reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

mam z kim pogadac to fakt :-)
ide budzic moje towarzystwo, bo inaczej ruina finansowa nam grozi. Rozalka tak smacznie spi z tatusiem. nikt nie poszedl do pracy!
 
reklama
hehe a ja sie znowu wyspalam :D i musze z calym przekonaniem powiedziec ze w moim przypadku ciaza to stan blogoslawiony :D czuje sie wspaniale i do szczescia potrzeba by m tylko troche wiecej swietego spokoju :D
no ale sniadanko zjedzone wiec moge troche posiedziec i powymyslac :D
 
Witam z rana!! Wiecie co ktoś mi chyba puka w brzuszku!! od wczoraj mam takie dziwne uczucie pod pepkiem-ale fajne...
Co do szpilek na wesele to ja tez sobie pochodzilam cala niedziele i wszystko byloby ok ale jak sie polozylam do lozka to nie moglam sie przewrocic bo dostawalam takich skurczy lydek, ze ciagle sie budzilam!!!
 
witam nowe grudnióweczki
z tego co czytałam to prawie wszystkie już czujecie kopniaki a ja dalej nic juz zaczynam sie niepokoić, ale w przyszłym tyg do ginia ide to mam nadzieje że moje obawy rozwieje,:sorry:
 
Ostatnia edycja:
witam nowe grudnióweczki
z tego co czytałam to prawie wszystkie już czujecie kopniaki a ja dalej nic juz zaczynam sie niepokoić, ale w przyszłym tyg do ginia ide to mam nadzieje że moje obawy rozwieje,:sorry:

mazia ja tez jeszcze nie czuje kopniakow :D ale spokojnie :) wszystko w swoim czasie :D

ja tam po weselu nie mialam problemow :D mialam je natomiast po pogrzebie ale jak sie okazalo z nerwow a nieod chodzenia na szpilach :D a i jak lekarzowi powiedzialam o tych skurczach to mi powiedzial ze mam sie uspokoic i wziac czasem tabletke magnezu i wszystko samo przejdzie ... i mial racje :D
 
mazia ja tez jeszcze nie czuje kopniakow :D ale spokojnie :) wszystko w swoim czasie :D

ja tam po weselu nie mialam problemow :D mialam je natomiast po pogrzebie ale jak sie okazalo z nerwow a nieod chodzenia na szpilach :D a i jak lekarzowi powiedzialam o tych skurczach to mi powiedzial ze mam sie uspokoic i wziac czasem tabletke magnezu i wszystko samo przejdzie ... i mial racje :D
ty to ostatnio miałaś trudny tydzień a jak po weselu wybawiłaś sie
 
Nie miałam siły nic wczoraj napisać bo tak potwornie się czułam:-:)-:)-(
Normalnie poszłam spać o 21 razem z Haneczką!:-D:-D
Jak jeszcze od kogoś usłyszę że ciąża to stan błogosławiony to mnie szlag trafi!!!! To stwierdzenie wymyślił jakiś bardzo MĄDRY facet, któremu nigdy ciąża nie groziła:-D:-D
Powiem wam że wtej ciąży czuję się znacznie gorzej niż w pierwszej! Najpierw męczyły mnie mdłości i STRASZNE wzdęcia a teraz już zaczęła się zgaga!!! Nie ważne co zjem i ile , co wypiję leżę czy stoję to wieczorami cały czas pali!!! Jak pomyślę że aż do końca to będę miała to chce mi się ryczeć!!!
W dodatku nocami mi stopy puchną i zaczęłam spać tak żeby je mieć trochę wyżej! Bardzo wygodny sposób spania cholercia:no::no::no:
Co do waszych płaczliwych nastrojów to ja mam na odwrót bo po wszystkich wrzeszczę!!! Normalnie jestem czasami tak wściekła nie wiem na co lub na kogo że szok!!! Wszyscy chodzą przy mnie na paluszkach choć to i tak nic nie daję!!

Ble ble jestem okropna:-D:-D:-D
Ale w czwartek idę na usg połówkowe to wam napiszę jak tam moja dzidzia i czy nie odpadły mu czasem kuleczki:-D bo strasznie się tego boję że nagle okaze się dziewczynką:-D:-D:-D

Ja tez wrzeszcze a potem na mnie wrzeszcza czemu ja wrzeszcze i potem ja sie obrazam ze na mnie wrzeszca i kolejny etap to podusia i jaka ja paskuda i oni zreszta tez. Ksiazke mozna napisac co ja tedy wymyslam, taaakie historie...
Ale sluchaj, spuchniete nogi to cos nie tak chyba, lekarzowi powiedz, moja siostra miala tak i okazalo sie ze miala zatrucie ciazowe czy cos... mi spuchly przed porodem 2 tyg.
 
Ja tez wrzeszcze a potem na mnie wrzeszcza czemu ja wrzeszcze i potem ja sie obrazam ze na mnie wrzeszca i kolejny etap to podusia i jaka ja paskuda i oni zreszta tez. Ksiazke mozna napisac co ja tedy wymyslam, taaakie historie...
Ale sluchaj, spuchniete nogi to cos nie tak chyba, lekarzowi powiedz, moja siostra miala tak i okazalo sie ze miala zatrucie ciazowe czy cos... mi spuchly przed porodem 2 tyg.

Powiem mu w czwartek! Ale one w sumie nie są bardzo bardzo spuchnięte tylko rano czuję się jakbym całą noc szalała na szpilkach:-D:-D:-D a ja choć bozia mi wzrostu nie dała:-) to niecierpię chodzić na obcasach:-):-) ale na weselach to do 16 jakoś wytrzymuję a potem japonki:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry