reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Nessi trzymam kciuki bo wprawdzie ja tez w dwupaku ale ja siedze i nic mi nie jest a Ty to sie juz meczyc jak Daffi zaczynasz. Zawsze myslalam ze porod to nagle sie zaczyna wody odchodza skurcze przychodza a nie tydzien czy 2 wczesniej jakis hardcore
 
reklama
Ja odebralam ostatnie wyniki glownie chodzilo o kwas moczowy bo mam podniesiony i to zwiazane jest z moim nadcisnieniem i ewewntualnym zatruciem ciazowym ale spadl z 6.9 na 6, 39 wiec i tak lekko podwyzszony ale nie idzie do gory to chyba jest git:)
 
Nessi trzymam kciuki bo wprawdzie ja tez w dwupaku ale ja siedze i nic mi nie jest a Ty to sie juz meczyc jak Daffi zaczynasz. Zawsze myslalam ze porod to nagle sie zaczyna wody odchodza skurcze przychodza a nie tydzien czy 2 wczesniej jakis hardcore

Ty sie modl, zeby w twoim przypadku tak bylo!!!!!
Ja od dwoch dni mam bole krzyza, bolesne nieregularne skurcze a sluzu leci co nie miara a nogi trza zaciskac do stycznia;-);-);-);-)
Ale juz mnie to tak meczy psychicznie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ty sie modl, zeby w twoim przypadku tak bylo!!!!!
Ja od dwoch dni mam bole krzyza, bolesne nieregularne skurcze a sluzu leci co nie miara a nogi trza zaciskac do stycznia;-);-);-);-)
Ale juz mnie to tak meczy psychicznie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Meczyc to mnie tez meczy bo mam czas do niedzieli potem moj T wyjezdza. Ehhh no chyba niedlugo urodze bo ile ten maly tam bedzie rosl mi to sie wydaje ze ja wlasnie dostene boli i zaczne rodzic hehe obym sie nie mylila.
 
Widze ze teraz to prawie kazda chce zacisnac nogi:-Dno procz Karnitynki ale jej to sie nie dziwie ze chce juz rodzic:-)ja nie wiem jak bym sie zachowywala jak bylabym w twojej sytuacji:baffled:pewnie ciagla bym gina na wywolanie:tak:zreszta on zadko kiedy czeka na termin,chyba ze ktoras chce zeby samo ja wzielo:tak:ale zazwyczaj umawia sie na konkretny dzien;-)

Dzwonilam do przychodni i pytalam czy mam jecahc z malym z tym oczkiem czy moge podjechac tylko po recepte i kazali przyjechac bez malego:tak:wiec jutro posle meza i zaczne stosowac cos co przepisze pediatra;-)oby tylko przeszlo;-)no i musze kupic witamine D:tak:bo K juz dzis kupilam:tak:w kapsułkach,nie wiem jak to bedzie z podaniem ale chyba dam rade;-)
 
reklama
W wodzie skurcze co 7 minut :( z tego wszystkiego pękł mi hemoroid od tego napinania i biegania do toalety :( krwi co niemiara, nie zapowiada się fajnie :(
 
Do góry