reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

no to jestesmy na tym samym etapie!!!:-)
chociaz kogos mam u swego boku:-)
damy rade jakos razem!:tak:
Witam w klubie ja waze jeszcze wiecej hehe przed chwilka jechalam na orbitreku i sie upocilam jak swinka najlepsze jest to ze moj maly zasnal i szybko pobieglam na gore pojezdzic a jak zeszlam to on sie w tym samym momencie obudzil tak jak wczoraj o co chodzi:)))))))
 
reklama
Witam Walentynkowo

Zrobilam Frankowi przeglad buzki, ma nie tylko osad na jezyczku ale tez taka bialawa, a raczej kremowa jakby krosteczke z tylu na dziaselku, wyglada to mniej wiecej jak wychodzacy zabek, ale nie ma zaczerwienienia wokol...
czy to moze byc afta/plesniawka?
Hmm..

Taa, Walentynki... Chlopcy spia, ja na swoim laptopie i ze sluchawkami w uszach, moj mezczyzna na swoim, rowniez ze sluchawkami :huh:

to chyba jest pleśniawka. może kup aphtin zapobiegawczo? nam pediatra kazała raz na tydzień popędzlować w buźce aphtinem.
 
Witam w klubie ja waze jeszcze wiecej hehe przed chwilka jechalam na orbitreku i sie upocilam jak swinka najlepsze jest to ze moj maly zasnal i szybko pobieglam na gore pojezdzic a jak zeszlam to on sie w tym samym momencie obudzil tak jak wczoraj o co chodzi:)))))))

hehehe, Szymonek Ci pomaga jak widać, grzeczne dziecko :tak: ja czekam aż wreszcie będę mogła brzuszki robić! mąż kupił jakiś taki pas masujący to będzie mi towarzyszył w ćwiczeniach :-p

wiecie, że ja jeszcze nie byłam u ginekologa? :sorry:
 
Ja ide jutro nie chce mi sie jak nie wiem ale na szczescie moja ginka ma gabinet 2 bloki obok wiec spokojnie z malym sobie skocze:) NO to musisz sie wybrac Cherie ja to po tej ciazy mam dosc lekarzy wynikow i szpitali:)
 
Ja ide jutro nie chce mi sie jak nie wiem ale na szczescie moja ginka ma gabinet 2 bloki obok wiec spokojnie z malym sobie skocze:) NO to musisz sie wybrac Cherie ja to po tej ciazy mam dosc lekarzy wynikow i szpitali:)

nawet mi nie mów... ja też mam dość. jak przejeżdżam obok szpitala to zamykam oczy... :confused2:
 
jezu wiecie jak nas zasypało?! :szok: śniegu po kolana, dosłownie! sąsiedzi już nie nadążają z odśnieżaniem a tu dalej pada!
 
jezu wiecie jak nas zasypało?! :szok: śniegu po kolana, dosłownie! sąsiedzi już nie nadążają z odśnieżaniem a tu dalej pada!
Nic nawet nie mow nam osiedle koparką odsniezyli ale znow napadalo i teraz tez pada nie wiem jak ja jutro wyjde z wozkiem a musze isc do apteki po szczepionki przez zaspy z malym to bedzie wyprawa a znajomi akurat pojechali do Swinoujscia wiec nikt z szymkiem nie zostanie. Dzis u nas cieplo ale pada i wilgotno wiec malego wystawilam w foteliku przy oknie bo mi juz go zal i spi smacznie chociaz taki niby spacer zaliczy hehe od jutra ma byc lepsza pogoda mam nadzieje ze wyjdzie w oncu slonce i przestanie marznacy snieg:/
 
reklama
wiecie, że ja jeszcze nie byłam u ginekologa? :sorry:

Ja tez nie:-) he ale jakos niechce mi sie jak cholerka:confused2: bo jak mam wolna chwile to wole poodpoczywac he no i do dentysty jezdzlam ale no jak wroce do domku po tym remoncie to zadzwonie i sie umuwie ... pierwszy krok zeby zalatwic ta sprawe;-)
 
Do góry