wasze dzieciaczki mialy te szczepionki oddzielnie czy tez razem bo juz nie wiem?

nam 2 lekarzy powiedzialo ze ze skojarzona nie mozna na raz szczepic ani pneumokokow ani rotawirusow !! ale te dwie razem mozna - bedziemy je szczepic 25 lutego

A co do oszczędności-tzn cena pieluch-Dada zmieniałąm co 3 godz a i tak mu czasem przeleciało a Pampersa co 8 nieraz 12 godz i ani razu zasikany nie był. Przy ogólnym rozrachunku Pampers wychodzi jak dla mnie taniej a mamy już rozmiar4-9

no ja w pampersach mala trzymam w nocy od 20 do 4-5 rano i oprocz tego ze pampers jest ciazki to nic sie nie dzije !!! nie zamierzam kombinowac ...
 
swiete slowa.. moje zawsze obracaja sie w druga str... nie jest najgorszy pod wzgledem ze jak go prosze o cos to nie marudzi ale w klotni to wygarnie..ehehe a juz dzwonil i przepraszal i ze chcialby mnie etraz przytulic bo wie ze w nerwach pwoiedzial zle slowa... jest mi przykro i smutno ale wybacze mu z tym ze nie bede taka mila i slodka.. zreszta ja mila i slodka nie ejstem od walentynek gdyz mam powody jeszcze sie gniewac ehehhe
kopciuszku co do spania to malo tego.. wstala o 7:15 zjadla i spi do teraz! hihi

To spanie to chyba po szczepieniu?

Witam dziewczynki:-)
nie mam czasu za bardzo z Wami byc i przez to mam ogromne wyrzuty sumienia brakuje mi was bardzo:tak:teraz troche przysiadlam ale maly sie juz obudzil wiec musze go jedna noga bujac w byjaczku co by sie nie rozryczal bo glodny sie juz zrobil.



nam pomaga INFACOL rewelacja!!! przed kazdym posilkiem sie daje,a jezeli nie chcesz dawac przed kazdym to mozesz go dac w trakcie bolu i po 15min koniec z kolkami kosztuje ok 19zl. ja juz probowalam roznych ale wracam wciaz do infacolu.

Nam pomaga Esputicon:tak:z corka tez go stosowalam i nie wiem co to kolka:no:ja daje go po dwie kropelki rano i wieczorem:tak:

Joaś- już ma 21 - mówiłam ,że codziennie klikne :))

No to odemnie tez ma codziennie glosik;-)

Hej laseczki mam pytanko na powitanie jutro mamy szczepienie kupilam ta 5 w 1 i pierwsza dawke rotawirusow i babka w aptece mi powiedziala ze jednoczesnie nie mozna w tym samym dniu tego podac a mi kazali przyniesc i jedno i drugie wasze dzieciaczki mialy te szczepionki oddzielnie czy tez razem bo juz nie wiem?

Ja dzis szczepilam i nic mi o tym nie mowili:no:mial 5w1 i Rotawirusa.

I jak na ciebie działa? Co sądziz o tych tabletkach?

A i jeszcze pyt dla dziewczyn, które karmią Bebiko-u was też są takie skoki cen? Ostatnio kosztowało w Tesco 10.90 a dziś 11.99.
A i co sądzicie o chusteczkach Huggies Pure albo z serii Dada z Biedronki

Chusteczki Dada sa ok:tak:tylko mnie wkurza ich wyciaganie,nie potrafia ich tak poukladac jak np.pampers ze idzie jedna za druga.Stosuje juz od dawna dla corki:tak:

co do huggies'ow to nie sa zle..powiem ci ze sa grube w porownaniu do innych dada nie uzywalam ale uzywam tych pieluszek

o skoro juz o pieluszkach pytanie do mam chlopcow: czy wasze pociechy tez tak sikaja na bok ze im przelatuje na ubranie??

Moj dzisiaj zrobil nam taka niespodzianke w przychodni:tak::wściekła/y:cale body mial obkupkane i posikane:tak::-Dwyszlo mu bokiem:tak:a tez jest na pampersach tylko ze sa juz przymalawe.Teraz zaczynam 3:tak:

żle zapinasz rzepki :tak: chłopaki sikają do ...............góry, czasem mojemu też przeleci jak zle zapne rzepke

Nie koniecznie od rzep:no:jak beda za male to tez tak bedzie sie dzialo:tak:

My po szczepieniu,maly plakal ale tylko przez chwile,zasnal zaraz po szczepieniu i spi do teraz:tak:ciekawe jak ta szczepionka wplynie na niego:eek:
 
Kurcze ja nie wiem jak Wy dziewczyny tyle godzin na jednym pampersie dajecie rady ;) Mój Lolek to kupe za kupą wciąż wali i czasem jest tak ze co 15 minut go przebieram. Ogólnie jak nie śpi to max godzina na jednym i jest już w kupie ;P W nocy tylko dłuzej jednego trzymam tzn od karmienia do karmienia czyli 4-5 godzin.
 
reklama
A co do oszczędności-tzn cena pieluch-Dada zmieniałąm co 3 godz a i tak mu czasem przeleciało a Pampersa co 8 nieraz 12 godz i ani razu zasikany nie był. Przy ogólnym rozrachunku Pampers wychodzi jak dla mnie taniej a mamy już rozmiar4-9
no my uzywamy 3-6 moze znowu musze zmienic na wieksze...ale on wazy dopiero ( albo juz) 4270g....hm...huggies nie sa az tak bardzonawilzone, ale sa grube...teraz mam premium care ( bo K kupil bo sa w promocji w carrefour), ale mam tez happy happy sa bardziej nawilzane niz np. hugies.
 
Do góry