reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja wg. OM jestem mamuśka listopadowa:tak::tak:jedno usg wyszło mi tylko na grudzień więc chyba pierwsza zamieszczę zdjęcia maluszka:-):-)
Właśnie wzięłam kąpiel teraz szybko pazurki i zaraz robię budyń:tak::tak: malinowy:-D
ja tez jakos czuje ze niby 14 grudzien ale raczej mam przeczucie na druga polowe listopada
 
Hej Dziewczynki!
Tym razem ja zwracam się do Was o kilka słów pociechy...Jak pisałam w południe byłam dzisiaj na usg połówkowym. Wszystkie wymiary są w normie, dzidziuś pięknie brykał w brzuszku. Pan doktor kilka razy przełączył na 3D/4D i widzieliśmy z mężem slicznego malucha jak ssie paluszek i zasłania się drugą rączką. Płci nie znamy, bo nie chcieliśmy wiedzieć. Maleństwo waży 350 gram.
No a teraz ta gorsza dla mnie część. Pan doktor znalazł jakąś plamkę na serduszku u dzidziusia. Niby nie robił paniki, pytał czy przechodziłam w ciąży jakąś infekcję. Kazał przyjść na kolejne usg za 4tyg. Co o tym myślicie? Tak strasznie się denerwuję.
moka nie ma sie poki co stresowac bo to moze tylko zaszkodzic, ja tez jak robilam sobie kilka dni temu usg, ale na praktykach akurat taki lekarz mi zrobil to zasial we mnie ziarnko leku bo powiedzial ze jeden maluch ma niewypełniony żołądek, ale nie wiadomo czy mu sie akurat opróżnil, czy usg bylo slabej jakosci, ale kazal sie nie martwic wiec czekam cierpliwie do srody kiedy to bede miala usg juz normalnie u mojego lekarza, staram sie nie stresowac, i Ty tez sie nie stresuj bedzie wsyztsko okej :)
 
Ozesz!!!!!!! Alez u mnie błyskawice i grzomty odchodza!!!!!!!!!!!!!!
Mnie dzisiaj poniosło ....ehhh az mi sie wstyd zrobiło.Pozarłam sie z ojcem na całego - miał lekka banke :angry::angry:.Przyrznełąm Ptyskowi bo nie wiem jakim cudem wrocił z łaki bez buta!!!!!! I juz go nie znalałam.Wsciekła byłam ze szok.A na koniec oberwało sie mezowi na skypa.Wogole poryczałam sie z tych nerwów ,bo ku...wa chyba nikt mnie nawet dzisiaj nie probował zrozumiec.Do tego zaczeła mnie bolec głowa ,pewnie z tych nerwów.I dzien do dupy jednym słowem.
Teraz i poprzytulałam synka ,do ojca sie nie odzywam ale jakos mi nie spieszno z nim gadac,no i maz zadzwonił jak mi przeszło i powiedział ze kocha mnie ponad zycie.NO i znowu sie poryczałam ze taka durna jesytem.I mimo ze wiem ze przeginam ,nie pochamuje az nie wyzygam wszystkiego.

Juz mi sie i lepiej oddycha i nerwy przeszły.Ale zauwazyłam jak mało mi brakuje zeby wychnac.A juz ostatnio tak fajnie było i zero stresu ,zero nerwow.:baffled:

Powiem Ci że cztam jak o moim dniu... Chociaż dziś mojemu się tylko dostało, przed moją mamą się powstrzymałam, chociaż już nie bało brakowało. Ogólnie chyba jakoś tak my ciężarówy mamy, że czasem dzień taki za przeproszeniem z dupy, i to bez powodu... :eek:No i oczywiście głowa to samo.. Nawet burze razme miałyśmy:-D
 
Dzięki Dziewczynki za te słowa pociechy! Zawsze to człowiekowi lżej na sercu. Staramy się z mężem dobrze do tego nastawić. Lekarz nie robił paniki, chwilowo nawet nie umieścił tego w opisie, żebym na własną rękę nie szukała w innych źródłach, co to może być. Kazał tylko zgłosić się na kontrolę za 4tyg, bo serduszko będzie większe i będzie mógł dokładniej obejrzeć. Wierzymy, że będzie dobrze.
A wrażenia z tego usg niezapomniane. Mamy kilka fajnych zdjęć jak np. ssie kciuka, może mąż mi któregoś dnia pomoże to zamieszczę na odpowiednim wątku.
A może stworzymy jakąś tabelkę, żeby w jednym miejscu można było zamieścić wymiary dzidzi po usg połówkowym (bo to raczej wszystkie dziewczyny będą miały). Fajnie byłoby na jeden rzut oka zobaczyć jak maluchy pięknie rosną i jak już na tym etapie różnią się między sobą. Co Wy na to?
 
NIe ma co bo to chyba najprzyjemniejsza oznaka ciazowa :tak::tak::tak:
sprawia ogromna radosc !!!
no siuper uczucie ja czekam z niecierpliwoscia na kazde kolejne kopniaki,
Dzięki Dziewczynki za te słowa pociechy! Zawsze to człowiekowi lżej na sercu. Staramy się z mężem dobrze do tego nastawić. Lekarz nie robił paniki, chwilowo nawet nie umieścił tego w opisie, żebym na własną rękę nie szukała w innych źródłach, co to może być. Kazał tylko zgłosić się na kontrolę za 4tyg, bo serduszko będzie większe i będzie mógł dokładniej obejrzeć. Wierzymy, że będzie dobrze.
A wrażenia z tego usg niezapomniane. Mamy kilka fajnych zdjęć jak np. ssie kciuka, może mąż mi któregoś dnia pomoże to zamieszczę na odpowiednim wątku.
A może stworzymy jakąś tabelkę, żeby w jednym miejscu można było zamieścić wymiary dzidzi po usg połówkowym (bo to raczej wszystkie dziewczyny będą miały). Fajnie byłoby na jeden rzut oka zobaczyć jak maluchy pięknie rosną i jak już na tym etapie różnią się między sobą. Co Wy na to?
mozna tableke stworzyc tylko musi byc któras chetna zeby ja ladnie aktualizowac ;) jak nasze terminy porodu
a joanna opisala w oddizelnym temacie tam gdzie jest jak wkleic suwaczek wzytsko po koleii jak wkleic zdjęcie, weic nie powinnas miec problemu, jak ja nie mialam ;)
 
Postaram się niedługo wkleić i może zdjęcie brzusia, bo jeszcze się nie chwaliłam. Z tą tabelką to może któraś miałaby ochotę podjąć się tego, ciekawa jestem czy ogólnie taki pomysł się spodoba. Tymczasem uciekam spać! Słodkich snów dla wszystkich!
 
reklama
dziewczyny, jakoś sceptycznie podchodzę do takiej tabelki, ( może coś źle zrozumiałam) ale już coraz rzadziej będą mierzyć nam dzieci, i te wymiary też już będą coraz mniej dokładniejsze, ze względu na ułożenie dzieci, ruchy
na necie znalazłam taki algorytm- programik, gdzie się wpisywało poszczególne wymiary i wychodził wiek wg usg - dla każdej części ciała osobno, teraz nie mogę znaleźć ale jak znajdę to wkleje
 
Do góry