reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

czesc dziewczynki
Ostatnio malo tu bywam bo mam sporo spraw do pozalatwiania.
10 lutego lecimy do Polski wiec zalatwiam paszport dla Mmaxa i wszystko co mozliwe i zwiazane z tym wyjazdem.
Przez porod, swieta , gosci narobilo sie tez pare zaleglosci w sprawach domowo-urzedowych wiec nadrabialam.
Zauwazylam ,ze poraz kolejny zostal poruszony temat antykoncepcji.
Tak wiec ja wlasnie jutro ide zalozc spirale. Juz kupilam i dostalam okres 3 dni temu wiec najlepszyczas na zalozenie.
I juz sie nie bede martwic :) Jazda na calego :)

O to fajnie:-)zdasz mi relacje jak to wyglada,czy boli,jak dlugo trwa;-)tez sie zastanawiam nad spiralka:tak:
 
reklama
a ja wczoraj w nocy myslałam ze umre :baffled:
jak sie okazało schodził mi piasek z nerek
siusiałam z krwia i skrzepami sorki za szczegoły:zawstydzona/y:
dobrze ze w domu był furaginum tabletki p/bolowe i termofor
od 2 do piatej miałam cały czas parcie:hmm: na siusiu
teraz biore jeszcze antybiotyk
pierwszy raz mi sie to przytrafiło
podobniesz ruszylo go to ze teraz duzo piłam :sorry2:
 
ja tamtego dnia sie nie zabezpieczylam:ninja2: stwierdzilam ze w urodziny mozna bez.....:nerd: teraz spimy oddzielnie
ja sie boje moj syn byl duzy zaklinowal sie wyszlo mu pol glowki a ja powoli pekalam az peklam na całego,a dotego wkoncu mnie rozcieli bo by mnie calkiem rozerwalo,balam sie isc zdjac szwy i sama sobie wyrwalam:-:)-:)-( a poza tym w miejcu gdzie byly szwy zostaly mi jakies gulałki ktore nie chca sie wchlonac:no::no::no: bOJE SIE SEXU:szok:
współczuje :szok: ja dlatego tak strasznie bałam sie porodu naturalnego...sadze,ze po nim chyba nigdy bym juz do seksu nie wróciła taki mialabym uraz...ale mówią,że to mija , wiec trzeba byc dobrej mysli...
 
Dziewczyny może Wy bedziecie umiały pomóc mi w rebusie ?

- dziecko prezy się podgina nózki do góry, postękuje, krzywi się ...
- nie ma twardego brzucha!
- nie puszcza bączków, od godz. 14:00 zero kupek, w tym czasie było 5 karmień na żądanie.
- nie płacze
jakieś pomysły ? :-(

prawdopodobnie kolka najczesciej łapie miedzy 2/3 tygodniem
wspólczuje:-( moja tez na tym przełomie dopadło
na poczatku tylko sie prezyła i podkurczała nozki jak to połozna mowiła radziła sobie z tym
a po kilku dniach jak zaczeła płakac:shocked2:
tak załosnie :baffled:
 
Ja miałam stracha przed zdjęciem szwów z brzucha i miałam czego się bać!:baffled:
Pół godziny mi zdejmowali i nie mogli. Podważali żyłke igłą ale się zrywała. Bolało jak cholera:-:)-:)-(
ja miałam rozpuszczalne na szczescie :tak: ale mysle ,ze i tak lepsze zdejmowanie szwow z brzucha niz z tamtad...
 
współczuje :szok: ja dlatego tak strasznie bałam sie porodu naturalnego...sadze,ze po nim chyba nigdy bym juz do seksu nie wróciła taki mialabym uraz...ale mówią,że to mija , wiec trzeba byc dobrej mysli...

u mnie jak mineło 6 tygodni po porodzie to jak reka odjoł
a szew miałam fajny bo ciagły nie na okretke i bardzo szybko sie zrosło ze srodka dwa szwy wypadły wiec nie tak zle

dafi , malgorzta czemu nie pojdziecie z tym do lekarza:confused:
jak cos jest nie tak
 
Ja o seksie tez nie mysle:no:zreszta podobniez kobiety ktore karmia odczuwaja mniejsza ochote:tak:mnie tez boli naciecie i powiem wam ze bedzie bolalo jeszcze jakis czas:tak:nie bedzie to jakis mocny bol ale bedziemy odczuwac takie ciagniecie dosc dlugo:tak:mnie tez boli tak jak Ciebie:tak:tez po kupkaniu mam krewke:-(i tez puscil mi szewek 1:tak::wściekła/y:


Ja tez podziwiam:tak:
kurcze a mówia,ze po porodzie naturalnym sie szybciej dochodzi do siebie:confused: ja po cesarce po tygodniu zapomnialam o tym temacie porodu,bólu,połogu...
 
jutro idziemy sie szczepic mam nadzieje ze nie bedzie strasznego lamentu i niepozadanych odczynow poszczepiennych

a tak wogole ja chcem wiosne bo pedy zapuszcze w tym domu:errr:
 
reklama
mammamija tego jeszcze nie grali zeby przez caly dzien nie napisac ani jednego posta ... ale takie zycie ... troche mnie nie bylo i troche nie mialam czasu ...

i pomyslec ze taki maluszek a potrafi wywrocic swiat doroslych do gory nogami !!
 
Do góry