reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

matko jak ja nie lubię takiego dosypiania.. po tym jak mój wyjdzie z pracy.. teraz to bardziej niewyspana jestem niż wtedy jak wstałam przed 6 ;|
 
reklama
matko jak ja nie lubię takiego dosypiania.. po tym jak mój wyjdzie z pracy.. teraz to bardziej niewyspana jestem niż wtedy jak wstałam przed 6 ;|

oj znam to skads ... w ubieglym tygodniu tak mialam ... wstawal na rano to ja sie budzilam a potem do 7 przy kompie i kimawa ... a potem to juz wcale nie moglam dojsc do siebie ...

na szczescie teraz ma nocki to przychodzi rano i przytula nas do siebie i spimy :D
 
witam nowe grudnióweczki
z tego co czytałam to prawie wszystkie już czujecie kopniaki a ja dalej nic juz zaczynam sie niepokoić, ale w przyszłym tyg do ginia ide to mam nadzieje że moje obawy rozwieje,:sorry:
Obawy?? Ja mam 19 tydz i nic:-( żadnego kopniaczka, coś leniwy mój synuś. Czasem mam tylko taki ucisk, jakby na pęcherz i to wszystko.
Brzusiu natomiast rośnieee. Moja mama co mnie widzi to mówi żem gruba i już się boi jak będę wyglądać w końcówce. A ja tylko 2 kg przytyłam!!!(zaczynałam z 65k potem -1 a teraz +2).

Co do smaczków....hmm już mówią na mnie frytkożerca;-) do wszystkiego frytki bym jadła.

Kawa na początku ciąży mnie odrzucała, teraz pije albo cappucino z 1łyż rozpuszczalnej kawy albo taką 1 łyż zalewam samym mlekiem-pycha
 
Czesc dziewczynki.

Dla mnie ciaza to tez stan blogoslawiony. Uwielbiam byc w ciazy. Czuje sie swietnie a w tym trymestrze to nawet ani razu nie zaplakalam. :). tfu tfu tfu.

Zastanawialam sie dzisiaj gdzie sie podzialy nasze dawne kolezanki. Nowicjuszki to pewnie nawet ich nie kojarza a byly to dziewczyny dosc aktywne na forum.
No wiec - GDZIE JEST: Reve, Beata, Aparatka, Martuska, Asia_rem, Monika222.
Nawet MalaJedza i Lilijka jakos ucichly.
 
Ja tez zaczelam pic kawe. Jedna dziennie z jednej malej lyzeczki rozpuszczalnej kawy i do tego duzo mkleka. Pije trzy dni pod rzad a potem mam wyrzuty i dwa dni nie pije. A potem na nowo :).
W pierwszym trymestrze nie wypilam ani jednej filizanki. Odrzucala mnie. Teraz juz nie odrzuca :)
 
Czesc dziewczynki.

Dla mnie ciaza to tez stan blogoslawiony. Uwielbiam byc w ciazy. Czuje sie swietnie a w tym trymestrze to nawet ani razu nie zaplakalam. :). tfu tfu tfu.

Zastanawialam sie dzisiaj gdzie sie podzialy nasze dawne kolezanki. Nowicjuszki to pewnie nawet ich nie kojarza a byly to dziewczyny dosc aktywne na forum.
No wiec - GDZIE JEST: Reve, Beata, Aparatka, Martuska, Asia_rem, Monika222.
Nawet MalaJedza i Lilijka jakos ucichly.

Ja tez Juz od dłuzszego czasu mialam spokuj i jakoas taka szczesliwa bylam hahah ,do wczoraj ....no tak kipiałam ze szok ! ale dzisiaj juz spoko :) Nawet tato mnie przeprosil a ja jego ze wygarnełam za duzo :) No i zas sie popłakałam :baffled: ale tym razem ze sie pogodzilismy ahahhaha
Machnoł reka i powiedzial ze "mama byla taka sama- nie wiadomo o co jej chodziło w ciazy" eeee tam !!!!!

