reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Aha mam pytanie bo jak siąkam nos to się boję bo przy kaszlu kobietom różne rzeczy się w ciąży dzieją a przy czyszczeniu nosa też jest jakieś zagrożenie?? Nie znoszę być przeziębiona:(
Dziś ja narzekam:p
 
reklama
Czesc dziewczynki.

Dla mnie ciaza to tez stan blogoslawiony. Uwielbiam byc w ciazy. Czuje sie swietnie a w tym trymestrze to nawet ani razu nie zaplakalam. :). tfu tfu tfu.

Zastanawialam sie dzisiaj gdzie sie podzialy nasze dawne kolezanki. Nowicjuszki to pewnie nawet ich nie kojarza a byly to dziewczyny dosc aktywne na forum.
No wiec - GDZIE JEST: Reve, Beata, Aparatka, Martuska, Asia_rem, Monika222.
Nawet MalaJedza i Lilijka jakos ucichly.
Okres wakacyjny nie sprzyja,żebyśmy wszytskie siedziały przy kompach... Za to założę się że jesienią odnajdę się wszytskie! :-D:-D
 
Aha mam pytanie bo jak siąkam nos to się boję bo przy kaszlu kobietom różne rzeczy się w ciąży dzieją a przy czyszczeniu nosa też jest jakieś zagrożenie?? Nie znoszę być przeziębiona:(
Dziś ja narzekam:p
oj kochana nie tylko ty, ja też a ztym czyszczeniem noska to nie mam pojęcia ja też w czoraj byłam zasmarkana a dziś jak by ręką odją a nic nie zażywałam:tak:
 
Witam się:)

Miałam koszmarną noc. Gardło mnie mocno bolało i ten katar.. przez który oddychać nie mogłam! Jak ja tego nienawidzę.. Spałam przez to wszystko ledwo co.
Nad ranem gardło już nie bolało i nie boli (ODPUKAĆ!), katar męczy dalej. Psiknęłam nawet lek homeopatyczny - krople do nosa to są Euphorbium. Stosowałam je w kwietniu i wiem, że kobiety w ciąży mogą je zażywać, nawet niemowlaki. Ale to też nie pomogło:( Mam nadzieję, że w nocy to pomoże bo chciałabym się wysypiać. Głowa mnie przez to wszystko boli.
Chyba mam ''świńską'' grypę;/;/;/;/
No najgorsze, że żadnych kropli ani nic nie możesz brać ;/ Ale są takie sztyfty do wąchania które odblokowują nos. Jak Ci nie przejdzie to leć do lekarza może chociaż jakieś "inhalacje" na lepsze oddychanie i syropik na gardło... Ja musze się z moją egzemą wybrać w końcu bo się zadrapię a mam na palcu u ręki, to nie za ładnie wygląda... :no:
 
No najgorsze, że żadnych kropli ani nic nie możesz brać ;/ Ale są takie sztyfty do wąchania które odblokowują nos. Jak Ci nie przejdzie to leć do lekarza może chociaż jakieś "inhalacje" na lepsze oddychanie i syropik na gardło... Ja musze się z moją egzemą wybrać w końcu bo się zadrapię a mam na palcu u ręki, to nie za ładnie wygląda... :no:

Stosuję te krople w/w, ale nie pomogły. Gardełko już nie boli.
 
A ja jestem wredna w ciąży, biedny ten mój mąż:-( jestem strasznie czepliwa, wszytsko mnie denerwuje:-( no ale staram się panowac nad sobą :tak: Najchętniej to bym wszystkich w jednym szeregu ustawiła:tak:

No wlasnie, a mi sie wydawalo, ze ten 2 trymestr jest super zawsze - tak bylo z Wiktorkiem, a tu widze ze nie jestem wyjatkiem. A jak bedzie w 3 trymestrze? :szok:
powyprowadzaja sie wszyscy...
 
A co do kichania, kaszlenia, wydmuchiwania nosa, to ja wątpię, żeby to miało jakiś zły wpływ... Ne słyszałam jescze o zakazie np.kichania w ciąży... Naprawdę niczego już by nam nie wolno było robić..
 
ja mam to samo nawet przed chwilą sie z mamą hyciłam o moją kuzynkę , bo ona nie ma pieniędzy i moja mama wpadła na pomysł że jej zasponsoruje studia 450 zł. miesięcznie ja chyba oszaleje, bo jeszcze moja siostra jest na studiach a ta kuzynka to jest dalsza rodzina druga woda jak sie to mówi, a jej mama sie niczym sie nieprzejmuje to dlaczego moja mama ma sie przejmować, ja też potrzebuje kasy .
Wiem jestem okropna ale musiałam to z siebie wyżucić:crazy:
A najgorsze w tym pewnie jest to, ze ktos probuje nami kierowac i decydowac na co mamy wydawac pieniadze... prawda? Tez mam takich w rodzinie...:baffled:
 
reklama
Czesc Dziewczyny co do tego kichania to sie nic nie stanie ja sie przeziebilam jak lezalam w szpitalu bo mi sie lozysko odkejalo i to wtedy dopiero sie balam ale lekarz powiedzial ze ok i tylko rutinoscorbin kazal brac
 
Do góry