reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Pytanie do mam WYLACZNIE BUTELKOWYCH czy juz macie okres..???????

bo ja jeszcze nie mam i wogole niewiem po jakim czasie moge sie spodziewac.. bo wiem ze jak sie karmi piersia to raczej normalne ze przez dluzszy czas nie ma sie a jak jest z mamami buteolkowymi????? PROSZE O ODP..
Ja dostałam w zeszłym tygodniu ledwo mi się skończył w poniedziałek i zaczął w czwartek od nowa. Mam nadzieję że to normalne?
 
reklama
Laski od jakiego wieku mozna uzywac
Sterimar ???
Bo ponoc na opakowaniu nie jest napisane a ja kupilam nivea baby i jest od 3 m ;/
ehh
a pilnie potrzebuje!
 
Witam Walentynkowo

Zrobilam Frankowi przeglad buzki, ma nie tylko osad na jezyczku ale tez taka bialawa, a raczej kremowa jakby krosteczke z tylu na dziaselku, wyglada to mniej wiecej jak wychodzacy zabek, ale nie ma zaczerwienienia wokol...
czy to moze byc afta/plesniawka?
Hmm..

Taa, Walentynki... Chlopcy spia, ja na swoim laptopie i ze sluchawkami w uszach, moj mezczyzna na swoim, rowniez ze sluchawkami :huh:
 
Laski od jakiego wieku mozna uzywac
Sterimar ???
Bo ponoc na opakowaniu nie jest napisane a ja kupilam nivea baby i jest od 3 m ;/
ehh
a pilnie potrzebuje!

ja stermiar od poczatku mialam uzywac... zreszta julka jakies 3 tyg temu byla chora wiec mialamiesiac i jzu lekarz kazal nam to uzywac.
 
Laski od jakiego wieku mozna uzywac
Sterimar ???
Bo ponoc na opakowaniu nie jest napisane a ja kupilam nivea baby i jest od 3 m ;/
ehh
a pilnie potrzebuje!
Ja Nivea Baby spray używam od 2 tyg życia Franka. Był u nas pediatra neonatolog z oddziału noworodków, pokazywałam mu to i słowa nie powiedział, że nie mogę używać. Tu chodzi głównie o to, że nebulizer jest silny, ale jak będziesz psikać na płatki noska to krzywdy nie zrobisz.
 
Laski od jakiego wieku mozna uzywac
Sterimar ???
Bo ponoc na opakowaniu nie jest napisane a ja kupilam nivea baby i jest od 3 m ;/
ehh
a pilnie potrzebuje!

ja sterimar używam od pierwszych dni - mam strasznie suche powietrze w domu i nic nie dają nawilżacze, dlatego po kilka razy dziennie psikam Sterimar do noska - ma bezpieczną końcówkę więc krzywdy maleństwu nie zrobisz.

to i tak lepiej niz ja bo ja mam 168 cm
i 80kg wagi
buahahahhaha:-D

we trzy jesteśmy na tym samym etapie :-p ja mam 176 cm i 81 kg :laugh2:
 
reklama
ehhh, Daniel od dwóch godzin wisi praktycznie non stop na cycku, chyba przetrzymam go z godzine i dostanie flaszke :sad: za każdym razem zasypia i pod koniec cycka samą brodawkę... a po 5-10 min jak mu zabiorę albo jak sam wypluje to się budzi... i się złości.
 
Do góry