reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A nie wiem czy się chwaliłam ale w końcu ktoś dobrze zrozumiał moje aluzje;-) i na chrzciny mały dostał termometr do ucha skroni i pupki w jednym:-) znaczy się z wymiennymi nakładkami! Super sprawa:tak:
Aga, podeślij link do tego termometru.
Właśnie chciałam was prosić o sugestie co do zakupu termometru, tylko prosiłabym o takie, które się u was sprawdziły.

U mnie też problem z ulewaniem, normalnie non stop się to małemu zdarza, nawet jak beknie. Już się zaczynam martwić, nie wiem jaka może być przyczyna?
 
Aga, podeślij link do tego termometru.
Właśnie chciałam was prosić o sugestie co do zakupu termometru, tylko prosiłabym o takie, które się u was sprawdziły.

U mnie też problem z ulewaniem, normalnie non stop się to małemu zdarza, nawet jak beknie. Już się zaczynam martwić, nie wiem jaka może być przyczyna?
Mi położna mówiła, że ulewanie jest normalne i nawet do 5 miesiąca może być:blink:
 
to szybko sie zastanawiaj bo beda cie o to pytac w szpitalu chyba ze 3 razy !!!

jak moge ci cos poradzic to chyba na XXX-lecia przyjmuje pani doktor Szepe !! wspanialy pediatra !!! i fajna jest pani dr Prokop /prywatnie przyjmuje na wolnosci ale nie wiem gdzie w przychodni przyjmuje ... musialabys poszukac/ ostatecznie na piastow jest jeszcze pani doktor Siewniakowa ale ona jest taka sobie ...
piasta odpada..ktos mi to mówił że tam ostatnio tragedia jakaś jest. z resztą kolezanka ma tam syna zapisanego i nie jest zadowolona..
Napiszę Ci coś co mówiły mi położne w szpitalu w listopadzie a ja się śmiałam - wyśpij się póki możesz:-):-):-)
problem w tym , że im bliżej godziny zer tym gorzej..
zasnąć nie umiem bo nawet jeśli się położe wczesniej to pośpię 2h i koniec.. o 24 już mam chodzonego..a jak poloze sie pozniej to wierce sie i do drugiej.. a obudzona jestem juz przed 5 o_O
a nawet jesli poloze sie w dzien to i tak bardziej mozna nazwac czuwaniem to co robie.. bo co pol godziny sie budze..
chyba mi sie organizm przestawia..


jutro szpital !!!!!
nareszcie :)
 
tak przeglądam liste dziewczyn..
i wychodzi na to że zostały tylko te trzy z Sylwestra.. bo reszta gdzieś przepadła dawno..wiec pewno urodziły :p
teoretycznie walczymy o medale za zamkniecie listy :p ale chyba ja to przegram skoro idę jutro do szpitala :-D no chyba ze nowamagdak i ulenka sie uwiną dzisiaj .. :p to ja zamknę całą listę, O! :-D
ale w najgorszym wypadku mam honorowe 3 miejsce :p
 
No bo stwierdzila ze niby jest lekko podraznione gardelko ,ze niby nic powaznego i nie trzeba antybiotyku ale przeciwzapalnie mam podawac po 1,5 ml 2 razy dzinnie syropek - taaaa jak on za cholere tego nie chce wypic.
Mam nadzieje że pomoże, chociaż z tego co pozniej doczutałam to Fifi ma się lepiej:-)
Wydaje mi się że najważniejsze jest to żeby się dzieciaczki nie wybudzały do końca w nocy więc najlepiej być bardzo spokojnym, i mówić cichutko albo wcale do dzieciaczka- u mnie to działa.
Dokładnie:-)

Dziewczyny kochane a czy którąś z was bolą kolana? Ja jak wstaję do małej w nocy to jest masakra mam wrażenie jakbym miała się przewrócić a nigdy takich problemów nie miałam i zastanawiam się od czego to może być.
Mnie bolało wszystko, zaczęłam przyjmować aspargin i przeszło, okazało sie że za mało potasu w organizmie miałam;-)
Kurde a mnie boli jak na @, durne uczucie.......
Okąpaliśmy Malutką i teraz zasypia:) Najgorsze, że czasem sobie nie tylko odbije, ale zwymiotuje;/ Myślę nad zmianą mleka do karmienia, może to będzie wyjście? Ale bez konsultacji z pediatrą nie chcę zmieniać. Za 2 tyg szczepienie to popytam.
I jak zwymiotuje to nie tak, że jej nie pionizujemy bo właśnie tak robimy i odbija jej się ładnie za każdym razem, potem np. zasypia, leży tak z 15 min i fruuuuuu zawartość ląduje na jej ubranku.
A spróbuj robic jej częstsze przerwy w trakcie karmienia, moze na raz zbyt łapczywie za duża ilośc mleczka wypija.
tak przeglądam liste dziewczyn..
i wychodzi na to że zostały tylko te trzy z Sylwestra.. bo reszta gdzieś przepadła dawno..wiec pewno urodziły :p
teoretycznie walczymy o medale za zamkniecie listy :p ale chyba ja to przegram skoro idę jutro do szpitala :-D no chyba ze nowamagdak i ulenka sie uwiną dzisiaj .. :p to ja zamknę całą listę, O! :-D
ale w najgorszym wypadku mam honorowe 3 miejsce :p

Korzystaj z dzisiejszego dnia, ja na Twoim miejscu pizze bym zjadła i snikersa:-D
 
reklama
To normalne, że sie boisz, zobaczysz, że wszytsko pójdzie szybko i gładko, będzie "PYK" i po krzyku;-);-) Tego Ci zyczę!!!!!
Pomyśl sobie, ze już niedługo będziesz po wszytskim;-)
 
Do góry