reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja już wysiadam.. nie umiem już tak czytac o Waszych maluszkach..bo mi smutno że moja kruszyna sobie jeszcze siedzi..

no i własnie sobie uświadomiłam że nie mam pojęcia do jakiej przychodni zapisze swojego szkrabika o_O
 
reklama
ja już wysiadam.. nie umiem już tak czytac o Waszych maluszkach..bo mi smutno że moja kruszyna sobie jeszcze siedzi..

no i własnie sobie uświadomiłam że nie mam pojęcia do jakiej przychodni zapisze swojego szkrabika o_O

to szybko sie zastanawiaj bo beda cie o to pytac w szpitalu chyba ze 3 razy !!!

jak moge ci cos poradzic to chyba na XXX-lecia przyjmuje pani doktor Szepe !! wspanialy pediatra !!! i fajna jest pani dr Prokop /prywatnie przyjmuje na wolnosci ale nie wiem gdzie w przychodni przyjmuje ... musialabys poszukac/ ostatecznie na piastow jest jeszcze pani doktor Siewniakowa ale ona jest taka sobie ...
 
kochana moj mial 2 wkucia
jedno na rotawirusty bo na ta sie zdecydowalismy gdyz pediatra nam mowila ze Patryk moze cos przyniesc ze szkoly ,pneumokoki odpuscilismy - zaszczepimy go jak skonczy roczek ( rada pediatry)
a skojarzona wzielismy 6 w 1 i dlatego jedno wkucie.
wiec rotawirusy i skojarzona 6w1
moze braliscie 5w1 tam sa dwa wkucia wlansie osobna na zoltaczke????:confused:tak przynajmniej nam pediatra nasza tlumaczyla :nerd:

Szczerze mówiąc nie wiem czy mieliśmy 5 w 1 czy 6 bo pediatra po prostu dał nam receptę na skojarzoną a ja nie dopytałam...ale pielęgniarka powiedziała wyrażnie że to była druga dawka szczepionki na żółtaczkę...a pierwszą dostał w szpitalu....chyba że właśnie ta druga dawka jest w tej 6 w 1???
Zgłupiałam całkiem:baffled::sorry2:

Trzymajcie kciuki żeby mi jakoś ta nocka przeleciała...mały trochę więcej marudził przy usypianiu ale za to wypił z jednej piersi i 140 ml mleka sztucznego:szok::szok::szok:
Na razie nie jest za ciepły i rączki też ma zimne więc na razie gorączki nie ma ale mam w pogotowiu czopki i termometr!

A nie wiem czy się chwaliłam ale w końcu ktoś dobrze zrozumiał moje aluzje;-) i na chrzciny mały dostał termometr do ucha skroni i pupki w jednym:-) znaczy się z wymiennymi nakładkami! Super sprawa:tak:
 
ja już wysiadam.. nie umiem już tak czytac o Waszych maluszkach..bo mi smutno że moja kruszyna sobie jeszcze siedzi..

no i własnie sobie uświadomiłam że nie mam pojęcia do jakiej przychodni zapisze swojego szkrabika o_O
Napiszę Ci coś co mówiły mi położne w szpitalu w listopadzie a ja się śmiałam - wyśpij się póki możesz:-):-):-)
 
ja tez jestem ciekawa jak mi minie nocka ... mala narazie zasnela spokojnie ale o tej porze jeszcze nie jest zle ... nakarmie ja z butli kolo polnocy i moze jakos do rana dospimy :) pani polozna nie za bardzo byla za dokarmianiem dzidziusia ale z drugiej strony powiedziala ze jak pokarmu jest niewiele to katowac dziecka nie ma co !! a sama widziala ze z tej prawej piersi pokarmu bylo ledwo ze ledwo !!
 
poza tym jestem strasznie osłabiona, blada i dokuczają mi migreny - męczę się narazie bez leków ale chyba długo nie pociągnę. zrobiłam dziś na cito morfologię i co? zaawansowana anemia - hemoglobina 6.4... boję się łykać żelazo żeby Daniel nie miał zatwardzenia bo mimo wszystko wciąż coś mojego mleka je.

Cherie, ja łykałam Sorbifer Durules 2xdziennie i nie miałyśmy problemów, ani ja ani Malutka, a hemoglobina skoczyła mi z 7,9 do 11,2 w 8 dni!
 
ja tez jestem ciekawa jak mi minie nocka ... mala narazie zasnela spokojnie ale o tej porze jeszcze nie jest zle ... nakarmie ja z butli kolo polnocy i moze jakos do rana dospimy :) pani polozna nie za bardzo byla za dokarmianiem dzidziusia ale z drugiej strony powiedziala ze jak pokarmu jest niewiele to katowac dziecka nie ma co !! a sama widziala ze z tej prawej piersi pokarmu bylo ledwo ze ledwo !!
Żeby Moja po butli spała pół nocy chociaż:-p
 
Kurde a mnie boli jak na @, durne uczucie.......
Okąpaliśmy Malutką i teraz zasypia:) Najgorsze, że czasem sobie nie tylko odbije, ale zwymiotuje;/ Myślę nad zmianą mleka do karmienia, może to będzie wyjście? Ale bez konsultacji z pediatrą nie chcę zmieniać. Za 2 tyg szczepienie to popytam.
I jak zwymiotuje to nie tak, że jej nie pionizujemy bo właśnie tak robimy i odbija jej się ładnie za każdym razem, potem np. zasypia, leży tak z 15 min i fruuuuuu zawartość ląduje na jej ubranku.

A moze ona poprostu za duzo zjada ???? mowilas ze zjada duzo !moze jest pelna :confused:
 
reklama
Szczerze mówiąc nie wiem czy mieliśmy 5 w 1 czy 6 bo pediatra po prostu dał nam receptę na skojarzoną a ja nie dopytałam...ale pielęgniarka powiedziała wyrażnie że to była druga dawka szczepionki na żółtaczkę...a pierwszą dostał w szpitalu....chyba że właśnie ta druga dawka jest w tej 6 w 1???
Zgłupiałam całkiem:baffled::sorry2:

Trzymajcie kciuki żeby mi jakoś ta nocka przeleciała...mały trochę więcej marudził przy usypianiu ale za to wypił z jednej piersi i 140 ml mleka sztucznego:szok::szok::szok:
Na razie nie jest za ciepły i rączki też ma zimne więc na razie gorączki nie ma ale mam w pogotowiu czopki i termometr!

A nie wiem czy się chwaliłam ale w końcu ktoś dobrze zrozumiał moje aluzje;-) i na chrzciny mały dostał termometr do ucha skroni i pupki w jednym:-) znaczy się z wymiennymi nakładkami! Super sprawa:tak:


aga wydaje mi sie ze byla to szczepionka 5w 1 tak jest zobrazowane na kalendarzu szczepien !
 
Do góry