reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Alitka kiedy on sexic sie nie chce jak mu powiedzialam ze lekarz glowke wyczul palcem haha no i po wczorajszym badaniu mnie boli nie powiem co:)
Kopciuszku moja ginka nic o wywolaniu nie mowila mam czekac na akcje porodowa chyba ze mi cisnienie skoczy :/
 
reklama
W wodzie skurcze co 7 minut :( z tego wszystkiego pękł mi hemoroid od tego napinania i biegania do toalety :( krwi co niemiara, nie zapowiada się fajnie :(


Mi wylazł cham jakieś tydzień temu, mimo że ciągle miałam rozwolnienie więc nie musiałam cisnąc, no ale na szczęście schował się 2 dni temu (swoja drogą nie wiedziałam że te paskudztwa mogą tak boleć),a skoro masz skurcze co 7min to coś czuję że urywasz się z naszego paktu syczniówek;)
 
Skurcz przed chwila miałam znowu równo co 7 min wychodzi jest mało bolesny i krótki, z brzucha przechodzi na ból krzyzowy ......aż takich regularnych to jeszcze nie miałam mozliwe ,że to w końcu bedzie TO. Czekam dalej, mąż już zaalarmowany najwyżej się wścieknie jak fałszywy alarm :baffled: martwię się tym hemoroidem :/
 
Dzwonilam do przychodni i pytalam czy mam jecahc z malym z tym oczkiem czy moge podjechac tylko po recepte i kazali przyjechac bez malego:tak:wiec jutro posle meza i zaczne stosowac cos co przepisze pediatra;-)oby tylko przeszlo;-)no i musze kupic witamine D:tak:bo K juz dzis kupilam:tak:w kapsułkach,nie wiem jak to bedzie z podaniem ale chyba dam rade;-)

no i bardzo dobrze lepiej cos zastosowac przepisanego przez lekarza niz bawic sie samemu i czekac az bardziej sie zababra !
 
Alitka kiedy on sexic sie nie chce jak mu powiedzialam ze lekarz glowke wyczul palcem haha no i po wczorajszym badaniu mnie boli nie powiem co:)
Kopciuszku moja ginka nic o wywolaniu nie mowila mam czekac na akcje porodowa chyba ze mi cisnienie skoczy :/

ja sie nie dziwie ze twoj niechce jak gin paluchem glowke wyczuwa ,to tatus nie chce pukac dzidzi po glowce ja zreszta tez nie chcialbym byc pukana ahahahhaah


Skurcz przed chwila miałam znowu równo co 7 min wychodzi jest mało bolesny i krótki, z brzucha przechodzi na ból krzyzowy ......aż takich regularnych to jeszcze nie miałam mozliwe ,że to w końcu bedzie TO. Czekam dalej, mąż już zaalarmowany najwyżej się wścieknie jak fałszywy alarm :baffled: martwię się tym hemoroidem :/


kurcze na kolorowo nie masz ,jeszzce ten hemoroid ehhh ! no ale kochana musisz dac rade a ja cos przeczuwam ze to jednak jest toooo !! :) Trzymam kciuki az kostki bieleja hahah
 
Skurcz przed chwila miałam znowu równo co 7 min wychodzi jest mało bolesny i krótki, z brzucha przechodzi na ból krzyzowy ......aż takich regularnych to jeszcze nie miałam mozliwe ,że to w końcu bedzie TO. Czekam dalej, mąż już zaalarmowany najwyżej się wścieknie jak fałszywy alarm :baffled: martwię się tym hemoroidem :/


Moja droga, zaopatrz się koniecznie w coś na hemoroidy po po porodzie będzie większy sajgon z nim, i ból potworny!
 
reklama
Skurcze nadal co 7 min :tak: ale nie bardzo bolesne inaczej bym na forum nie pisała! :) ciśnienie zmierzyłam 147/90 :/

Tylko te skurcze w sumie mam od 3:00 po posiłku się zaczełam mierzyć od 4:00 dopiero :tak: i ciągle co 7 min nic sie nie zmienia ....

Mozliwe ,że mi się nie wydaje ,że jednak zaczyna się poród ? bo wiecie ja już po tych dwóch tygodniach trochę bzikuje :sorry2: i te skurcze to dla mnie są mniej bolesne jak te przepowiadające co miałam po 5 min:sorry2:
 
Do góry