Reve - zaglada od czasu do czasu :)
Beata - o niej tez ostatnio myslalam ze kawał czasu juz do nas nie zagladała.
Martuska - faktycznie jakos zacichła
Lilijka - zaglada od czasu do czasu

Z reszta nie mam pojecia co sie dzieje :confused2::confused2::confused2:

A ja dzis poszłam na ryneczek zakupiłam buty dziecku co by w sandałach na boisku nie musial w piłke grac ,bo wczoraj został nam tylko jeden - dalej niewiem jaki cudem zgubił buta :confused2:.
NO i kupiłam sobie przeslicza tuniczke na ramiaczkach !!!!!!!!!! Za jedyne 15 zł.
Polece nastepnym razem chyba wezme inne kolory bo tak mi sie spodobała jak przymierzyłam w domku !!! Super wyglada do getow 3/4 ciazowych :) ( kupialm na allegro)
 
Obawy?? Ja mam 19 tydz i nic:-( żadnego kopniaczka, coś leniwy mój synuś. Czasem mam tylko taki ucisk, jakby na pęcherz i to wszystko.
Brzusiu natomiast rośnieee. Moja mama co mnie widzi to mówi żem gruba i już się boi jak będę wyglądać w końcówce. A ja tylko 2 kg przytyłam!!!(zaczynałam z 65k potem -1 a teraz +2).

Co do smaczków....hmm już mówią na mnie frytkożerca;-) do wszystkiego frytki bym jadła.

Kawa na początku ciąży mnie odrzucała, teraz pije albo cappucino z 1łyż rozpuszczalnej kawy albo taką 1 łyż zalewam samym mlekiem-pycha

Ja tez mam to samo z kawa ,jakos mnie odrzuciło od niej ,zle sie po kawie czułam ....teraz pije cappucino ,lub mleko z jedna łyzeczka rozpuszczalnej ahahah :) Nie ciagnie wiec nie pije :)
Ja na frytki tez mam ochote ,ale jakos nie mam natchnienie co by je zrobic hahahha
 
A ja jestem wredna w ciąży, biedny ten mój mąż:-( jestem strasznie czepliwa, wszytsko mnie denerwuje:-( no ale staram się panowac nad sobą :tak: Najchętniej to bym wszystkich w jednym szeregu ustawiła:tak:
 
A ja jestem wredna w ciąży, biedny ten mój mąż:-( jestem strasznie czepliwa, wszytsko mnie denerwuje:-( no ale staram się panowac nad sobą :tak: Najchętniej to bym wszystkich w jednym szeregu ustawiła:tak:
ja mam to samo nawet przed chwilą sie z mamą hyciłam o moją kuzynkę , bo ona nie ma pieniędzy i moja mama wpadła na pomysł że jej zasponsoruje studia 450 zł. miesięcznie ja chyba oszaleje, bo jeszcze moja siostra jest na studiach a ta kuzynka to jest dalsza rodzina druga woda jak sie to mówi, a jej mama sie niczym sie nieprzejmuje to dlaczego moja mama ma sie przejmować, ja też potrzebuje kasy .
Wiem jestem okropna ale musiałam to z siebie wyżucić:crazy:
 
reklama
Witam się:)

Miałam koszmarną noc. Gardło mnie mocno bolało i ten katar.. przez który oddychać nie mogłam! Jak ja tego nienawidzę.. Spałam przez to wszystko ledwo co.
Nad ranem gardło już nie bolało i nie boli (ODPUKAĆ!), katar męczy dalej. Psiknęłam nawet lek homeopatyczny - krople do nosa to są Euphorbium. Stosowałam je w kwietniu i wiem, że kobiety w ciąży mogą je zażywać, nawet niemowlaki. Ale to też nie pomogło:( Mam nadzieję, że w nocy to pomoże bo chciałabym się wysypiać. Głowa mnie przez to wszystko boli.
Chyba mam ''świńską'' grypę;/;/;/;/
 
Do góry