reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ania, ale nie wiem czy Viburcol coś pomoże na kolki, jedynie uspokoi Maję. nam kropelki nie pomogły (mieliśmy Bobotic ale Sab Simplex to to samo, troszkę więcej ma simetikonu), wiem, że wiele z dziewczyn je sobie chwali no ale przy kolkach powinno dawać się nie tyle simetikon co lek rozkurczowy. ja Ci polecam Debridat - jest na receptę, chociaż w niektórych aptekach na pewno sprzedadzą Ci bez - tak czy siak jest płatny 100%.
a u Was coś on pomaga?
fakt że wolałabym kupić juz dzisiaj coś a nie czekac np na sab simplex bo nim on dojdzie to ja dostane do głowy a i Majeczki mi szkoda jak tak placze..
 
Ale sobie pospala:szok:

Co do mezulka to nie dziwie ci sie ze tak myslisz:no:tez mialabym takiego serdecznie dosc:tak:ty chyba kiedys przechwaliłas go:tak:bo pisalas jaki z niego dobry i usłuchany mezus.Czyli jednak to prawda "NIE CHWAL DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA ":tak::tak::tak:

swiete slowa.. moje zawsze obracaja sie w druga str... nie jest najgorszy pod wzgledem ze jak go prosze o cos to nie marudzi ale w klotni to wygarnie..ehehe a juz dzwonil i przepraszal i ze chcialby mnie etraz przytulic bo wie ze w nerwach pwoiedzial zle slowa... jest mi przykro i smutno ale wybacze mu z tym ze nie bede taka mila i slodka.. zreszta ja mila i slodka nie ejstem od walentynek gdyz mam powody jeszcze sie gniewac ehehhe
kopciuszku co do spania to malo tego.. wstala o 7:15 zjadla i spi do teraz! hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a u Was coś on pomaga?
fakt że wolałabym kupić juz dzisiaj coś a nie czekac np na sab simplex bo nim on dojdzie to ja dostane do głowy a i Majeczki mi szkoda jak tak placze..

pomaga Debridat. co prawda nie pomógł od razu w 100%, na to trzeba kilku dni, ale złagodził kolki. a po tygodniu nie było ich w ogóle.
a jak się nam skończył kilka dni temu to znowu wróciły.
dajesz dwa razy dziennie po 2,5 ml. tylko on jest gorzkawy i Daniel nie wypije go z łyżeczki, muszę mu rozcieńczyć wodą lub herbatką, powiedzmy 20 ml picia i 2,5 ml lekarstwa.
 
pomaga Debridat. co prawda nie pomógł od razu w 100%, na to trzeba kilku dni, ale złagodził kolki. a po tygodniu nie było ich w ogóle.
a jak się nam skończył kilka dni temu to znowu wróciły.
dajesz dwa razy dziennie po 2,5 ml. tylko on jest gorzkawy i Daniel nie wypije go z łyżeczki, muszę mu rozcieńczyć wodą lub herbatką, powiedzmy 20 ml picia i 2,5 ml lekarstwa.
no tak ale moje dziecie nie napije sie z butelki...;/
wiec nie bardzo mam to jak rozcienczyc..
spruboje jednak...
 
Witam dziewczynki:-)
nie mam czasu za bardzo z Wami byc i przez to mam ogromne wyrzuty sumienia brakuje mi was bardzo:tak:teraz troche przysiadlam ale maly sie juz obudzil wiec musze go jedna noga bujac w byjaczku co by sie nie rozryczal bo glodny sie juz zrobil.

a u Was coś on pomaga?
fakt że wolałabym kupić juz dzisiaj coś a nie czekac np na sab simplex bo nim on dojdzie to ja dostane do głowy a i Majeczki mi szkoda jak tak placze..

nam pomaga INFACOL rewelacja!!! przed kazdym posilkiem sie daje,a jezeli nie chcesz dawac przed kazdym to mozesz go dac w trakcie bolu i po 15min koniec z kolkami kosztuje ok 19zl. ja juz probowalam roznych ale wracam wciaz do infacolu.
 
Wiecie jestem wściekła, jakie zawistne są niektóre osoby, fotka Antosia wystawiona była w konkursie, wyobraźcie sobie, ze inne mamusie głosują tak, żeby inne fotki niż ich dzieci nie wygrały, Kilka takich mamuś zamiast oceny 5 postawiło mi 3, więc z wygranej nici. :-( Co za chamstwo!
 
Wiecie jestem wściekła, jakie zawistne są niektóre osoby, fotka Antosia wystawiona była w konkursie, wyobraźcie sobie, ze inne mamusie głosują tak, żeby inne fotki niż ich dzieci nie wygrały, Kilka takich mamuś zamiast oceny 5 postawiło mi 3, więc z wygranej nici. :-( Co za chamstwo!

zgadzam się CHAMSTWO wyszywane grubymi nicmi!!!! tak nie powinno byc,ale niestety tak juz jest na tym swiecie:wściekła/y:
 
Wiecie jestem wściekła, jakie zawistne są niektóre osoby, fotka Antosia wystawiona była w konkursie, wyobraźcie sobie, ze inne mamusie głosują tak, żeby inne fotki niż ich dzieci nie wygrały, Kilka takich mamuś zamiast oceny 5 postawiło mi 3, więc z wygranej nici. :-( Co za chamstwo!

bydlactwo ... ale taka zawisc jest w ludziach co poradzic ...

to powod dla ktorego ja nigdy nie wystawiam fotek w konkursach ... raz to zrobilam i zaluje ...
 
reklama
moja dzioba lezy na macie i sie rozglada za zabawkami :) a ja moge nastukac kilka slow :)

no wiec 2 dni z rzedu dziecko mi zasnelo samo wieczorem ... ech oby tak juz zostalo ... ale na cuda nie licze ...
 
Do góry